"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #4411
    Re: "Yes" thread

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    8 Players

    Stacks:
    UTG ($10)
    UTG+1 ($10.87)
    MP1 ($10.30)
    MP2 ($4.44)
    CO ($9.28)
    BTN ($10) meanwhile@china
    Hero (SB) ($10)
    BB ($3.65)

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is SB A A
    5 folds, BTN raises to $0.30, Hero raises to $1.10, 1 fold, BTN goes all-in $10, Hero goes all-in $8.90

    Flop: 10 K J ($20.10, 2 players, 2 all-in)

    Turn: Q ($20.10, 2 players, 2 all-in)

    River: 4 ($20.10, 2 players, 2 all-in)

    Final Pot: $20.10
    BTN shows a flush, King high
    K K
    Hero shows a Royal Flush
    A A

    Comment

    • Murdock
      Grinder
      • Jun 2010
      • 690

      #4412
      Re: "Yes" thread

      Alustasin HUSNG mängimist ja algus on hea

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • wanapagan
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 310

        #4413
        Re: "Yes" thread

        35GB DC videosid alla laetud. saan suts targemaks

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #4414
          Re: "Yes" thread

          BB ($49.41)
          UTG ($57.68)
          UTG+1 ($16.65)
          MP1 ($69.92)
          MP2 ($47.26)
          Hero (CO) ($25)
          Button ($84.13)
          SB ($52.44)

          Preflop: Hero is CO with J, 10
          1 fold, UTG+1 calls $0.25, 1 fold, MP2 calls $0.25, Hero calls $0.25, 1 fold, SB calls $0.15, BB checks

          Flop: ($1.25) Q, 4, 7 (5 players)
          SB checks, BB checks, UTG+1 checks, MP2 checks, Hero checks

          Turn: ($1.25) 9 (5 players)
          SB checks, BB checks, UTG+1 checks, MP2 checks, Hero bets $1.17, SB calls $1.17, 3 folds

          River: ($3.59) K (2 players)
          SB bets $6, Hero raises $23.53, SB calls $17.53

          Total pot: $50.65

          Results:
          SB had 3, Q (one pair, Queens).
          Hero had J, 10 (straight, King high).
          Outcome: Hero won $49.05

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #4415
            Re: "Yes" thread

            Turnis alles panin tähele, et nii deep olime mõlemad, sellest ka overbet. Vastasel oli igatahes JJ

            No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            saw flop | saw showdown

            Hero (UTG) ($48.30)
            UTG+1 ($18.20)
            MP1 ($29.22)
            MP2 ($9.40)
            CO ($45.40)
            Button ($26.11)
            SB ($29.08)
            BB ($25)

            Preflop: Hero is UTG with 9, 9
            Hero bets $1, 3 folds, CO calls $1, 3 folds

            Flop: ($2.35) K, 7, 9 (2 players)
            Hero bets $1.50, CO calls $1.50

            Turn: ($5.35) J (2 players)
            Hero bets $8.25, CO raises $42.90 (All-In), Hero calls $34.65

            River: ($91.15) 9 (2 players, 1 all-in)

            Total pot: $91.15

            Results below:
            Hero had 9, 9 (four of a kind, nines).
            CO didn't show
            Outcome: Hero won $89.15

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #4416
              Re: "Yes" thread

              Villain oli mingi manki siis, et nii deep olles callisid turni shove? Ei näe eriti halvemaid käsi, millega reg shoveks 180bb deep sellisel turnil.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #4417
                Re: "Yes" thread

                ei ole küll strateegia teema, kuid standard NL25 reg oli. Igatahes setti ma foldima ei hakka isegi 500bb deep nl25-s kui ei ole 4flushi või 4 straighti kaarti maas.

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #4418
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                  ei ole küll strateegia teema, kuid standard NL25 reg oli. Igatahes setti ma foldima ei hakka isegi 500bb deep nl25-s kui ei ole 4flushi või 4 straighti kaarti maas.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #4419
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                    ei ole küll strateegia teema, kuid standard NL25 reg oli. Igatahes setti ma foldima ei hakka isegi 500bb deep nl25-s kui ei ole 4flushi või 4 straighti kaarti maas.
                    Must be level. ;o

                    Comment

                    • romario
                      FPP Pro
                      • Dec 2010
                      • 230

                      #4420
                      Re: "Yes" thread

                      Ma kah ei foldiks, sest 1 out on ju alati :D

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #4421
                        Re: "Yes" thread

                        No tegelikult on selles käes loogika täitsa olemas kuna see reg on rohkem nitisema kalduvusega. Seega KK ta 3betiks. AK ta 50/50 3betiks Callib pigem pocketitega. Kuna JJ on antud hetkel ta toprange, siis ei ole see siiski ainus käsi tema ranges. Vabalt võivad ka AdK combod seal olla millega minnakse vastase väljafoldmise peale välja ja seda on deep olles palju lihtsam teha kui standard 100bb olles.

                        Ning alati on mul vähemalt 1 out.

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #4422
                          Re: "Yes" thread

                          500bb stäkiga ta ei lükkaks siin ühtegi halvemaga, sellise pangaga oleks vägagi snap fold

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #4423
                            Re: "Yes" thread

                            meil on hetkel 200. Kõike ei tasu ka uskuda mida ma kirjutan.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #4424
                              Re: "Yes" thread

                              miks sa turni overbetid?

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #4425
                                Re: "Yes" thread

                                see on kirjas käe alguses. Turnis alles nägin et deep oleme ning foldima ma ei hakka seal. Savi kui sitalt mängitud käsi, see polegi oluline. Miks ei või hea meel olla, et ma võitsin lihtsalt korraliku panga.

                                Comment

                                Working...