"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MagicFriend
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 369

    #4876
    Re: "Yes" thread

    natuke lisa.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    rollers gona roll

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #4877
      Re: "Yes" thread

      no hakkab tulema uudistaja :) ja sina tahtsid veel life-time bani saada.. siis ei oleks vast pokkerit üldse näppinud tükk aega. Hea, et ringi mõtlesid

      Comment

      • MagicFriend
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2010
        • 369

        #4878
        Re: "Yes" thread

        njah, tapselt nii ongi. napin taas seda mangu.
        ei oska nagu seisukohta v6tta. kui rahulikult, m6ttega mangida (paar lauda korraga), siis on taitsa huvitav mang.

        egas miskit, pyhapaevasele high rollerile on pilet olemas. 150kg pool. Hit big or quit
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • neeme
          Grinder
          • Nov 2008
          • 540

          #4879
          Re: "Yes" thread



          30$ HT

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #4880
            Re: "Yes" thread

            Suuremad hooajalised tööd tehtud ja nüüd võib neli kuud hobidega tegeleda.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #4881
              Re: "Yes" thread

              Külvasid vilja?

              Comment

              • viki
                Grinder
                • Apr 2010
                • 893

                #4882
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                Külvasid vilja?
                Ei,põllumajandusega pole aastaid tegelenud.Aga teen seda,mis pokkeris-püüan fishe.Püügivahendid sees ja nüüd töö üks kaks korda nädalas.

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #4883
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas viki Vaata postitust
                  Ei,põllumajandusega pole aastaid tegelenud.Aga teen seda,mis pokkeris-püüan fishe.Püügivahendid sees ja nüüd töö üks kaks korda nädalas.
                  mis püügivahendid kui küsida tohib? ja mida püüate

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #4884
                    Re: "Yes" thread

                    Mõrrad ja mageveekalu.

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #4885
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas viki Vaata postitust
                      Ei,põllumajandusega pole aastaid tegelenud.Aga teen seda,mis pokkeris-püüan fishe.Püügivahendid sees ja nüüd töö üks kaks korda nädalas.
                      kas sa käid tihti pargis turnasi mängimas ?

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #4886
                        Re: "Yes" thread

                        üks kalamees helistab teisele ja küsib, et millega too tegeleb. Teine kalamees vastab, et ah ei muhvigi, mõrda panen.

                        Comment

                        • Fuzzy
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2010
                          • 452

                          #4887
                          Re: "Yes" thread

                          Kes ütles, et HU peab olema raske.



                          Villain joins the table.



                          Villain ($400)
                          Hero ($1,150)

                          Dealt to Hero A A

                          Hero raises to $8, Villain raises to $32, Hero raises to $110, Villain calls $78.33

                          FLOP ($220) 7 5 J

                          Villain bets $289 (AI), Hero calls $289

                          Hero shows A A
                          (Pre 82%, Flop 65.8%, Turn 97.3%)

                          Villain shows 9 8
                          (Pre 18%, Flop 34.2%, Turn 2.7%)

                          Hero wins $797



                          Villain leaves the table
                          Last edited by Fuzzy; 03.05.12, 12:59.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #4888
                            Re: "Yes" thread

                            mis turn sellisel boardil jätab vastasele 2.7%???
                            I smell fabrication

                            Comment

                            • Fuzzy
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2010
                              • 452

                              #4889
                              Re: "Yes" thread

                              I smell HU4Rolls.

                              Ei aga tegelt nagu, et kirjutasin siukse HH valmis ja siis mõtlesin, et oleks lahe panna sinna, hmm näiteks 2,7%? Tubli, Sherlock. Milleks sellised lollid süüdistused. Milleks peaks üldse olema vaja midagi fabritseerida? Ma ei tea, ütle sina. Mul ei tuleks selline asi pähegi, sinul ilmselt millegipärast tuleb.

                              Mis puutub numbrisse siis ma ei tea miks ta nii näitab, kasutan HEMi importimiseks third party hand converterit ja sealt on ka kummalisemaid numbreid nähtud. Pärast all inni reeglina replayer näiteks ei näita ka järgmisi kaarte ega equitit järgmistel tänavatel.

                              Comment

                              • redddman10
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 703

                                #4890
                                Re: "Yes" thread

                                :D well played:)

                                Comment

                                Working...