Huvitavad nimed

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #1

    Huvitavad nimed

    Pidevalt kohtan lahedaid kasutajanimesid pokkeris, äkki on teistelgi midagi silma jäänud.

    Triobetis oli kodanik "Isa maksab". ;D
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2
    Re: Huvitavad nimed

    Nägin tegelast nimega fundmyr8, avataris oli Audi R8 pilt ja tüüp täiustas hoopis kõigi teiste inimeste R8 fonde :D

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: Huvitavad nimed

      [img width=178 height=87]http://img368.imageshack.us/img368/2593/qsqf01pm9.png[/img]
      [img width=296 height=78]http://img78.imageshack.us/img78/6933/untitled62cw2.jpg[/img]

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: Huvitavad nimed

        Algselt postitas alaska
        Pidevalt kohtan lahedaid kasutajanimesid pokkeris, äkki on teistelgi midagi silma jäänud.

        Triobetis oli kodanik "Isa maksab". ;D
        Päris andekas nimi.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Huvitavad nimed

          Minu lemmik on:

          TYJohnRambo

          Comment

          • Uniquest
            Grinder
            • Oct 2008
            • 615

            #6
            Re: Huvitavad nimed

            Turnalt lõin välja just mängija nimega LOL@urROI. Mõtlesin, et kui ikka teab, misasi see ROI on, vaatan igaks juhuks OPR-ist järele, mis mees ta on. Pärast seda kirjutasin talle notes´i: LOL@urROI.;D

            (Ta oli ainult paarkümmend turnat mänginud, nii et pole näitaja tegelikult.)

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: Huvitavad nimed

              IWantPAInsideMe
              AvgSizedPenis

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #8
                Re: Huvitavad nimed

                R2melebo

                Comment

                • gert23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: Huvitavad nimed

                  ma olen triobetis pikk28 ning ei jaksa ära kuulda norrakate läbu ümber minu aliase. Nimelt norra keeles pidi pikk tähendama riista ehk kürba ehk peenist ehk.....

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #10
                    Re: Huvitavad nimed

                    TiredOfLosing
                    plzdonthit
                    Nate Higgers

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #11
                      Re: Huvitavad nimed

                      mul lauas üks bat beat

                      River_b1tch

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: Huvitavad nimed

                        Algselt postitas ranka
                        Minu lemmik on:

                        TYJohnRambo
                        vihkan seda nime..
                        aga õnneks ta suht donk

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Huvitavad nimed

                          Algselt postitas variatsioon
                          vihkan seda nime..
                          aga õnneks ta suht donk
                          Ega ta hea mängija just ei ole aga päris donkastic ka mitte. Vähemalt erinevalt standard regular-nittidest ajab chatis väga mõnusat ila välja :)

                          Comment

                          • virx747
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 751

                            #14
                            Re: Huvitavad nimed

                            Üks andekamaid mida olen näinud: adren-allin
                            ongames mängib ka üks Harry_Poker, kes üks paremaid mängijaid nl50 vähemalt.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Huvitavad nimed

                              tALL-INn ka päris hea :D

                              Comment

                              Working...