*** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • trippin567
    Julm Donk
    • Mar 2010
    • 65

    #76
    Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

    Aasta algul võtsin nl25 shoti, jäin püsima ja kolmandat kuud järjest suutnud kasumit näidata, elu parim kuu so far siis. Kompasin ka nl50, kuid sattusin kohe KK-ga vs AA vs QQ ning ei hakanud mindsetiga riskima. Aprillis tahaks vähemalt sama hea mänguga jätkata.

    Comment

    • 50CandyJoe
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 253

      #77
      Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***



      81h raisatud aega, kokku koos boonuste ja RB-ga +540$

      Aprilli eesmärk: vähem lolli mängida ja rohkem aega õppimisele pühendada!
      Last edited by 50CandyJoe; 03.04.11, 13:48.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #78
        Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

        Märtsis peale paari donkamendi hitti tuli tahe jälle pokkerit mängida tagasi. Kokku +~1300$ märts.

        Aprilli eesmargid:
        Enne lauda ei istu, kui pole vähemalt 2h mängu õppinud-analüüsinud.
        400 või rohkem HU SNG'd
        Teha alati A mängu.
        Kulutada minimaalselt, et kasvatada BR'i.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #79
          Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

          Märtsi eesmärgid:
          Plussi jääda - success

          Aprilli eesmärgid:
          Plussi jääda
          Limiidis üles liikuda

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #80
            Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

            Märtsi eesmärgid:
            * kasumis püsida <-- success, püsitud kasumis
            * BlackCard membership uuesti tagasi grindida <-- FAIL, voluum nii väike, et polnud lootustki, tänaseks status kaotatud, sain vähemalt ühe $500 boonuse osta
            * enda ja kotkas1000 video lõpuks koos kommentaaridega üles panna<-- Success, video üleval ja tagasiside positiivne ja ise ka õpitud sellest videost cbetide suuruseid kohandama jms
            * NL200 shot <-- FAIL, ma olen ikka selline NIT, ei võta ega võta seda sammu ette kuidagi:-/
            * mingigi analüüs ka blogisse teha, kas blindide või EP kohta <-- FAIL, pokkeriga tegelesin ülivähe, ainult pidu ja joomine.

            Ega midagi suurt ei olegi kirjutada, mõned päevad ainult mängisin, siis tuli puhkus peale, siis tulid nädalavahetused väga rajud, samas kui motivatsiooni ei ole, siis pole ka mõtet laudadesse istuda, seega pokkerialaliselt oli kuu FAIL, aga elu elamise seisukohalt Success.

            mänguga: +$149
            rakeback: +$208
            turnadega: -$40

            Kokku: +$317

            graafik:


            Aprilli eesmärgid:
            * kasum
            * $500 boonus lahti mängida
            * ikkagi see analüüs ära teha, ja et oleks tehtud!

            Comment

            Working...