"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #4381
    Re: "Yes" thread

    141 mängu ühe päevaga. Superturbod ruulivad.

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #4382
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas vennike Vaata postitust
      sain maksuametist rakebacki 4,1k$, lähen panen ennast balil likku m6neks nädalaks.
      hästi hitime, ma saan mingi 1k vast:D

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4383
        Re: "Yes" thread

        kuda te seda pappi saate? :D

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #4384
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          kuda te seda pappi saate? :D
          kui 9 kuuga maksad tulumaksu 6,7k$ siis maksuaasta lõpus antakse midagi tagasi. mida andekam raamatupidaja, seda rohkem saad

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #4385
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas vennike Vaata postitust
            kui 9 kuuga maksad tulumaksu 6,7k$ siis maksuaasta lõpus antakse midagi tagasi. mida andekam raamatupidaja, seda rohkem saad
            ma saan 1k ainult pooleteise kuu eest, aga maksan maksu kah 29% palgast.

            Comment

            • MrRiver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 735

              #4386
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
              ma saan 1k ainult pooleteise kuu eest, aga maksan maksu kah 29% palgast.
              Vale affiliate valisid.

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #4387
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                ma saan 1k ainult pooleteise kuu eest, aga maksan maksu kah 29% palgast.
                See on see astmeline tulumaks.........

                Comment

                • Carl
                  FPP Pro
                  • Jul 2010
                  • 213

                  #4388
                  Re: "Yes" thread

                  Tegin kiire sessi. (NL10)

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #4389
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                    See on see astmeline tulumaks.........
                    tglt asi nii, et kuna töötan working holiday visaga, siis ametlikult pean maksma 29% juhul kui pole rohkem kui 6 kuud ühe töökoha peal olnud(siis 13%), aga samas teenin ka 29-sega nii normaalselt plekki, et ongi parem kui korra aastas selline korralik rakeback tuleb.

                    Comment

                    • Fuzzy
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2010
                      • 452

                      #4390
                      Re: "Yes" thread

                      Kõige suurem pot, mille siiani queen high'ga maha võtnud lol.

                      Line ise on küll suhteliselt marginaalne, aga noh juhtub. Olin tükk aega vaikselt istunud, niisiis otsustasin ühe squeezi teha ja asjaga lõpuni minna.

                      Pacific Poker - $1 NL - Holdem - 5 players
                      Hand converted by PokerTracker 3

                      CO: $91.64
                      BTN: $113.25
                      Hero (SB): $100.00
                      BB: $150.80
                      UTG: $43.38

                      Hero posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

                      Pre Flop: ($1.50) Hero has Q J

                      UTG raises to $2.00, CO calls $2.00, BTN calls $2.00, Hero raises to $11.00, fold, fold, CO calls $9.00, fold

                      Flop: ($27.00, 2 players) 2 T 8
                      Hero bets $19.25, CO calls $19.25

                      Turn: ($65.50, 2 players) K
                      Hero bets $49.12, CO raises to $61.39, Hero calls $12.27

                      River: ($188.28, 2 players) K

                      [spoil]CO shows J 7 (One Pair, Kings) (Pre 24%, Flop 12%, Turn 7%)
                      Hero shows Q J (One Pair, Kings) (Pre 76%, Flop 88%, Turn 93%)
                      Hero wins $184.28
                      [/spoil]

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #4391
                        Re: "Yes" thread

                        Seems horrible to me ..

                        Comment

                        • Fuzzy
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2010
                          • 452

                          #4392
                          Re: "Yes" thread

                          Jah, ma ei ole ise ka uhke, aga villain oli selline mees kelle rangeks turnil oli 72o+. Ma usun, et paljudel juhtub selliseid line'i, mille üle nad tagantjärele just uhked pole. Ja kui ma õigesti aru saan, siis see siin on "Yes thread", mitte "Über-skill manifestation thread". Ma loodan, et ma sulle väga suuri psüühilisi kannatusi ei valmistanud selle horrible line'iga.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #4393
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                            Jah, ma ei ole ise ka uhke, aga villain oli selline mees kelle rangeks turnil oli 72o+. Ma usun, et paljudel juhtub selliseid line'i, mille üle nad tagantjärele just uhked pole. Ja kui ma õigesti aru saan, siis see siin on "Yes thread", mitte "Über-skill manifestation thread". Ma loodan, et ma sulle väga suuri psüühilisi kannatusi ei valmistanud selle horrible line'iga.
                            Just nii "sir"

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #4394
                              Re: "Yes" thread

                              Minuarust väga hästi mängitud käsi.

                              Comment

                              • QKulgur
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 484

                                #4395
                                Re: "Yes" thread

                                Ma ei saa aru kas ma biidin nii räigelt või ongi nii ühtlane 250 turniiriline upswing
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...