"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #2146
    Re: "Yes" thread

    irw...valus rake, 50%

    hakka või uskuma, et € laudades maksadki rohkem rake'i ;D

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #2147
      Re: "Yes" thread

      see on jah haige, hea et freerollidelt rake ei võeta!

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #2148
        Re: "Yes" thread

        Mida rake :D

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #2149
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas K2snakas
          yesh


          ainult highrollerid suudavad sellist raket maksta hahahaaa :D

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #2150
            Re: "Yes" thread



            edit: -38doltsi maha. HEM ei ole ühte kätt millegipärast importinud.

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #2151
              Re: "Yes" thread

              215$ sateliidi bubbles
              7 saavad pileti see final laud

              PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 500/1000 Blinds 100 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              SB (t39117)
              Hero (BB) (t10481)
              UTG (t33332)
              UTG+1 (t15300)
              MP1 (t11721)
              MP2 (t13781)
              MP3 (t67687)
              CO (t37635)
              Button (t32446)

              Hero's M: 4.37

              Preflop: Hero is BB with K, A
              UTG bets t2399, 7 folds, Hero raises to t10381 (All-In), UTG calls t7982

              Flop: (t22162) 3, 7, 6 (2 players, 1 all-in)

              Turn: (t22162) K (2 players, 1 all-in)

              River: (t22162) 8 (2 players, 1 all-in)

              Total pot: t22162

              Results:
              Hero had K, A (one pair, Kings).
              UTG had Q, Q (one pair, Queens).
              Outcome: Hero won t22162

              Comment

              • tobi
                Jube Noob
                • Dec 2008
                • 149

                #2152
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas kivisaba
                215$ sateliidi bubbles
                7 saavad pileti see final laud

                PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 500/1000 Blinds 100 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                SB (t39117)
                Hero (BB) (t10481)
                UTG (t33332)
                UTG+1 (t15300)
                MP1 (t11721)
                MP2 (t13781)
                MP3 (t67687)
                CO (t37635)
                Button (t32446)

                Hero's M: 4.37

                Preflop: Hero is BB with K, A
                UTG bets t2399, 7 folds, Hero raises to t10381 (All-In), UTG calls t7982

                Flop: (t22162) 3, 7, 6 (2 players, 1 all-in)

                Turn: (t22162) K (2 players, 1 all-in)

                River: (t22162) 8 (2 players, 1 all-in)

                Total pot: t22162

                Results:
                Hero had K, A (one pair, Kings).
                UTG had Q, Q (one pair, Queens).
                Outcome: Hero won t22162
                Go Kivisaba, Go!!

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #2153
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas tobi
                  Go Kivisaba, Go!!
                  tuli ära pilet foldisin kõik käed välja arvatud ühe 32o -i
                  oli solid riid et BB-l istub CL kes on moron ja mängib ainult tugevat kätt ise olin MP3-l ja olin suht short minig 8 bb kõige shortim sellega min raisesin plaanid foldida if keegi shoveb keegi ei julgenud shoveda :D

                  ja kaks kätt veel üks idikas üritas teist venda trappida kunnidega aga trapitaval olid näpitsad, mis hittisid seti ja oligi pilet taskus

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #2154
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas kivisaba
                    tuli ära pilet foldisin kõik käed välja arvatud ühe 32o -i
                    oli solid riid et BB-l istub CL kes on moron ja mängib ainult tugevat kätt ise olin MP3-l ja olin suht short minig 8 bb kõige shortim sellega min raisesin plaanid foldida if keegi shoveb keegi ei julgenud shoveda :D

                    ja kaks kätt veel üks idikas üritas teist venda trappida kunnidega aga trapitaval olid näpitsad, mis hittisid seti ja oligi pilet taskus
                    näpitsad ei kaota kunagi.
                    kena

                    ise tegin ka sunday milli satikat kus sain 2 oudisega suhkamisse ja enam polnud isu uut avada.

                    Comment

                    • madisle
                      Jube Noob
                      • May 2009
                      • 115

                      #2155
                      Re: "Yes" thread

                      Lõpuks ometi, pärast kolme viinakoksi.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #2156
                        Re: "Yes" thread

                        Haige robusto 45-manides täna öösel

                        Comment

                        • kivisaba
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2514

                          #2157
                          Re: "Yes" thread

                          ärkasin täna imelikult vara üles mingi 6.30 mõtlesin mis seal ikka lauad ette
                          ja selline tulemus siis
                          NL25 nit ring

                          Comment

                          • uudistaja
                            Bännitud
                            • Mar 2009
                            • 115

                            #2158
                            Re: "Yes" thread

                            congatz mihke666, 5500$ abiks ikka. kas sa mitte paar paeva tagasi ei saanud samuti miskit FT kohta ja miski 3k?
                            anyway, gg. ja v6ta siis hiiterist maximum! ;D

                            Comment

                            • FreakyJason
                              Klubi Liige
                              • Jan 2009
                              • 1381

                              #2159
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas kivisaba
                              ärkasin täna imelikult vara üles mingi 6.30 mõtlesin mis seal ikka lauad ette
                              ja selline tulemus siis
                              NL25 nit ring

                              Mõnus hommikune ergutus :)

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #2160
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas kivisaba
                                ärkasin täna imelikult vara üles mingi 6.30 mõtlesin mis seal ikka lauad ette
                                ja selline tulemus siis
                                NL25 nit ring
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                kus juures lauad ongi väga kuldsed kuskil 6-8 hommikul. aga jah ilus

                                Comment

                                Working...