"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taasver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 584

    #2896
    Re: "Yes" thread

    sobis hästi päeva lõppu
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #2897
      Re: "Yes" thread

      flopis tõmbas näo veits viltu? :D

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #2898
        Re: "Yes" thread

        ja mitte vähe :D arvatavasti

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #2899
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas sm112 Vaata postitust
          Mulle hakkas see lause meeldima :"People often check to me. I exploit this by betting. Sometimes they bet, which I can exploit by raising."

          Ja cts'i raamatut studeerin ka sesside vahepeal. Aggromaniakk? No check/callides sellist punast joont tõepoolest ei saa..
          Mis see cts raamat on?

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #2900
            Re: "Yes" thread

            "Let there be range" by Cole "cts" South.

            Punane jooneke läheb mul täisti käest ära, pean oma riveri mängu üle vaatama ja SD joont kergitama hakkama.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by sm112; 07.04.10, 01:14.

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #2901
              Re: "Yes" thread

              mul need joonekesed teispidi

              Comment

              • taasver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 584

                #2902
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                flopis tõmbas näo veits viltu? :D
                no natuke ikka :P

                Comment

                • FreakyJason
                  Klubi Liige
                  • Jan 2009
                  • 1381

                  #2903
                  Re: "Yes" thread

                  Ilus päev täna

                  Comment

                  • M6niste
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2009
                    • 345

                    #2904
                    Re: "Yes" thread

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Rahul, saab HCC loal järgmist limiiti vallutama minna

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #2905
                      Re: "Yes" thread

                      Täitsa korralik, kus nl25te mängid edasi ?

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #2906
                        Re: "Yes" thread

                        MAUHTI riverisse kahen outin siika ja maksis kinni ka veel

                        Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 628639
                        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                        BB: $51.19
                        UTG: $19.45
                        Hero (UTG+1): $26.78
                        MP1: $10.92
                        MP2: $25.00
                        CO: $27.16
                        BTN: $26.72
                        SB: $27.94

                        Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with 4 4
                        1 fold, Hero raises to $0.85, 1 fold, MP2 calls $0.85, 4 folds

                        Flop: ($2.05) 3 2 6 (2 players)
                        Hero bets $1.25, MP2 calls $1.25

                        Turn: ($4.55) 6 (2 players)
                        Hero checks, MP2 requests TIME, MP2 checks

                        River: ($4.55) 4 (2 players)
                        Hero bets $3.50, MP2 raises to $7, Hero raises to $24.68 all in, MP2 requests TIME, MP2 calls $15.90 all in

                        *** SUMMARY ***
                        Total pot $50.35 | Rake $2.51
                        rolling_free shows [4 4 ] a full house, Fours full of Sixes
                        zanggoon shows [5 5 ] a straight, Six high


                        Kusjuures riveris kui ta minraise tegi siis esimene mõte oli kohe, et nii, viied tõmbasid siin ritta, kuldne read obv

                        Comment

                        • M6niste
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2009
                          • 345

                          #2907
                          Re: "Yes" thread

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Täitsa korralik, kus nl25te mängid edasi ?
                          NL20 ja pacifis ikka edasi. Fishe ikka leidub

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #2908
                            Re: "Yes" thread



                            Lõpuks võitsin nooo

                            Comment

                            • M6niste
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2009
                              • 345

                              #2909
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas totaldonk Vaata postitust


                              Lõpuks võitsin nooo
                              Congrats! Mis turnaga tegu?

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #2910
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas M6niste Vaata postitust
                                Congrats! Mis turnaga tegu?
                                Trio 6max turbo rebuy 3k€ gtd
                                2.50€ bi
                                Last edited by totaldonk; 08.04.10, 12:33.

                                Comment

                                Working...