<<< Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid >>>

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dener89
    Grinder
    • Mar 2009
    • 625

    #31
    Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    seal vist kohad kinni ja tundub liiga raske, tahaks lihtsalt kuskil osa võtta..
    sa oled mu iidol!

    Comment

    • Ermii
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 402

      #32
      Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

      Veebruar siis järgmine:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      ja limiidid:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #33
        Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

        15k kätt ja miinus .. standard vist

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #34
          Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

          20k kätt ja miinus ...enneolematu vist

          EDIT: panen graafiku ka. tippu ja sealt alla on NL20, siis NL10, kus ei suutnud enam tõusta.

          Märtsis teen vähemalt 30k kätt rsk
          Last edited by emmimees; 28.02.11, 17:49.

          Comment

          • mihkel88
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 140

            #35
            Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;


            lihtsalt gämblemine paaril laual

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #36
              Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

              8$! Märtsis teenida rohkem.

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #37
                Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                ~1k ehk taaskord mõttetu nullkuu, kui oli aega mängida, siis polnud viitsimist ja kui oli viitsimsit siis polnud aega. Märts ei tule ajagraafikuliselt parem, tõenäoliselt kiiremgi. Peab vist erialast töökohta vaatama hakkama vaikselt...

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #38
                  Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                  FT NL25/NL50/NL2:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Stars NL2/NL5/NL25/NL50:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Märtsi eesmärk seoses jälitajate projektiga tildivaba mäng ja suur volüüm!

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #39
                    Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                    Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                    FT NL25/NL50/NL2:

                    Stars NL2/NL5/NL25/NL50:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Märtsi eesmärk seoses jälitajate projektiga tildivaba mäng ja suur volüüm!
                    NL2/NL5 jooksid esimesed 15k kätt enamvähem BE ja kasumi tegid NL25/NL50 ?

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #40
                      Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                      Kuna kuu lõpus tuli arvutisse viirus ja pidin windowsi uuesti peale panema, siis graafikut panna ei ole võimalik.
                      Kokkuvõttes oli kuu mingi 7500 kätt ja cash umbes +950 taala, EV umbes +1300 taala, rake mingi 100 ja turnade donkamised u. -100 taala.
                      Kuu alguses oli mingi 3000 kätt -4BI ja mott oli väga madal (sest eelmine kuu oli pm nullikuu) ja mingi nädal ei mänginudki. Õnneks kuu keskel tuli hiiter ja läksin ka NL100. Praegu mängin korraga NL50 ja NL100. Seal kus actionit saab, seal mängin.

                      Comment

                      • albinar
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2010
                        • 346

                        #41
                        Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                        Algselt postitas petteri Vaata postitust


                        Pokkerit olen natuke tõsisemalt (loe: järjepidevamalt) mänginud 1,5 kuud, kokku u 4 kuud. Veebruari kuu õnnestus suht normilt, oli 3 suuremat miinuspäeva, mille tulemusena süvenes ka tilt, aga suutsin neist välja tulla tänu mitmele ranka ja ka ühele andu_andu HU videole, kus sai nagu asi ilusti üle vaadatud . Üldiselt tundsin ennast HUSNGdes suhtliselt mugavalt.

                        Märtsi eesmärgid:
                        1. Saada kokku roll $6,25 HUSNGde jaoks.
                        2. Lugeda läbi Moshmani HU raamat.
                        3. Teenida puhast kasumit $200.
                        ROI on nuts.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #42
                          Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                          feilisin kuu - tahtsin volüümi panna, aga sain vaid 44 husng ja -5bi :(
                          järgmine kuu megavolüüm ja megastudy
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Supsti
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 863

                            #43
                            Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                            Hea kuu, järgmine kuu veel parem.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #44
                              Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                              Veebruar

                              * Mängida rohkem reede-laupäev. - Jõin rohkem nv nagu ikka.
                              * Piinata edasi coachi hand historyga. - Piinasin korralikult
                              * 1k$+ profit. - Check. Koos rb'ga ~1.5k
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Tulemusega olen üsna rahul. Aga volume on küll jube väike. Nii laisk ei saa olla! Tegin väikse sidebeti ka sõbraga see kuu, kumb rohkem mängib. Ranka ja codecci jutt pani päris kõvasti mõtlema, et tuleb asja tõsisemalt võtta ja rohkem aega pühendada mängimisele, kui muudele lõbustustele.

                              Märts

                              *50k+ käsi
                              *Nl100 shot
                              *Võimalikult hästi mängida.

                              Comment

                              • WIN
                                FPP Pro
                                • Feb 2010
                                • 275

                                #45
                                Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                                510$...märts x2

                                Comment

                                Working...