Jah, tsipa vara on, aga seoses reservi minekuga jätan läpaka täna koju ja ei pääse ise kuni laupäevani probably HEMile ligi, seega teen teema ära.
[ ] Beadin pokkerit.
[x] Saan aru, et ei oska mängida.
[ ] Viitsin mänguga tegeleda.
[x]Probably grindin breakevenilt kuni saan vanaisaks.
Märtsis eesmärk on siis 1k eurot kasumit saada seoses €25k "Jälitajate" projektiga.
[x] LOL
Koos boonustega jäi kuu +€61.
Platinumstari sain kätte vähemalt.
Edaspidi tahaks breakevenina kyttes seda staatust hoida, siis saaks
vähemalt boonustest mingit kommiraha.
Ja ka märtsikuu pakun $50 esimesele inimesele, kes toob välja, et ma mängin/olen mänginud onlines enda raha eest midagi muud kui 6max cashi. NB! Erandiks jääb märtsi kuus Sunday $5M ja selle satikad, mida ma vb proovin toksida.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
[ ] Beadin pokkerit.
[x] Saan aru, et ei oska mängida.
[ ] Viitsin mänguga tegeleda.
[x]Probably grindin breakevenilt kuni saan vanaisaks.
Märtsis eesmärk on siis 1k eurot kasumit saada seoses €25k "Jälitajate" projektiga.
[x] LOL
Koos boonustega jäi kuu +€61.
Platinumstari sain kätte vähemalt.
Edaspidi tahaks breakevenina kyttes seda staatust hoida, siis saaks
vähemalt boonustest mingit kommiraha.
Ja ka märtsikuu pakun $50 esimesele inimesele, kes toob välja, et ma mängin/olen mänginud onlines enda raha eest midagi muud kui 6max cashi. NB! Erandiks jääb märtsi kuus Sunday $5M ja selle satikad, mida ma vb proovin toksida.









Comment