<<< Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid >>>

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ermii
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 402

    #16
    Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

    Algselt postitas viki Vaata postitust
    Veebruar mängisin NL5-100.Läks normaalselt.http://www.upload.ee/image/1157533/B...nds_Played.png Kuna kõrgemates limiitides kipun gamblema,siis eesmärke enam ei sea ja toksin oma lõbuks siin ja seal.
    viki, mis toas mängid?

    Comment

    • viki
      Grinder
      • Apr 2010
      • 893

      #17
      Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

      See kuu pokerstars,fulltilt ja triobet.Enamus käsi NL5-10.

      Comment

      • dener89
        Grinder
        • Mar 2009
        • 625

        #18
        Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        +rb
        miski 7k kokku
        Last edited by dener89; 27.02.11, 20:26.

        Comment

        • petteri
          Jube Noob
          • Feb 2011
          • 162

          #19
          Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;



          Pokkerit olen natuke tõsisemalt (loe: järjepidevamalt) mänginud 1,5 kuud, kokku u 4 kuud. Veebruari kuu õnnestus suht normilt, oli 3 suuremat miinuspäeva, mille tulemusena süvenes ka tilt, aga suutsin neist välja tulla tänu mitmele ranka ja ka ühele andu_andu HU videole, kus sai nagu asi ilusti üle vaadatud . Üldiselt tundsin ennast HUSNGdes suhtliselt mugavalt.

          Märtsi eesmärgid:
          1. Saada kokku roll $6,25 HUSNGde jaoks.
          2. Lugeda läbi Moshmani HU raamat.
          3. Teenida puhast kasumit $200.
          Last edited by petteri; 31.05.11, 23:25.

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #20
            Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Hmm kindel, et jälitajate projektiga endale pisut liiga suurt tükki ei haaranud?
            Veel on aega loobuda ja sooviks, et kogu projekt õnenstuks ka.
            Mis projekt see?

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #21
              Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
              Mis projekt see?
              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...25k-kahe-kuuga.

              Comment

              • taavi
                Grinder
                • Oct 2008
                • 684

                #22
                Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                veb.jpg
                Märtsi eesmärk - õppida

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #23
                  Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                  sama

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #24
                    Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                    noh veebruaris sai lihtsalt tühja nühitud 30h.
                    Mängutunde tuli eluvähe, sest võtsin puhkuse viimase nädala hispaanias ja tagasi tulles oli nii palju igast asju vaja ajada, et pokkeri jaoks jäi ka vaid mõni tund aega.
                    Järgmine kuu eesmärk on anda endast parim, et kaasa aidata jälitajate projekti õnnestumiseks :)

                    Comment

                    • kardpleier
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 699

                      #25
                      Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                      Algselt postitas dener89 Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      +rb
                      miski 7k kokku
                      sick volume HU kohta. wp

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #26
                        Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                        Algselt postitas con
                        kõik mis sa siin ütlesid viitab nagu sellele, et sa ei ole väga huvitatud sellest 2m25k projektist.
                        paar inimest kes õigel ajal ei jõudnud jaole on juba huvi üles näidanud, st seda, et kui sul väga aega ei jää projektis osalemiseks sõjaväe tõttu vms siis praegu saaks veel keegi su asemele tulla ja oleks asi lahendatud. mõni minut saiti muuta ja nii lihtne see olekski(:

                        igatahes mõtle hoolikalt, pole vaja ennast sellega siduda kui sa mingit korralikku mänguaega/tulemust juba esoses ei kavatse näidata. endal ka lõpus halb tunne. mingit "ime" motivatsiooniboosti ei ole ka vaja sellist võistlusest oodata.
                        projektis oli kuni nl50? või nl100 ka?

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #27
                          Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                          projektis oli kuni nl50? või nl100 ka?
                          nl100 ka
                          hetkel vist kõik kuni nl50, paljudel plaan nl100 shotid võtta.
                          Last edited by con; 27.02.11, 23:34.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #28
                            Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                            okei, siis võtaks täitsa osa, kui mõni koht peaks vabanema viimasel hetkel, esimesel nädalal väga palju mängida ei saaks, aga see kuu samuti esimene nädal ei mänginud. saaks vähe motivatsiooni juurde küll ma usun..

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #29
                              Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                              Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              see graph kvalifitseerub rohkem 2 kuud 100k eurot võistluse alla. :D

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #30
                                Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                                seal vist kohad kinni ja tundub liiga raske, tahaks lihtsalt kuskil osa võtta..

                                Comment

                                Working...