Huvitavad nimed

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • liewec
    Julm Donk
    • Jul 2010
    • 43

    #421
    Re: Huvitavad nimed

    Algselt postitas forell Vaata postitust



    SupNig

    ja mu lemmik:
    wan mirrion LIIGA HEA :D:D:D:D:D:D:D

    Comment

    • Kloonike
      Grinder
      • Nov 2008
      • 898

      #422
      Re: Huvitavad nimed

      Algselt postitas liewec Vaata postitust
      wan mirrion LIIGA HEA :D:D:D:D:D:D:D
      Aasias kasutakse R asemel L-i põhjusel, et nende keel on lühike vms ja R-i on raske hääldada... Aga miks nad L-i asemel R-i panevad ei ole mulle senini kohale jõudnud. Nullib "mugavuse" efekti ära.

      Algselt postitas Sass Vaata postitust
      aga kus tead, äkki 4betibi lightilt :D Paljude fishide jaoks on 3b ja 4b vastavalt 3x tõste ja 4x tõste :D nende meelest julmalt õige aaga jah, meile naljakas muidugi
      That wasn't the case.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #423
        Re: Huvitavad nimed

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #424
          Re: Huvitavad nimed

          Kloonike, kas mitte vastupidi polnud, et l-i asemel öeldakse r? vähemalt ma olen kuulnud, et japsidel on engrish, mitte english.:D
          Last edited by seep; 15.08.10, 12:06. Põhjus: karikakar, tähenärija!:D

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #425
            Re: Huvitavad nimed

            kui oleks nii, siis peaks olema engrsh

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #426
              Re: Huvitavad nimed

              Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
              kui oleks nii, siis peaks olema engrsh
              Mitte li asemel, vaid elli asemel.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #427
                Re: Huvitavad nimed

                Algselt postitas nalg Vaata postitust
                sõber mul :D
                Kunagi NL25 olles sattusin ta vastu mängima ja ajasime ka juttu paar sõna. Üks vähestest eestlastest fishidest, keda olen kohanud PS-is :P.

                Comment

                • nalg
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 489

                  #428
                  Re: Huvitavad nimed

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Kunagi NL25 olles sattusin ta vastu mängima ja ajasime ka juttu paar sõna. Üks vähestest eestlastest fishidest, keda olen kohanud PS-is :P.
                  minu teada ta tegi siia hiljuti kasutaja ka, aga jh see on standard osade mu sõprade seas, kes teisi ei kuula ja lähevad 1-3 BI-ga nl25 jms limiite mängima

                  Comment

                  • doomslang
                    Räme Fish
                    • Aug 2010
                    • 10

                    #429
                    Re: Huvitavad nimed

                    lolriveriwin

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #430
                      Re: Huvitavad nimed

                      Ühes Fullt tilti Nl100 õppevideos maadles Gus Hansen kellegi "keeduvorst"-ga kes ta lõpuks tühjaks tegi :D
                      Päris naljakalt hääldas ka "kiiduvoorst" lol..

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #431
                        Re: Huvitavad nimed



                        keeduvorst on küll väga äge nimi, mulle on ikka kulinaarsed nimed meeldinud.
                        Muidu solid player, 3,7BB/100 70K käe kohta...
                        Last edited by nomerlot; 19.08.10, 16:01.

                        Comment

                        • seltsimees
                          Jube Noob
                          • Aug 2009
                          • 132

                          #432
                          Re: Huvitavad nimed



                          Küll alles osatakse nimesid panna.

                          Comment

                          • Gettofish
                            FPP Pro
                            • Nov 2009
                            • 259

                            #433
                            Re: Huvitavad nimed


                            Liberecist. Tõi väikse muige.

                            Comment

                            • JohannesJ
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 684

                              #434
                              Re: Huvitavad nimed

                              Everestis nl10 hu YOUR_MONEY
                              pole väga naljakas aga kui 5bi talt võidad järjest siis aiab juba muigama:)

                              Comment

                              • Karikakar
                                Vana Tegija
                                • Jul 2009
                                • 1235

                                #435
                                Re: Huvitavad nimed

                                unibetis ott-durr

                                ma oleks ennem see vanaemavägistaja..

                                Comment

                                Working...