Re: "Yes" thread
Axs-ga topime kõikjale oma nina ning Kxs-ga otsime probleeme, mis uus stiil see veel on, mingi LAG fishi stiil :) Näiteks kui keegi ütleb, et tema lemmik käsi on K5s, siis peab ta ikka fish olema :D
Axs-ga topime kõikjale oma nina ning Kxs-ga otsime probleeme, mis uus stiil see veel on, mingi LAG fishi stiil :) Näiteks kui keegi ütleb, et tema lemmik käsi on K5s, siis peab ta ikka fish olema :D




Comment