Re: "Yes" thread
Ok ilma lolli huumorita..
Nähtavasti ei mängi sa pokkerit sissetuleku eesmärgil.
Seega pane prioriteedid fun'i hulga alusel järjekorda - kumb on rohkem lustakas, kas kainelt oma limiiti crushida ja skillist mõnu tunda või õndsas joobeseisundis breakeven kulgeda.
Ok ilma lolli huumorita..
Nähtavasti ei mängi sa pokkerit sissetuleku eesmärgil.
Seega pane prioriteedid fun'i hulga alusel järjekorda - kumb on rohkem lustakas, kas kainelt oma limiiti crushida ja skillist mõnu tunda või õndsas joobeseisundis breakeven kulgeda.
, K
Comment