"Yes" thread
Collapse
X
-
Re: "Yes" thread
seda kus laudu on tavaliselt nl 600- 2000Algselt postitas variatsioon Vaata postitustjarlop mis limiidis mängid?
Comment
-
Re: "Yes" thread
jarlop ownib järelikult kogu foorumit kulla lambatalled :D
ma arvan, et siit foorumist pole vist keegi nii võimast päeva teinud ?
Comment
-
Re: "Yes" thread
See on miski 5-8 BI vms, kas sa pole sellist päeva teinud?Algselt postitas inward Vaata postitustMa ei saa aru, kas sa said siis iga hea käe kohta räigelt actionit, kõik setid, tptk, flushid, str jne?
Summad on suured lihtsalt.
Comment
-
Re: "Yes" thread
Algselt postitas inward Vaata postitustAa jaa my bad. Ikka olen aga mingi nl10s, loog. et suuremas limiidis ei ole see nii lihtne.
kõigile jagatakse ka seal kätte 2 karti ja lauale tuleb 5 ja toimub 4 panustamisvooru:D
Comment
-
Re: "Yes" thread
õige! siin tuleb suurelt ja läheb sama moodi kui halb jooks... üleeile jäin -8k näiteks.Algselt postitas -andres- Vaata postitustSee on miski 5-8 BI vms, kas sa pole sellist päeva teinud?
Summad on suured lihtsalt.
Comment
-
-
TC
Comment