Re: "Yes" thread
leits, kas enamus HU pelasid ei lõppe nii, et teine saab teise stäki 100% endale?
ma mõtlen seda, et kui sa postitad YES teemasse 2 kätt, millega saad kogu stäki endale, siis kas a) enamus aega võetakse sult kõik ära b) enamus aega ei tõmmata teise stäkki tervenisti endale
leits, kas enamus HU pelasid ei lõppe nii, et teine saab teise stäki 100% endale?
ma mõtlen seda, et kui sa postitad YES teemasse 2 kätt, millega saad kogu stäki endale, siis kas a) enamus aega võetakse sult kõik ära b) enamus aega ei tõmmata teise stäkki tervenisti endale
, J
, 9


Comment