*** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #61
    Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    24-l laual jep. Eriti kiire ei hakka igatahes, mittetahtlikult timebankinud ei ole veel.
    126 tundi.
    Siis sa oled küll pokkerigeenius :D

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #62
      Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

      Algselt postitas levis Vaata postitust
      Siis sa oled küll pokkerigeenius :D
      Ment52 vs. Sandor Liive, kes teenib 2011 rohkem ?

      Comment

      • overgrow
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 109

        #63
        Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

        Algselt postitas rrrr Vaata postitust
        Ma arvan, et see on pisut kallutatud. Ega kuuga teenitud kopsakas miinus või BE nühkimine ei pane just oma kurbust siin foorumis jagama.

        NL100 RUSH 6-max

        edit:
        MTT hit: oli vist 163 (pilet kunagi ammu punktide eest ostetud)
        RB: >800
        nice, viitsid pane limiitide kaupa ka ?

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #64
          Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

          Märts Plärts

          Comment

          • Liquicity
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 454

            #65
            Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

            Korralik feil kuu jälle. Rakebackiga ca +700$

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #66
              Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

              Algselt postitas overgrow Vaata postitust
              nice, viitsid pane limiitide kaupa ka ?
              ainult NL100

              Comment

              • levis
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1557

                #67
                Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Ment52 vs. Sandor Liive, kes teenib 2011 rohkem ?
                Võtan seda kui retoorilist küsimust, sest vastamine nõuab väga sügavat filosoofiat :P

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #68
                  Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***



                  Sain ka üle paari kuu vähekenegi volüümi näidata ja mingigi tulemuse välja mängida. Nii kuradi kahju, et kooli ja trenni kõrvalt ei jää aega mängida(väsinud peaga ei taha mängida lihtsalt). Vähemalt on üsnagi talutav winrate mu meelest. NL50 siis. Uuel kuul püüan NL100 regiks saada(kolmandat korda!!!). Igakord on seal algus väga ilus olnud ja siis tuleb kuskilt mingi sess -8BI ja ongi korras. Aga nagu öeldakse: Kolm on kohtuseadus !

                  EDIT: RB ka +212 ehk siis 1,1k pappi genereerisin

                  Comment

                  • DaBeat
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 404

                    #69
                    Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                    Suht rahul märtsi kuuga,põhiliselt sai mängitud nl200 ja nl100 tuli kokku 18k kätt.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #70
                      Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                      Briljantne pokker
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Kuna veebruar oli seninägematult halva jooksuga, siis lisandus märtsis jooksule kindlasti ka mindseti errorid, sealt ka väike volüüm ja kole tulemus.
                      Rakeback+boonused+turnad vedasid kuu kogutulemuse siiski 300$-ga plussi.

                      Aprillis plaan tasapisi vähestel laudadel mindset paika ajada, leake juurida ja fishe jahtida. Volüümi ei plaani eriti suurt, sest lähen järgmisel nädalal ka diilerikoolitusele.

                      Comment

                      • reigo
                        Julm Donk
                        • Jul 2009
                        • 97

                        #71
                        Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                        Märtsi eesmärgid:

                        * Kinni pidada stop-lossist, sest olles sessiga -2BI või rohkem, ei suuda kahjuks enam korralikult mängida ja sinna läheb meeletu raha - räme FAIL
                        * 40k kätt -natuke jäi puudu, kuid rahul.
                        * vaadata nädalas vähemalt 1 video! - sai vaadatud rohkemgi.

                        3936 kätt NL100 -2000,15$ / -25,41BB/100

                        22323 kätt NL50 +1151,7$ / +5,16BB/100

                        9331 kätt NL25 +508,81 / 10,91BB/100

                        Suurima kasumiga session +187,7$, suurima kahjumiga -735,7$. Kokku 8-l sessionil kaotan rohkmem kui suurima profitiga sessionil. Seega jällegi - PEAN KINNI PIDAMA STOP-LOSSIST, seni kuni pole saavutanud korralikku mindsetti. Lihtsalt ülikiirelt lähen tilti, kui ei võida ja kaotan mitmed buy-inid sita mänguga, olenemata kas esimene kaotus oli enda süü või mitte.

                        graafik:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Kaks suuremat kukkumist NL100 tiltamine. Ise arvan tegelikult, et pokkeri seisukohalt oli hea kuu. Kasum küll puudub, aga suhtumine ja mindset said korraliku treeningu, sest vahepeal olin küllaltki lähedal bustole. Suutsin limiitides alla minna ja bankrolli tagasi grindida ( millegi üle vähemalt saan uhke olla :D ). Nii et jah, suht optimistlikult lähen järgmisesse kuusse !

                        Igastahes numbreid siis veel.

                        Cash siis -375
                        MTT/SNG -742
                        Rakeback +191
                        Boonused +500
                        Stake +299

                        Total : -127$

                        Aprilli eesmärgid:

                        *STOP-LOSSIST kinni pidada !
                        *Mitte mängida MTT/SNG, sest nagunii ei jõua/taha/viitsi nii pikalt keskenduda kui vaja ja oskuseid samuti pole, mis teeb mängimise eriti -EV'ks
                        *Iga nädal vähemalt 1 video !

                        Comment

                        • EestiMats
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 625

                          #72
                          Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                          NL50 ja NL100 HU , peamiselt NL50 , rakebacki ja värgiga +1,6k$ , viimasel nädalal pole pea üldse mänginud ja kui mängisin siis tegin lambi dongiseid liigutusi.
                          Järgmine kuu väga mängida ei plaani, sest ei mängi hästi ja pole hetkel aega mängu arendada.

                          Comment

                          • oohoh
                            Grinder
                            • Oct 2009
                            • 547

                            #73
                            Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                            30h, rbga 1400$
                            aprillis 120h mängu ja 2 limiiti üles

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #74
                              Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                              Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                              30h, rbga 1400$
                              aprillis 120h mängu ja 2 limiiti üles
                              oohoh!

                              GL.

                              Comment

                              • 0ttt
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 444

                                #75
                                Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***

                                Märtsi eesmärgid:
                                8bb/100 - -4bb/100 Kuu algas kenasti aga siis tuli väike swingipoiss ja enda mäng ka kannatas selle tõttu.
                                50h mängu - 65h mängu Võib rahul olla.
                                Alustada raamatu lugemist - Alustasin Hwangi Advanced PLO Volume I aga kahjuks minimaalsel määral.
                                Move up to PLO10 - Success!
                                Boonus+RB'ga kokku: +51$

                                Aprilli eesmärgid:
                                Teha Iron Man status.
                                Vaadata vähemalt 5 videot nädalas.
                                4bb/100
                                Jätkata raamatu lugemist.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...