"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #946
    Re: "Yes" thread

    peab jälle kordama vana asja, (ärge silma välja torgake) et need nv ööd on ikka kuldsed starsis.. + 6BI. See tebleninja teeb ikka multitablemise nii krdi lihtsaks, lasin 22 lauda ja vist korra üks lendas sitouti, muidu oli aega üle :D

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #947
      Re: "Yes" thread

      UBs jagati eile BBJ välja, (407k vist oli) peale minu laudade kinnipanekut. Bad Beat imo. :P

      Hommikul kontot vaadates oli $700 rohkem peal. Suck out imo.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #948
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas PokerDevil
        UBs jagati eile BBJ välja, (407k vist oli) peale minu laudade kinnipanekut. Bad Beat imo. :P

        Hommikul kontot vaadates oli $700 rohkem peal. Suck out imo.
        oot miks sa see 700 said ?

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #949
          Re: "Yes" thread

          Ei tea. Raha tulekust pole jälgegi.

          Comment

          • Keegikolmas
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 65

            #950
            Re: "Yes" thread

            40 matsi alles, avg 18.
            Elion on ikka sitaks Kõvv (Y)
            Käib täna türbel ära nagu tahab raisk....

            Comment

            • Uniquest
              Grinder
              • Oct 2008
              • 615

              #951
              Re: "Yes" thread

              2 kätt diiler buttonilt järjest.
              Esimene käsi mõtlesin "WTF?", sest tüüp oli selle momendini suht stabiilselt mänginud. Mina küll mingit tilti ei tajunud. Teine käsi siis "YES!".

              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              SB ($56.95)
              Hero (Button) ($64.85)

              Preflop: Hero is Button with 4, 6
              Hero bets $1.50, SB raises to $56.95 (All-In), 1 fold

              Total pot: $3 | Rake: $0


              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              SB ($58.20)
              Hero (Button) ($63.60)

              Preflop: Hero is Button with A, A
              Hero bets $1.50, SB raises to $58.20 (All-In), Hero calls $56.70

              Flop: ($116.40) 8, A, 4 (2 players, 1 all-in)

              Turn: ($116.40) 10 (2 players, 1 all-in)

              River: ($116.40) 8 (2 players, 1 all-in)

              Total pot: $116.40 | Rake: $0.50

              Results:
              Hero had A, A (full house, Aces over eights).
              SB had 9, K (one pair, eights).
              Outcome: Hero won $115.90

              Comment

              • your_naked_mom
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 212

                #952
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas PokerDevil
                UBs jagati eile BBJ välja, (407k vist oli) peale minu laudade kinnipanekut. Bad Beat imo. :P

                Hommikul kontot vaadates oli $700 rohkem peal. Suck out imo.
                kas siis oli mingi kala või jagati ikkagi siis välja, kui sa veel mängisid. jackpot hittis samas limiidis ilmselt ja sellest tulenevalt jagati osa jackpotist vastava limiidi mängijate vahel ka.

                Comment

                • Keegikolmas
                  Julm Donk
                  • Oct 2008
                  • 65

                  #953
                  Re: "Yes" thread

                  ** Hand # 2620954426 starting - 2009-05-23 23:59:59
                  ** Multi-Table Freezeout[2979267]:Table 1 [Sit & Go Hold 'em] (70.00|140.00 NL - MTT) Real Money

                  Oroku_Saki sitting in seat 3 with 1555.00
                  JNS sitting in seat 4 with 1005.00
                  hugo6666 sitting in seat 5 with 2267.50
                  Dark_Shadow8 sitting in seat 6 with 1770.00[Sitting out]
                  cartyboy2 sitting in seat 7 with 2492.50
                  johagol sitting in seat 8 with 4230.00
                  _WOLF_ sitting in seat 10 with 4680.00[Dealer]
                  Oroku_Saki posted the small blind - 35.00
                  JNS posted the big blind - 70.00

                  ** Dealing cards to hugo6666: 3h, 3d
                  hugo6666 called - 70.00
                  Dark_Shadow8 folded
                  cartyboy2 folded
                  johagol folded
                  _WOLF_ folded
                  Oroku_Saki folded
                  JNS bet - 280.00
                  hugo6666 called - 280.00

                  ** Dealing the flop: 7d, 3c, Kh
                  JNS went all-in - 725.00
                  hugo6666 called - 725.00
                  JNS shows: Qc, Qd

                  ** Dealing the turn: Ks

                  ** Dealing the river: Qh
                  JNS wins 2045.00 from the main pot

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #954
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas your_naked_mom
                    kas siis oli mingi kala või jagati ikkagi siis välja, kui sa veel mängisid. jackpot hittis samas limiidis ilmselt ja sellest tulenevalt jagati osa jackpotist vastava limiidi mängijate vahel ka.
                    Täitsa võimalik jah, samal ajal kaotas ka elion neti ära, et ei saanud aru ka kui hommikul.

                    Comment

                    • Keegikolmas
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 65

                      #955
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas PokerDevil
                      Täitsa võimalik jah, samal ajal kaotas ka elion neti ära, et ei saanud aru ka kui hommikul.
                      Tra Elion on mulle tänase eest ca 200 eur võlksi...
                      See nende 6 kuu makse rsk.
                      Kas keegi vaidleb vastu kui ma väidan, et ELION tekitab ENIM TILTI?

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #956
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas Keegikolmas
                        Tra Elion on mulle tänase eest ca 200 eur võlksi...
                        See nende 6 kuu makse rsk.
                        Kas keegi vaidleb vastu kui ma väidan, et ELION tekitab ENIM TILTI?
                        Mul selle tarvis KOU lisaks võetud, kui elioniga mingi kamm peaks tekkima. Mida suurem limiit seda ohtlikum see neti kadumine on >:(

                        Comment

                        • Keegikolmas
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 65

                          #957
                          Re: "Yes" thread

                          NEID YES!!!! KÄSI TULEB AINA ROHKEM :D
                          ** Hand # 2621053816 starting - 2009-05-24 00:46:39
                          ** Multi-Table Freezeout[2979298]:Table 2 [Sit & Go Hold 'em] (70.00|140.00 NL - MTT) Real Money

                          tommchale sitting in seat 2 with 2885.00
                          lefevre81 sitting in seat 3 with 2030.00
                          pockets1 sitting in seat 4 with 2045.63
                          gispy sitting in seat 5 with 2815.00
                          uni505 sitting in seat 6 with 1303.75[Dealer]
                          hugo6666 sitting in seat 7 with 1816.25
                          VILKAS666 sitting in seat 8 with 1647.50
                          Frosty_1 sitting in seat 9 with 1642.50
                          Hisingn sitting in seat 10 with 2054.37
                          hugo6666 posted the small blind - 35.00
                          VILKAS666 posted the big blind - 70.00

                          ** Dealing cards to hugo6666: Kh, Qd
                          Frosty_1 called - 70.00
                          Hisingn folded
                          tommchale called - 70.00
                          lefevre81 folded
                          pockets1 called - 70.00
                          gispy folded
                          uni505 called - 70.00
                          hugo6666 raised to 280.00
                          VILKAS666 folded
                          Frosty_1 called - 280.00
                          tommchale called - 280.00
                          pockets1 called - 280.00
                          uni505 called - 280.00

                          ** Dealing the flop: 6h, Js, Qc
                          hugo6666 bet - 1470.00
                          Frosty_1 folded
                          tommchale folded
                          pockets1 folded
                          uni505 went all-in - 1023.75
                          uni505 shows: Qs, 4s

                          ** Dealing the turn: 4c

                          ** Dealing the river: 10h
                          uni505 wins 3517.50 from the main pot

                          Comment

                          • Keegikolmas
                            Julm Donk
                            • Oct 2008
                            • 65

                            #958
                            Re: "Yes" thread

                            Kõik käed siis võetud 18 ja 20 mehe 2.5+0.25 SNG-des.
                            Top 3 saab raha.
                            miskit 30 mängind neid
                            Võite ehk 22 või 25 usd on 8x atm
                            3x 2nd ehk 13,5 ja 15 usd
                            4 korda kolmas olnud :( (9, 10usd)
                            Üldiselt suht viisakas päev.
                            Kahju et PO ei tööta peale formatti :D
                            Hea graafik oleks :)

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #959
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas Keegikolmas
                              Tra Elion on mulle tänase eest ca 200 eur võlksi...
                              Algselt postitas Keegikolmas
                              Kõik käed siis võetud 18 ja 20 mehe 2.5+0.25 SNG-des.
                              bluffid 8) ?

                              Comment

                              • Keegikolmas
                                Julm Donk
                                • Oct 2008
                                • 65

                                #960
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas andu_andu
                                bluffid 8) ?
                                Hommikused MTT-d
                                Ühe käsi siin kah, oleks suht kindel 100 usd+ tulnud, aga tuli 6 :D

                                Comment

                                Working...