Palun õelge kogenud mängijad oma kommentaare järgneva jutu peale!
Minu sessid erinevad üksteisest nagu öö ja päev. Mängin FR NL10 hetkel ja tiksutan iga päev mingi 1,5k kätt ära. Mul on olnud perioode, kus mängin nagu noor jumal: enamus tunduvad lauas täis lollid ja BB/100 on 15-18 kandis, olen mänginud sellise fiilinguga järjest 5-7k kätt. Siis aga saabub päev, kus täpselt samasuguse mänguga (ka statid on samad) no mitte kui midagi ei õnnestu. Niimoodi võib kesta järgmised 3-4k kätt. No kohe absoluutselt midagi ei õnnestu: TPTK tõstetakse 100% tuima näoga üle; AA, KK, AK eest antakse blindid, bad beate tuleb loomulikult iga nurga pealt jne jne. Ning BB/100 on -15.
Pole lugenud Mindseti raamatut, võibolla on vastuseid ka seal. Minu kõige suurem küsimus on: kas selline "totaalne muutumine" on normaalne osa pokkerist, mis esineb ka parematel mängijatel või on asi ikkagi minu mängustiilis ja oskustes? Tildi teema jätaks praegu välja, ma ei saa õelda, et ma seda poleks kogenud, aga see pole kindlasti põhjus. Tildist võin rääkida mõned korrad, kus laudu kinni pannes olen lükanud midagi kahtlast AI.
Et siis teretulnud on ükskõik millised meenutused ja arvamused oma karjääri algusest või praegusest ajast jne.
Minu sessid erinevad üksteisest nagu öö ja päev. Mängin FR NL10 hetkel ja tiksutan iga päev mingi 1,5k kätt ära. Mul on olnud perioode, kus mängin nagu noor jumal: enamus tunduvad lauas täis lollid ja BB/100 on 15-18 kandis, olen mänginud sellise fiilinguga järjest 5-7k kätt. Siis aga saabub päev, kus täpselt samasuguse mänguga (ka statid on samad) no mitte kui midagi ei õnnestu. Niimoodi võib kesta järgmised 3-4k kätt. No kohe absoluutselt midagi ei õnnestu: TPTK tõstetakse 100% tuima näoga üle; AA, KK, AK eest antakse blindid, bad beate tuleb loomulikult iga nurga pealt jne jne. Ning BB/100 on -15.
Pole lugenud Mindseti raamatut, võibolla on vastuseid ka seal. Minu kõige suurem küsimus on: kas selline "totaalne muutumine" on normaalne osa pokkerist, mis esineb ka parematel mängijatel või on asi ikkagi minu mängustiilis ja oskustes? Tildi teema jätaks praegu välja, ma ei saa õelda, et ma seda poleks kogenud, aga see pole kindlasti põhjus. Tildist võin rääkida mõned korrad, kus laudu kinni pannes olen lükanud midagi kahtlast AI.
Et siis teretulnud on ükskõik millised meenutused ja arvamused oma karjääri algusest või praegusest ajast jne.
Comment