<<< Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid >>>

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • superkuul
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 113

    #46
    Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

    See kuu siis peamiselt nl25 ja kuu keskel sai korra proovitud nl50/ nl100 ja sealt sai maha dongatud 300 taala
    cash +663
    plo 50/100 +150
    stellarid boonused jms +200
    turnad pmst nullis
    Kuu siis ~1000

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #47
      Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

      Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust

      Märtsi eesmärk seoses jälitajate projektiga tildivaba mäng ja suur volüüm!
      Sa ainult ühte tuba ei tahaks omale valida?FR-is suht norm.Õpid ühel saidil paremini regulare tundma jne.Kuidagi elab paremini sisse vms.Minuarust oled sa FTP-s üks paremaid eesti regulare kes mängib seal kui sul see sama sn seal mis foorumis.

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #48
        Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        NL2/NL5 jooksid esimesed 15k kätt enamvähem BE ja kasumi tegid NL25/NL50 ?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Sa ainult ühte tuba ei tahaks omale valida?FR-is suht norm.Õpid ühel saidil paremini regulare tundma jne.Kuidagi elab paremini sisse vms.Minuarust oled sa FTP-s üks paremaid eesti regulare kes mängib seal kui sul see sama sn seal mis foorumis.
        FT-sse jäi pärast cashouti mul ainult NL2 jagu bankrolli, nii et vähemalt projekti ajal mängin 99% ajast ainult Starsis.:)

        Comment

        • Liquicity
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 454

          #49
          Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

          Kõik jama kokku ca +800$. Uue kuu eesmärk nagu ikka rohkem profitit ja vältida halba mängu

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #50
            Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

            Ei olegi enam busto.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #51
              Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

              Veebruari eesmärgid:
              * Vaadata iga nädal vähemalt 1 video.
              Fail, 1 video vaatasin see kuu.

              * Teha coachiga vähemalt 2 sessionit.
              Fail, aga polnud minu süü, coachil mingid jamad ja polnud aega.

              * Kokku teha 50 postitust 2+2 HUNL strateegiateemadesse (Cashi Regside teema ei kvalifitseeru).
              Fail, üks päev võtsin ainult 10-20 minutit ja postitasin 5 teemasse, rohkem ei torkinud.

              * Saada korralik režiim käima, 15,000+ kätt.
              Fail, aga ei jäänud ainult laiskuse taha, haigus niitis päris korralikult nädalaks maha.

              * $10,000+ onlines.
              Success, tänu luckboxile.

              * Kui live peaks mängima, siis mitte olla retard või vähemalt mitte olla retard high-stakes cashis, turnadel savi.
              Success, ei mänginud live :)

              Graafik:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Märtsi eesmärgid:
              * Saada korralik režiim käima, 15,000+ kätt.
              * $10,000+ onlines (EV joon ka $10,000+ ehk siis see raha ka välja teenida, mitte ainult lucki najal elada).
              * Mitte gämbleda negatiivse ootusega ning mitte gämbleda isegi väikse positiivse ootusega mängudes (i.e. $50/$100 5BB lauad 888-s mida ma eelmine kuu korra torkisin, samas $2/$4 NLHE HU cash endast parema regulari vastu ei kvalifitseeru gämblemisena, sest sealt ma reeglina ka midagi õpin).
              * Kokku teha 50 postitust 2+2 HUNL strateegiateemadesse (Cashi Regside teema ei kvalifitseeru).
              * Teha coachiga vähemalt 2 sessionit.
              * Kui live peaks mängima, siis mitte olla retard.

              Comment

              • J0kker
                Grinder
                • Feb 2009
                • 865

                #52
                Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                Veebruar ei tundunud üldse hea kuu, ehk märtsis näeb paremaid tulemusi. Volüüm ka jube väike :(
                Nl2
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Nl5(Kole kui öö)
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Kasum: 0.20€ , vähemalt pole miinust :)

                Märts:
                *NL5-te biitima õppida.
                *Rohkem mängu vähem joomist!

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #53
                  Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  * $10,000+ onlines.
                  Success, tänu luckboxile.
                  ...
                  * $10,000+ onlines (EV joon ka $10,000+ ehk siis see raha ka välja teenida, mitte ainult lucki najal elada).
                  Mis lucky jutt? Very WP!!

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #54
                    Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                    hea kuu.

                    *live pokker nullis
                    *online:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    +boonused ja rakeback $1850
                    +online cash $300

                    kokku: $ 13 400

                    Märtsi eesmärgid:

                    [ ] profit
                    [ ] ülikoolis üliedukas sess
                    [ ] saada andres suusatma 2+ korda nädalas
                    Last edited by andu_andu; 28.02.11, 22:03.

                    Comment

                    • 5lehte
                      Jube Noob
                      • Apr 2009
                      • 126

                      #55
                      Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                      Jaanuari BE loksus paika.

                      Lasin endakohta palju laudu ,et minimaalne coldstari volüüm ära teha. 37,6tundi kokku.
                      Järgmine kuu tahaks rohkem mängida kuna Ladina-Ameerika reisil olles sattusin ülikoomas olekus neegrite baari ja rööviti tutikas ipod ära, mis starsist saadud. Nüüd vaja teenida veel 11K FPP-d ,et uus tellida.

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #56
                        Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                        Rahaliselt elu suurim downswing keskel, suht normaalne comeback.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #57
                          Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                          ment52, sick oled :D Miski 40k taalane kuu tuimalt :D haige

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #58
                            Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                            Ei saanud veebruaris mängu korralikult jooksma. Mistõttu jäi ära ka tagasimurre NL5-te. A noh positiivne on see, et kohanesin kolmel laual mängimisega. Märtsis kavatsen juba neli lauda avada.

                            Kuu kasum tagasihoidlik 2.13 doltsi.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #59
                              Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                              Et kõik noored poisid, kes 20€ scammivad ja siis sellega gamblima lähevad, ei arvaks, et elu ongi Ment52, siis panen ka enda graafiku

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • 5gww
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2010
                                • 333

                                #60
                                Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                                ma vaatan et mendil on nl50-end miinuses, aga mid ja highstakes korralikult plussis, peab ka proovima, ma nl50-et nkn ei biidi, äkki olengi highstakes vend tegelt.

                                Comment

                                Working...