Ühes Fullt tilti Nl100 õppevideos maadles Gus Hansen kellegi "keeduvorst"-ga kes ta lõpuks tühjaks tegi :D
Päris naljakalt hääldas ka "kiiduvoorst" lol..
Just eile vaatasin WSOP 2010 Main Eventi. Seal Day 1C`l oli üks hollandlane Jomar (midagi taolist) Meelis. Kommentaator Lon McEachern hääldas ka Meelis- Miiliš. Päris naljakas on nende hääldust kuulata. Kui ka kunagi kuulsaks saan, siis hääldatakse mind ka Miiliš
Comment