"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • savioja
    Julm Donk
    • Aug 2009
    • 53

    #2926
    Re: "Yes" thread

    millegipärast tundus, et see oli irooniaga öeldud.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #2927
      Re: "Yes" thread

      ei olnud irooniaga mõeldud.

      Comment

      • mkva
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1972

        #2928
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas K2snakas Vaata postitust

        sellep2rast yhtegi k2tt ega graafikut enam kuskile ei postita, sest peale seda tuleb selline downswing, et halb hakkab!!!!
        TOTALLY TRUE!

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #2929
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
          aga sellep2rast, tulebki postitama j2tta ja ehk ei tule seda sitta sulle, kaela:D
          ütlen kuna tean omastk2est seda...
          ja minul ei kavatsegi see l6ppeda:D

          sellep2rast yhtegi k2tt ega graafikut enam kuskile ei postita, sest peale seda tuleb selline downswing, et halb hakkab!!!!
          hehe, no eks ükskord on ikka esimene kord ja siis saan oma vitsad kätte, kuigi jah on palju kordi olnud enda blogis, et davai panen ilusa graafiku ja kõik on nice ja järgmine päev on graafik nullis või isegi miinuses :)

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #2930
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
            hehe, no eks ükskord on ikka esimene kord ja siis saan oma vitsad kätte, kuigi jah on palju kordi olnud enda blogis, et davai panen ilusa graafiku ja kõik on nice ja järgmine päev on graafik nullis või isegi miinuses :)
            Arvatavasti asi selles, et võidutantsu jooksul astusid ristikheina peale või kukkus hobuseraud valetpidi.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #2931
              Re: "Yes" thread

              Teil on mindset ikka tõsiselt vildakas, kui graafikuid ei julge sellepärast panna.

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #2932
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                Teil on mindset ikka tõsiselt vildakas, kui graafikuid ei julge sellepärast panna.
                A mida üldse annab graafikute postitamine? Et näidata teistele palju teenid?
                ma saan aru kõikide statide jms postitamist, aga graafikute näitamine imo ei anna midagi.

                Comment

                • HU grinder
                  Vana Tegija
                  • Feb 2010
                  • 1002

                  #2933
                  Re: "Yes" thread

                  E-peenis.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #2934
                    Re: "Yes" thread

                    Ega ma ei ütlegi, et graafikuid peab panema :) Kui pointi ei näe, siis ära pane. Lihtsalt jutt, et hea graafiku näitamine downswingi esile kutsub, on natuke naljakas.
                    Tegelikult on Poker Mindsetis eraldi lõik selle kohta, kuidas mängijad seostavad juhuslikke asju omavahel, mis on mängule -EV

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #2935
                      Re: "Yes" thread

                      Nomerlotil on väga hea point tegelikult, see superstition kandub ükskõik, mis eluvaldkonnas ka pokris.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2936
                        Re: "Yes" thread

                        mulle kylle annab..vaatan et ment teenib sitaks siis saan motti ja tahan ka sitaks teenida

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #2937
                          Re: "Yes" thread

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          mulle kylle annab..vaatan et ment teenib sitaks siis saan motti ja tahan ka sitaks teenida
                          +1

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #2938
                            Re: "Yes" thread

                            peab nõustuma, üks asi, mis sitaks mängima õppima motiveeris oli "eelmise kuu graafikud/järgmise kuu eesmärgid" teemade lugemine :P

                            Comment

                            • EestiMats
                              Grinder
                              • Jul 2009
                              • 625

                              #2939
                              Re: "Yes" thread

                              Üle mitme kuu suutsin teha pika sessi ning see lõppes ka tõsiselt hästi.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #2940
                                Re: "Yes" thread

                                Midagi sellist, mida ma ei usu kellegi teisega juhtunud olevad.

                                Õhtu jooksul VIIS NELIKUT.

                                Nendest 2 ühe ja sama SNG HU mängu jooksul.

                                Comment

                                Working...