Mindset ja muu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #1

    Mindset ja muu

    Palun õelge kogenud mängijad oma kommentaare järgneva jutu peale!

    Minu sessid erinevad üksteisest nagu öö ja päev. Mängin FR NL10 hetkel ja tiksutan iga päev mingi 1,5k kätt ära. Mul on olnud perioode, kus mängin nagu noor jumal: enamus tunduvad lauas täis lollid ja BB/100 on 15-18 kandis, olen mänginud sellise fiilinguga järjest 5-7k kätt. Siis aga saabub päev, kus täpselt samasuguse mänguga (ka statid on samad) no mitte kui midagi ei õnnestu. Niimoodi võib kesta järgmised 3-4k kätt. No kohe absoluutselt midagi ei õnnestu: TPTK tõstetakse 100% tuima näoga üle; AA, KK, AK eest antakse blindid, bad beate tuleb loomulikult iga nurga pealt jne jne. Ning BB/100 on -15.

    Pole lugenud Mindseti raamatut, võibolla on vastuseid ka seal. Minu kõige suurem küsimus on: kas selline "totaalne muutumine" on normaalne osa pokkerist, mis esineb ka parematel mängijatel või on asi ikkagi minu mängustiilis ja oskustes? Tildi teema jätaks praegu välja, ma ei saa õelda, et ma seda poleks kogenud, aga see pole kindlasti põhjus. Tildist võin rääkida mõned korrad, kus laudu kinni pannes olen lükanud midagi kahtlast AI.

    Et siis teretulnud on ükskõik millised meenutused ja arvamused oma karjääri algusest või praegusest ajast jne.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Mindset ja muu

    Minu arvates hetkel ei ole küsimus mindsetis vaid Teie mängus ja kaardijooksus. Mindset on siis vaimne maailm, mis juhib mängu. Et ühel päeval teete väga head mängu ja teisel päeval lähete tilti selle peale, kui keegi Teie big blindi varastab. See, millest Te räägite on täiesti normaalne kaardijooks pokkeris - et ühel päeval leht jookseb, teisel päeval ei jookse.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: Mindset ja muu

      Kui tunned, et suudab enda A-game mängida ka sita jooksuga, siis tuleb võtta vaid kasutusele sõna variatsioon :).

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: Mindset ja muu

        mindset..

        keegi elukutseline võiks rääkida kuidas ta suudab keskmiselt päevas 5+h mängida et te ei "põleks läbi" ega hakkaks tiltima.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Mindset ja muu

          Arvan, et neid elukutselisi, kes mängivad 5+ tundi päevas on väga vähe. Kloonikesega arutasime analoogsed teemat mõned nädalad tagasi ja sai temalt paar head ideed.

          Nimelt, kui ärkad, siis peale hommikurutiini (dušš, hommikusöök ja hommikukohvi) alusta koheselt grindimist! Ei mingeid foorumeid, msn-i, maile, lehti, mida iganes. Värske peaga mängimine on hea ja pika mängu edu aluseks. Olen seda proovinud ja tõesti see aitab aga kahjuks ei ole suutnud (või õigemini ei saa) mööda hiilida msn-ist. Sest mul arvutid (s.h. ka MSN) 24 tundi sees ja kui olen 8 tundi eemal, siis reeglina 10+ MSN akent lahti ning neid ei saa naljalt vastamata kinni panna ja kui vastad tekib ahelreaktsioon, et peab edasi rääkima ja nii see "värske pea" kaob.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: Mindset ja muu

            Algselt postitas ranka
            Arvan, et neid elukutselisi, kes mängivad 5+ tundi päevas on väga vähe. Kloonikesega arutasime analoogsed teemat mõned nädalad tagasi ja sai temalt paar head ideed.

            Nimelt, kui ärkad, siis peale hommikurutiini (dušš, hommikusöök ja hommikukohvi) alusta koheselt grindimist! Ei mingeid foorumeid, msn-i, maile, lehti, mida iganes. Värske peaga mängimine on hea ja pika mängu edu aluseks. Olen seda proovinud ja tõesti see aitab aga kahjuks ei ole suutnud (või õigemini ei saa) mööda hiilida msn-ist. Sest mul arvutid (s.h. ka MSN) 24 tundi sees ja kui olen 8 tundi eemal, siis reeglina 10+ MSN akent lahti ning neid ei saa naljalt vastamata kinni panna ja kui vastad tekib ahelreaktsioon, et peab edasi rääkima ja nii see "värske pea" kaob.

            tavaliselt peale hommikurutiini surfan ka kiirelt 30 mini netis ja ei usu et see kuidagi grindimist mõjutaks..
            aga kui olen umbes 2h ära mänginud siis viskab vaikselt kopa ette..

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Mindset ja muu

              Algselt postitas variatsioon
              tavaliselt peale hommikurutiini surfan ka kiirelt 30 mini netis ja ei usu et see kuidagi grindimist mõjutaks..
              aga kui olen umbes 2h ära mänginud siis viskab vaikselt kopa ette..
              Tee järgmine hommik nii, et ei surfa 30minutit netis ja hakka kohe grindima. Vaata ehk aitab

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: Mindset ja muu

                Algselt postitas ranka
                Tee järgmine hommik nii, et ei surfa 30minutit netis ja hakka kohe grindima. Vaata ehk aitab
                dvj. :) proovida võib...

                saadaks sulle 20 Pokerstars monkeyd kui homme teen kaheksa tunnise sessi

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Mindset ja muu

                  Algselt postitas variatsioon
                  dvj. :) proovida võib...

                  saadaks sulle 20 Pokerstars monkeyd kui homme teen kaheksa tunnise sessi
                  vaata, et lubadust pead :D

                  Comment

                  • leits

                    #10
                    Re: Mindset ja muu

                    Obv et mindset korras kui enne mängimist kõvasti porri vahtida ... see pidi ranka special olema ..

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Mindset ja muu

                      Algselt postitas leits
                      Obv et mindset korras kui peale mängimist kõvasti porri vahtida ... see pidi ranka special olema ..
                      FYP. Peale, ikka peale!

                      Comment

                      • Uniquest
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 615

                        #12
                        Re: Mindset ja muu

                        Algselt postitas ranka
                        FYP. Peale, ikka peale!
                        Now it´s my time to give bad beats!

                        Comment

                        • Uniquest
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 615

                          #13
                          Re: Mindset ja muu

                          Aga teemasse ka siis...too long, dont read...

                          Tegelt ma mõtlesin selle 2008 tulemuste teemasse panna, aga jäi tegemata.

                          [img width=540 height=420]http://img216.imageshack.us/img216/2403/myrungz7.png[/img]

                          Selline minu Sharkscope graafik Pokerstarsis siis. Üks prantslane, kellega kunagi HU mängisin, mainis ka, et segane graafik - "mountain space mountain" nagu tema seda väljendas. Lihtsustatud graafik on peale joonistatud.

                          Aga mis seal toimub. Algab asi sellega, et teen Starsi 2008 juunis sissekande, midagi 50-100$ vahel. Alustan 3$ 18-man SnG-dega. Juba esimene sessioon olen kuum ning see paneb mind Battle of Planets konkurentsi. Hea jooks jätkub, bankroll kasvab. Tuleb juuli, kunas olin otsustanud tööle minna. See siis seal umbes 300-nda SnG peal, ma joonistasin visuaalse vihje ka. Nagu näha, 2 asja vahel ma oma päevasid jagada ei osanud, enne esimese palga saamist tehtud cashout ka mind väga ei aidanud. (Ahjaa, kes imestab, et millest ma cashoudi tegin, siis sellel graafikul pole 2x215$ satelliidi võitu, mille T$ ma SnG-des läbi grindisin. Tegelikult ma isegi plussis vist natuke.) Eks ma siis kukun niimoodi, kuni avastan HU SnG-d, milles hakkab üpris hästi minema. Üldse esimese töökuu šokk läks ka üle ning augustis tundsin ennast juba päris mõnusalt mängides, valisin paremini aegu või siis lihtsalt polnud rampväsinud mängima hakates. Graafik tõuseb.
                          September. Mis algab septembris, lapsed? :)
                          Mul ei alanud mitte ainult ülikool, vaid ka nö iseseisev elu - oma korter, ise käin poes, teen süüa, maksan arveid jne. Ahjaa, tööl käisin ka edasi. Mnjah, seal oli tõenäoliselt suurim viga siis. Et ma enda võimeid paremini ei hinnanud ning mingit 2-kuist pausi ei teinud mängust. Kes graafikut jälgib, siis jah, see on umbes natuke enne 800-ndat mängitud SnG-d, kus tuleb vabalangemine miinustesse. Pärast seda tegingi mõned kuud pausi, tegelesin üldse teise projektiga (Robotexi robotivõistlus, kui kedagi huvitab, hävisime seal, aga huvitav/õpetlik oli) ja mängisin Full Tildis, kus on nüüd juba päris hästi läinud.

                          Mida ma öelda tahan, on see, et analüüsige ennast ja hinnake ausalt oma võimekust töö, kooli, sotsiaalsete suhete ja muude pingetega toimetulemisel. Ma usun, et enamike inimeste jaoks on kool ja/või töö ja/või pokker korraga rasked "majandada". Ponnestamise asemel mingeid pokkerieesmärke täita on elutingimuste muutumisel parem kas üldse paus teha või seada oluliselt madalamad eesmärgid. Ja väga palju madalamad. Kui mängisite suvel 50000 kätt kuus, siis kooli minnes pange läveks 10000, 15000 v mida iganes. Siis te ei vali mängimiseks aega, sest te PEATE mängima, vaid sellepärast, et on TUJU mängida. Seda on vist leierdatud piisavalt, aga mul on viimasel ajal hästi läinud enda meelest just sellepärast, et ma võtan puhkust igal võimalusel ega kohusta ennast mängima. Kuni pole veel elukutseline, ei kavatse mingil juhul haridust ja erialast arenemist ohverdada pokkeri jaoks. Ja isegi kui teete selle elukutseks, siis tegu on ju alaga, kus saate oma tööaega ja graafikuid ise seada. Sellest poolest võivad päris elukutselised edasi rääkida vast. Ühe napilt breakeven SnG-mängija kogemused/vead on siin siis.

                          Comment

                          • metsnik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 462

                            #14
                            Re: Mindset ja muu

                            Ranka, palju sa ise päevas keskmiselt mängid? Jah, eks varieerub, aga keskmiselt.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Mindset ja muu

                              Algselt postitas metsnik
                              Ranka, palju sa ise päevas keskmiselt mängid? Jah, eks varieerub, aga keskmiselt.
                              Nüüd väga vähe :( 1000-4000 kätt, keskmiselt sinna 1500 kanti.

                              Comment

                              Working...