"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #2866
    Re: "Yes" thread

    Axs-ga topime kõikjale oma nina ning Kxs-ga otsime probleeme, mis uus stiil see veel on, mingi LAG fishi stiil :) Näiteks kui keegi ütleb, et tema lemmik käsi on K5s, siis peab ta ikka fish olema :D

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #2867
      Re: "Yes" thread

      89s mõtled ikka PF CC jah? Ei seda muidugi...sai väheke valesti see näide sinna toodud ja need käed on minu arust kindlalt paremad CC-da kui 3bettida.
      Aga kui me lähme siiski bluff squeezi peale antud olukorras, siis kas tõesti on nii suur vahe, et kas meil on suited kaardid või mitte. Flushi hitime 0.842% kui käes kaks samast mastist kaarti + vastane lööb põnnama oma AA-ga monotoomsel flopil KUI tal ei ole FD-d, ehk siis on suurem võimalus ka suckoudiks.
      Ning floppame mastitõmbe 11% ajast ja sellest 19%? saame masti turnis kokku. Mis tähendab jällegi seda, et me võtame free cardi flopis ja sellega anname initatsiivi kindlalt vastasele üle.
      Ning kogu selle pulli tõenäosus on siis 2.842%, et kas hitime flushi kohe või võtame free cardi ja saame FD kokku. Samas enamuse ajast kui me ei hiti mastitõmmet või masti, siis on 1/2*pot cbet ikkagi soolas ja proovime sellega poti maha võtta. Ja muidugi arvestagem ka sellega, et 11% suited kaartidega me anname initatsiivi vastasele turniks ja sellest 11% omakorda 81% me foldime turnis.

      Ning antud vastase calling range on siis AK, QQ+. Ja tavaliselt KK ja AA puhul leiame sealt kena 4beti ja saame südamerahus foldida. Ülejäänud kaardid ta foldib PF
      Last edited by k2snakalle; 30.03.10, 15:52.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #2868
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas levis Vaata postitust
        Axs-ga topime kõikjale oma nina ning Kxs-ga otsime probleeme, mis uus stiil see veel on, mingi LAG fishi stiil :) Näiteks kui keegi ütleb, et tema lemmik käsi on K5s, siis peab ta ikka fish olema :D
        Probleem tekib sellest, et kui ainult 3-bettida for value, siis ei maksta neid käsi piisavalt kinni(tõenäoliselt isegi punktini, kus need käed on parem callida) ja ma väidan, et A7s, 76s ja 33 pole head käed, millega oma 3-betting range'i laiendada. Ühtlasi väidan ka, et selleks on K8s jms tunduvalt parem kui 84o, ent peab silma peal hoidma, kas suited ässad vastase calling ranges on. Mis siin loogiline pole :)

        Comment

        • Poku
          Bännitud
          • Mar 2010
          • 295

          #2869
          Re: "Yes" thread

          (y) Hea arutelu.
          Olen muidugi selle poolt et pf bluffima minnes võiks siiski natukene parem kaart olla kui 84o, seega sa peaksid seda ju tegema ka 94o, T4o jne jne jne, räägime siiski pikast perspektiivist ja long runist, seega vali kehvadest kaartidest siiski parim, muidu jääb mulle point arusaamatuks, et miks sa kehvaga teed seda, aga natuke paremaga mitte? ja kui teed seda ka natukene paremaga, siis teed sa seda liiga tihti ja long runnis see kasu ei too.
          Aga üldiselt väga mõnus lugemine.
          Ja hästi hititud laud muidugi:D

          Comment

          • I R Baboooon
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 235

            #2870
            Re: "Yes" thread

            Skill.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #2871
              Re: "Yes" thread

              Mis stattidega mängisid?:D

              Comment

              • I R Baboooon
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 235

                #2872
                Re: "Yes" thread

                22.4/17.5/4 :)
                6max kah.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #2873
                  Re: "Yes" thread

                  yess, kõik teemad klõpsisin läbi ja tuli selline note:

                  Sorry, there are no new threads to view.

                  You may search for threads updated during the previous 24 hours, here.

                  YEESSSSSSSS!

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #2874
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                    yess, kõik teemad klõpsisin läbi ja tuli selline note:

                    Sorry, there are no new threads to view.

                    You may search for threads updated during the previous 24 hours, here.

                    YEESSSSSSSS!
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #2875
                      Re: "Yes" thread

                      Tänasest siis ametlikult PP foorumis ku Grinder

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #2876
                        Re: "Yes" thread

                        Saades inspiratsiooni cts'i raamatust, mõtlesin 6-maxi õppima hakata, kuna on oht, et SS kraanid keeratakse ka Starsis kinni.

                        Esimene sess läks täpselt nii, nagu ma ootasin :P Algus oli küll krobeline, aga rahajoone ühtlane tõus peaks nagu näitama, et ainest edukaks saada on..

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Ühes lauas õnnest 150 käega lausa 500+bb stack saada.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #2877
                          Re: "Yes" thread

                          Panin silmad kinni. Aga ikka nägin tõde.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2878
                            Re: "Yes" thread

                            tra sa olidki see nl100 shortstacker? shortstackers BURN

                            Comment

                            • sm112
                              Grinder
                              • Jun 2009
                              • 776

                              #2879
                              Re: "Yes" thread

                              Tra sa olidki see lõpetamata keskharidusega düsgraafik, kelle foorumipostitustest 90% on kahe või enama kirjaveaga? Mine kooli.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2880
                                Re: "Yes" thread

                                situ tuimalt verd

                                Comment

                                Working...