Re: "Yes" thread
mmm... see on mõnus käsin kah ise kunagi spas ühe nädalavahetuse. kunagi vanemana kindlasti kordan aga siis juba nädalaks tahaks minna. see nõuab juba sama palju raha kui minna mingi egiptusesse nädalaks vist
Algselt postitas Provoker
, A
, A
, 7


Comment