"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #5626
    Re: "Yes" thread

    viisakas oleks ev ka panna

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #5627
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      viisakas oleks ev ka panna
      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
      Kerge hommikusöök sulle

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      yo

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #5628
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
        Tänks Visa

        Valetasin enne, veidi rohkem oli.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Kuu

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Aeg NL5k shot võtta IMO. Heaterit ei tohi raisata.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #5629
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas Relamz Vaata postitust
          Gubejohnnyga hu for rollz imo.
          Johnny ownib ära mu.

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          viisakas oleks ev ka panna
          Ei ole palju üle, järgmine kord olen viisakas ja näitan.

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          Aeg NL5k shot võtta IMO. Heaterit ei tohi raisata.
          Teen shoti 100s varsti küll vist, ei hakka teleportima ennast üle mitme limiidi.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #5630
            Re: "Yes" thread

            Kallis Päevik,

            kuigi täna on reede 13 suutsin 375FPP 36 man turbo-satilt Sunday Milku ticketi koju tuua.

            #ToBeContinued

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #5631
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
              Kallis Päevik,

              kuigi täna on reede 13 suutsin 375FPP 36 man turbo-satilt Sunday Milku ticketi koju tuua.

              #ToBeContinued
              Mõtlesin miks sa kogu aeg siia postitad.

              Comment

              • trasadonkad
                Grinder
                • May 2014
                • 672

                #5632
                Re: "Yes" thread

                Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2525158
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                minul kui NL2 mängijal lõi küll südame peale seda floppi tagurpidi

                UTG: $7.79
                UTG+1: $9.11
                UTG+2: $5.00
                Hero (MP1): $10.29
                MP2: $7.46
                CO: $9.65
                BTN: $4.51
                SB: $7.46
                BB: $2.95

                Pre Flop: ($0.07) Hero is MP1 with A A
                UTG raises to $0.17, UTG+1 calls $0.17, 1 fold, Hero raises to $0.50, 5 folds, UTG raises to $1.74, 1 fold, Hero raises to $4.20, UTG raises to $6.66, Hero raises to $9.12, UTG calls $1.13 all in

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #5633
                  Re: "Yes" thread

                  Hittisin ka eile 100FPP eest The Big 109 pileti, 4 hyperi raundi tuli läbida, kuna oli deadline sat, siis ei saanud unregada, aga vist poleks niivõinaa saanud, tuli yoloda. Ei saanud stäkki käima ja mängisin suht okeilt, scared money ei olnud, aga kordagi stäkki korralikult üles ei saanud, 3b potis andsin veidi ära ja siis shippisin ca 20bb 1 overi, gutshoti ja fdga vs nut fd ja ei tahtnud tulla. fun nevertheless.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #5634
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                    Hittisin ka eile 100FPP eest The Big 109 pileti, 4 hyperi raundi tuli läbida, kuna oli deadline sat, siis ei saanud unregada, aga vist poleks niivõinaa saanud, tuli yoloda. Ei saanud stäkki käima ja mängisin suht okeilt, scared money ei olnud, aga kordagi stäkki korralikult üles ei saanud, 3b potis andsin veidi ära ja siis shippisin ca 20bb 1 overi, gutshoti ja fdga vs nut fd ja ei tahtnud tulla. fun nevertheless.
                    respekt, kui siin midagi "yes" väärilist selles enda jaoks leidsid

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #5635
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      respekt, kui siin midagi "yes" väärilist selles enda jaoks leidsid
                      100fpp eest big 109 pilet on täitsa tore ju.

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #5636
                        Re: "Yes" thread

                        Pokerstars 7

                        Ei tea mis Pastilaa'le ei istunud. Võibolla mitte see FPP'de eest shippimine vaid käte kirjeldus, kuna imo 100fpp eest täitsa "yes" küll.

                        Panin ise Omania just kinni final käsi oli normaalne kino

                        PokerStars Pot-Limit Omaha, 5.5 Tournament, 20,000/40,000 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/

                        Hero (SB) (t1,444,844)
                        BB (t889,156)

                        Hero's M: 24.08

                        Preflop: Hero is SB with 10, 4, J, 5
                        Hero raises to t80,000, BB raises to t240,000, Hero calls t160,000

                        Flop: (t480,000) 2, 4, Q (2 players)
                        BB bets t480,000, Hero raises to t960,000, BB calls t169,156 (All-In)

                        Turn: (t1,778,312) 7 (2 players, 1 all-in)

                        River: (t1,778,312) 2 (2 players, 1 all-in)

                        Total pot: t1,778,312

                        Results below:
                        Hero had 10, 4, J, 5 (two pair, fours and twos).
                        BB had 6, 8, A, 9 (one pair, twos).
                        Outcome: Hero won t1,778,312

                        +$714

                        PLO50 graphist ka kerge update, ~7bi maha dongatud tabletis.


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • EestiMats
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 625

                          #5637
                          Re: "Yes" thread

                          Päeval sain nl400 1. käega pre AI QQ v A7 full stack kotid ja hnr, kuid nl100 6max päästis päeva.

                          Comment

                          • trasadonkad
                            Grinder
                            • May 2014
                            • 672

                            #5638
                            Re: "Yes" thread

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            2korda järjest, easy $$$

                            Comment

                            • V4LDO
                              FPP Pro
                              • Jun 2010
                              • 229

                              #5639
                              Re: "Yes" thread

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              esimest korda kuskilt starsi promost normaalne kopikas

                              Comment

                              • trasadonkad
                                Grinder
                                • May 2014
                                • 672

                                #5640
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                esimest korda kuskilt starsi promost normaalne kopikas
                                haha väga naiss ju, mingi eesti kutt tõmbas $400 sealt :P

                                Comment

                                Working...