"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #4921
    Re: "Yes" thread

    leits, kas enamus HU pelasid ei lõppe nii, et teine saab teise stäki 100% endale?

    ma mõtlen seda, et kui sa postitad YES teemasse 2 kätt, millega saad kogu stäki endale, siis kas a) enamus aega võetakse sult kõik ära b) enamus aega ei tõmmata teise stäkki tervenisti endale

    Comment

    • Fuzzy
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2010
      • 452

      #4922
      Re: "Yes" thread

      adam, tänapäeval on HU-s kõik solid ja igaüks teab, et vähemaga kui kaks paari ei tohi stacki sisse panna.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4923
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
        adam, tänapäeval on HU-s kõik solid ja igaüks teab, et vähemaga kui kaks paari ei tohi stacki sisse panna.
        3 paari tegelt

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #4924
          Re: "Yes" thread

          Lol ihtsalt lol.


          PokerStars No-Limit Hold'em, 2.2 Tournament, 25/50 Blinds (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          UTG+1 (t2259)
          Hero (MP1) (t2345)
          MP2 (t2105)
          CO (t1021)
          Button (t5205)
          SB (t4035)
          BB (t1850)
          UTG (t2375)

          Hero's M: 31.27

          Preflop: Hero is MP1 with K, J
          2 folds, Hero bets t150, 2 folds, Button calls t150, 2 folds

          Flop: (t375) A, 9, A (2 players)
          Hero bets t236, Button calls t236

          Turn: (t847) 7 (2 players)
          Hero bets t362, 1 fold

          Total pot: t847

          Vastane foldis ja näitas KK

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #4925
            Re: "Yes" thread

            Äkki peab luckile andma reverse telle ja siia kirjutades hakkab hästi minema.

            Epic rundown. Seekord miskipärast isegi ei kahelnud turnis, et tuleb.

            PokerStars No-Limit Hold'em, 3.3 Tournament, 600/1200 Blinds 150 Ante (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            saw flop | saw showdown

            UTG+1 (t20388)
            MP1 (t21490)
            MP2 (t43881)
            MP3 (t33815)
            CO (t18082)
            Button (t20032)
            SB (t37561)
            Hero (BB) (t82369)
            UTG (t28657)

            Hero's M: 26.15

            Preflop: Hero is BB with 8, 8
            6 folds, Button bets t3200, 1 fold, Hero raises to t82219 (All-In), Button calls t16682 (All-In)

            Flop: (t41714) Q, 9, 6 (2 players, 2 all-in)

            Turn: (t41714) 7 (2 players, 2 all-in)

            River: (t41714) 5 (2 players, 2 all-in)

            Total pot: t41714
            Main pot: t41714 between Button and Hero, won by Hero

            Results:
            Button had A, 9 (flush, Ace high).
            Hero had 8, 8 (straight flush, nine high).
            Outcome: Hero won t41714

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #4926
              Re: "Yes" thread

              Fuck yea lõpuks lõputöö valmis. Nüüd tuleb veel kaitsmine lakboxida

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #4927
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                Fuck yea lõpuks lõputöö valmis. Nüüd tuleb veel kaitsmine lakboxida
                Good luck!

                Comment

                • 50CandyJoe
                  FPP Pro
                  • Jan 2009
                  • 253

                  #4928
                  Re: "Yes" thread

                  Selline lahe käsi siis. Ei tea mitu miljonit kätt ma läbi olen hekseldanud, aga sellist iludust pole veel kohanud.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #4929
                    Re: "Yes" thread

                    mitu miljonit ja nl5?! :(

                    Comment

                    • 50CandyJoe
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 253

                      #4930
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                      mitu miljonit ja nl5?! :(
                      that's my life

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #4931
                        Re: "Yes" thread

                        Jalgpallisõprade rõõmuks toome Viastat Premium ja Viasat Spordipaketti kanali Viasat Premier League HD, mis edastab Inglismaa kõrgliiga mänge üliteravas HD-kvaliteedis 24 tundi päevas.

                        So much YES!!!!!

                        Comment

                        • SANGPOMM
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 479

                          #4932
                          Re: "Yes" thread

                          sessiga pea 7buy inni plussi @nlpl25 :)))

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #4933
                            Re: "Yes" thread

                            Wuhu magistritöö edukalt kaitstud ... success.

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #4934
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              Wuhu magistritöö edukalt kaitstud ... success.
                              GG, Paul.
                              Millal vitud ja viinad tulevad? :D

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #4935
                                Re: "Yes" thread

                                pole 2.8k euri votta

                                Comment

                                Working...