"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eddi
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1200

    #3121
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Ma kah see nädal 2 royalit kokku tõmmanud


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    fold imo

    Comment

    • OuMaiGaad
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 482

      #3122
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas eddi Vaata postitust
      fold imo
      odavam oleks foldida jah 9 senti pangas ja kui callida kaotab rohkem rakega ikka

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #3123
        Re: "Yes" thread

        MP foldiski.

        Comment

        • Viski
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2010
          • 393

          #3124
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas Relamz Vaata postitust
          Ma kah see nädal 2 royalit kokku tõmmanud


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Mul on sama taustapilt.

          Comment

          • JohnnyDolce
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2009
            • 454

            #3125
            Re: "Yes" thread

            Mingi NL Nosebleed vend on vist ära eksinud.



            Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            Button ($7.54)
            Hero (SB) ($13.72)
            BB ($18.79)
            UTG ($5.20)
            MP ($5.16)
            CO ($8.77)

            Preflop: Hero is SB with 8, 8
            1 fold, MP checks, 1 fold, Button calls $0.10, Hero bets $0.50, 1 fold, MP calls $0.40, Button calls $0.40

            Flop: ($1.60) 9, 5, 4 (3 players)
            Hero bets $0.80, MP calls $0.80, 1 fold

            Turn: ($3.20) 8 (2 players)
            Hero bets $1.70, MP calls $1.70

            River: ($6.60) 8 (2 players)
            Hero bets $2.60, MP calls $2.16 (All-In)

            Total pot: $10.92 | Rake: $0.72

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #3126
              Re: "Yes" thread

              Poker Stars $1.00+$0.25+$0.15 No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds - 4 players - View hand 711006
              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

              CO: t3195 M = 10.65
              BTN: t3380 M = 11.27
              Hero (SB): t3755 M = 12.52
              BB: t3170 M = 10.57

              Pre Flop: (t300) Hero is SB with K K
              CO calls t200, 1 fold, Hero raises to t805, BB raises to t1600, CO raises to t3195 all in, Hero raises to t3755 all in, BB calls t1570 all in

              Flop: (t9560) K K 9 (3 players - 3 are all in)

              Turn: (t9560) 6 (3 players - 3 are all in)

              River: (t9560) 8 (3 players - 3 are all in)

              Final Pot: t9560
              CO shows A A (two pair, Aces and Kings)
              Hero shows K K (four of a kind, Kings)
              BB shows A A (two pair, Aces and Kings)
              Hero wins t50
              Hero wins t9510

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #3127
                Re: "Yes" thread

                Technical knockout

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #3128
                  Re: "Yes" thread

                  tõmbasin 1 6man sng 6 käe jooksul 3x2oudise ja panin kinni. tulemus pole midagi erilist, aga oma enesetunne läks küll palju paremaks, kui sai selliseid suckoute jutti imeda.

                  Comment

                  • Albertti
                    Jube Noob
                    • Dec 2009
                    • 113

                    #3129
                    Re: "Yes" thread

                    Knockout 1,40$ 90 player lukku pandud võit ~25$ ja pearahad 1.25$

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #3130
                      Re: "Yes" thread

                      pizza on teel

                      hea

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #3131
                        Re: "Yes" thread

                        Vastukaaluks asdiaidaidiasadösd teemale panen siia ka mõned käed tänasest sessist.

                        Mmmmmm, muttidega võita, ajeee
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        [/SPOILER]

                        Kunnid peavad imekombel

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        [/SPOILER]

                        Veel ühed kunnid

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        [/SPOILER]

                        Ja näpitsatega huiasin poti ära

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        [/SPOILER]

                        Comment

                        • onuark
                          Pokkerihai
                          • Oct 2009
                          • 1760

                          #3132
                          Re: "Yes" thread

                          SHORTSTACKER.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #3133
                            Re: "Yes" thread

                            DIE

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #3134
                              Re: "Yes" thread

                              loldonkaments

                              Comment

                              • nalg
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2010
                                • 489

                                #3135
                                Re: "Yes" thread

                                graafik on iseenesest jube, aga võidetud summa väga kõva

                                Comment

                                Working...