Ma olen näinud venda nimega 4betlight, kes mängib 10/6 vms
aga kus tead, äkki 4betibi lightilt :D Paljude fishide jaoks on 3b ja 4b vastavalt 3x tõste ja 4x tõste :D nende meelest julmalt õige aaga jah, meile naljakas muidugi
Üks värd tõmbas praegu TT vs 55 runner runner masti. nimeks TallinnaKunn
Min note läks sekundiga kirja : Tallinna M UNN, täisidioot callib PF allin 55ga
Üks värd tõmbas praegu TT vs 55 runner runner masti. nimeks TallinnaKunn
Min note läks sekundiga kirja : Tallinna M UNN, täisidioot callib PF allin 55ga
Comment