"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SanderT
    Julm Donk
    • Jan 2010
    • 56

    #4366
    Re: "Yes" thread

    Ok ilma lolli huumorita..

    Nähtavasti ei mängi sa pokkerit sissetuleku eesmärgil.
    Seega pane prioriteedid fun'i hulga alusel järjekorda - kumb on rohkem lustakas, kas kainelt oma limiiti crushida ja skillist mõnu tunda või õndsas joobeseisundis breakeven kulgeda.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #4367
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas viki Vaata postitust
      Tükk aega mõtlesin,kuhu kirjutada.Kuu alguses 15 päeva ei joonud ja tegin pokkeris 100bi omas limiidis.Edasi olen joonud iga päev ja kasum on umbes sama,aga elu palju huvitavam.Nüüd siis dilemma-kas juua edasi 0 kasumiga või olla kaine ja võita!Päris elus teenin raha kordi rohkem,kui pokkeriga.Mis teeksite!
      ma valiks 0 pokkerit ja 100% fun.

      Comment

      • viki
        Grinder
        • Apr 2010
        • 893

        #4368
        Re: "Yes" thread

        Mulle pokker ongi 100% fun.Vaba ajaga pole niikuinii midagi peale hakata,peale joomise.Põhimõtteliselt tänu pokkerile olen viimasel ajal joomist oluliselt vähendanud.Kuna kuu keskel tuli nö tööga suurem summa korraga, on motivatsioon lihtsalt kadunud.
        Last edited by viki; 25.07.11, 17:55.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #4369
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas viki Vaata postitust
          Mulle pokker ongi 100% fun.Vaba ajaga pole niikuinii midagi peale hakata,peale joomise.Põhimõtteliselt tänu pokkerile olen viimasel ajal joomist oluliselt vähendanud.
          meh, aga autod ja naised?

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #4370
            Re: "Yes" thread

            Autod on lihtsalt sõitmiseks ja peale lahkuminekut naisi eriti ei vahi!

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #4371
              Re: "Yes" thread

              Mis tööd siis päris elus teed? :)

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #4372
                Re: "Yes" thread

                Viki! Aga kui poker for fun on, siis for fun võiksid ju ka limiitides ülesse liikumisele mõelda. Pane end vaikselt proovile ja arene. Raha pärast sa seda ju nagunii ei tee, kuid kui see nt alkost eemal sind hoiab ja nii muuseas ka midagi kukrusse toob, siis miks mitte proovida.

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #4373
                  Re: "Yes" thread

                  Ma olengi see kuu kuni NL50 mänginud.Kõik limiidid on see kuu plussis!

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #4374
                    Re: "Yes" thread

                    nagu viki päevik juba siin

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #4375
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas noname Vaata postitust
                      nagu viki päevik juba siin
                      "Yes" !

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #4376
                        Re: "Yes" thread

                        The Well :)

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #4377
                          Re: "Yes" thread

                          Tere kainus!Tõe huvides mainin,et kõik limiidid siiski pole see kuu plussis.Korra tegin fishiga täis peaga PLO50 hu ja osutusin ise suuremaks fishiks,kaotades üle 200$.Edu kõigile.Edasi üritan jälle kaine olla!

                          Comment

                          • numnuts
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 846

                            #4378
                            Re: "Yes" thread

                            Teine päev läheb ilma bakemiseta (:

                            E: Terve öö haigelt joosta ja siis lõpuks kedagi ära stackida ja siis 2 kätt hiljem läheb 200bb sec nutflus vs str8flush ja aces full vs quads .. ofc im gonna bake now.
                            Last edited by numnuts; 26.07.11, 05:49.

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #4379
                              Re: "Yes" thread

                              sain maksuametist rakebacki 4,1k$, lähen panen ennast balil likku m6neks nädalaks.

                              Comment

                              • Ermii
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 402

                                #4380
                                Re: "Yes" thread

                                Lol, sellised käed teevad tuju heaks :)

                                No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                saw flop | saw showdown

                                Hero (SB) ($294.35)
                                BB ($197.35)
                                UTG ($100)
                                UTG+1 ($244.75)
                                MP1 ($273.80)
                                MP2 ($100)
                                CO ($212.90)
                                Button ($192)

                                Preflop: Hero is SB with A, K
                                6 folds, Hero bets $2.50, BB raises $9, Hero raises $29, BB raises $187.15, Hero calls $165.15

                                Flop: ($394.30) 2, J, 2 (2 players)

                                Turn: ($394.30) 7 (2 players)

                                River: ($394.30) 9 (2 players)

                                Total pot: $394.30

                                Results:
                                Hero had A, K (flush, Ace high).
                                BB had K, A (one pair, twos).
                                Outcome: Hero won $392.90

                                Comment

                                Working...