MINIFTOPS 2011 märts

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1

    MINIFTOPS 2011 märts

    Seda circuitit mängivad siin foorumis ilmselt päris mitmed inimesed.
    Paar päeva küll hiljaks jäänud topicuga, aga pole hullu.

    Kõik sellega seonduv siis siia.
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: MINIFTOPS 2011 märts

    Täna siis kell 00.00 minu jaoks ilmselt üks suurimaid lootuseid, ehk $26 Omaha rush knockout.
    Veel üks suurepärasus, multi entry $10 6-max rebuy, hakkab kell 4 hommikul, aga 8.30 vaja juba komisjonis olla ja kahjuks seda ei saa.
    Paljud veel omaha eventi mängivad?
    Last edited by KristjanLaas; 09.03.11, 22:01. Põhjus: ei tunne kella

    Comment

    • Gettofish
      FPP Pro
      • Nov 2009
      • 259

      #3
      Re: MINIFTOPS 2011 märts

      See multy-entry 6max hakkab ikka kell 4.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: MINIFTOPS 2011 märts

        Hakkab küll jah, vabandagem

        Comment

        • makz
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 428

          #5
          Re: MINIFTOPS 2011 märts

          Oi see omaha võib lõbus olla. Kui jõuaks rushi kõrvalt multi-tableda siis mängiks kindlasti.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: MINIFTOPS 2011 märts

            hmm 13 min kestis siis minu jaoks, Nut flush vs set flopis sees ja set pidas.

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #7
              Re: MINIFTOPS 2011 märts

              tra haige mäng see omaha.

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #8
                Re: MINIFTOPS 2011 märts

                ise mängin enamusi holdemi evente see kord ja razz eventi
                2 eventi mängitud ühes sain baad biidi teises tegin lolluse ja ei suutnud foldida
                aga täna lootused suured sest rebuy ja 6 max turniirid mu lemmikud ja kuna täna öösel 2 in 1 ja veel 4 eraldi võimalust no peab tulema :)

                Comment

                • jaagup17
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1090

                  #9
                  Re: MINIFTOPS 2011 märts

                  mul kestis 16 minti.. wrap+fdrw vs top2 gg.

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #10
                    Re: MINIFTOPS 2011 märts

                    Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                    ise mängin enamusi holdemi evente see kord ja razz eventi
                    2 eventi mängitud ühes sain baad biidi teises tegin lolluse ja ei suutnud foldida
                    aga täna lootused suured sest rebuy ja 6 max turniirid mu lemmikud ja kuna täna öösel 2 in 1 ja veel 4 eraldi võimalust no peab tulema :)
                    tuli midagi ? :D

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #11
                      Re: MINIFTOPS 2011 märts

                      tuli ikka..... massive tilt oma kohutava mängu peale :D
                      shanssi muidu oli kahes entrys sain hea stacki ja ühes keskmise aga spewisin ära :)
                      struktuur oli ka nats nõme alguses väga väikesed tõusud pärast sama jõhkrad kui sundaymillis
                      Täna puhkepäev miniftopsist kuna rushi ei mängi. Homme selle eest 3 eventi

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #12
                        Re: MINIFTOPS 2011 märts

                        krt ma olin ka peale rebuy aja lõppu 4-nda stackiga aga totaalselt spewisin ära. ai kui vihane ma enda peale pärast olin :(

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #13
                          Re: MINIFTOPS 2011 märts

                          täna siis minu suurim ootus/lootus miniFTOPSil. Rush hyperturbo :P

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #14
                            Re: MINIFTOPS 2011 märts

                            haha, glgl

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #15
                              Re: MINIFTOPS 2011 märts

                              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                              täna siis minu suurim ootus/lootus miniFTOPSil. Rush hyperturbo :P
                              taipohh kui me mõlemad finaallauas ei ole. andu sa 7-game ei teegi?

                              Comment

                              Working...