Re: "Yes" thread
peab jälle kordama vana asja, (ärge silma välja torgake) et need nv ööd on ikka kuldsed starsis.. + 6BI. See tebleninja teeb ikka multitablemise nii krdi lihtsaks, lasin 22 lauda ja vist korra üks lendas sitouti, muidu oli aega üle :D
peab jälle kordama vana asja, (ärge silma välja torgake) et need nv ööd on ikka kuldsed starsis.. + 6BI. See tebleninja teeb ikka multitablemise nii krdi lihtsaks, lasin 22 lauda ja vist korra üks lendas sitouti, muidu oli aega üle :D

, 6
, A
, 4
Comment