"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #2446
    Re: "Yes" thread

    Vastu hommikut pigistas veel 3BI välja.. Rekordpäev pmst. Saab hea tujuga tööle minna (magamine on nõrkadele :P)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • krayzie
      Grinder
      • Oct 2008
      • 706

      #2447
      Re: "Yes" thread

      You've got to like that....

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #2448
        Re: "Yes" thread

        pole paha

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #2449
          Re: "Yes" thread

          nice graph

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #2450
            Re: "Yes" thread

            Kas kuskil mingeid Omaha equiteid ka annab näha, tahax teada, kui palju või kas ma üldse olin ees siin pre :D

            Full Tilt Pot-Limit Omaha, $0.25 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            saw flop | saw showdown

            Hero (MP) ($31.16)
            CO ($15.77)
            Button ($6.35)
            SB ($34.64)
            BB ($25)
            UTG ($11.70)

            Preflop: Hero is MP with A, K, A, 6
            1 fold, Hero bets $0.85, CO calls $0.85, 1 fold, SB raises to $3.65, BB raises to $12.65, Hero raises to $31.16 (All-In), 1 fold, SB raises to $34.64 (All-In), BB calls $12.35 (All-In)

            Flop: ($88.17) 9, J, 8 (3 players, 3 all-in)

            Turn: ($88.17) 7 (3 players, 3 all-in)

            River: ($88.17) Q (3 players, 3 all-in)

            Total pot: $88.17 | Rake: $3

            Results:
            SB had J, J, 2, K (three of a kind, Jacks).
            BB had A, 6, A, 7 (one pair, Aces).
            Hero had A, K, A, 6 (flush, Ace high).
            Outcome: Hero won $85.17

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #2451
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas RudiTurbo
              Kas kuskil mingeid Omaha equiteid ka annab näha, tahax teada, kui palju või kas ma üldse olin ees siin pre :D
              Sa olid kõige kehvema käega sees muideks
              12.31% scoop ja 38.4% tie
              teised ässad on 22% win ja samapalju tie
              jackid 27.39% win ja 0% tie
              http://www.cardplayer.com/poker-tool...lculator/omaha

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2452
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas kuco
                Sa olid kõige kehvema käega sees muideks
                12.31% scoop ja 38.4% tie
                teised ässad on 22% win ja samapalju tie
                jackid 27.39% win ja 0% tie
                http://www.cardplayer.com/poker-tool...lculator/omaha

                No siis sobib see käsi väga hästi Yes teemasse ;D

                Aga jah, seesama pattern, et see vana reraiseb ja teine reraiseb otsa oli olnud ka juba mitmel ringil ja nägin kohati väga paskasi käsi, seal oli ikkagi suht easy sisse panna see money :)

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #2453
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas RudiTurbo
                  No siis sobib see käsi väga hästi Yes teemasse ;D

                  Aga jah, seesama pattern, et see vana reraiseb ja teine reraiseb otsa oli olnud ka juba mitmel ringil ja nägin kohati väga paskasi käsi, seal oli ikkagi suht easy sisse panna see money :)
                  Single suited ässad on silmad kinni raha sisse preflop

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #2454
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas kuco
                    Single suited ässad on silmad kinni raha sisse preflop
                    Parim preflop käsi on siis AKsAKs?
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • CTXrix
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 689

                      #2455
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas Pahvak
                      Parim preflop käsi on siis AKsAKs?
                      Jah, kuigi paljud väidavad, et AJsATs on parem.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #2456
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas CTXrix
                        Jah, kuigi paljud väidavad, et AJsATs on parem.
                        See nelja kaardiga holdem on liiga keeruline ikka.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #2457
                          Re: "Yes" thread

                          Algselt postitas Pahvak
                          See nelja kaardiga holdem on liiga keeruline ikka.
                          2x6 - 2x rohkem kaarte, 6x rohkem võimalusi

                          Algselt postitas Pahvak
                          Parim preflop käsi on siis AKsAKs?
                          HU pottides on AAKKds

                          Algselt postitas CTXrix
                          Jah, kuigi paljud väidavad, et AJsATs on parem.
                          Multiway aga AAJTds

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #2458
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas Pahvak
                            See nelja kaardiga holdem on liiga keeruline ikka.
                            Ise ka alles eriti roheline selles vallas - mind nimelt huvitab olukord, mille korra võitsin PF AI. Ei mäleta täpset kätt, aga asi lõppes sellega, et mina olin BB ja eespool oli mitu tõstet ja kaks suhteliselt tighti venda AI. Mul 4s5s6c7c. Callisin ära ja sumistasingi ässade ja kunnide vastu lambirea. Kas selliste tihgt vendade range arvestades oli +EV otsus?

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #2459
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas kuco
                              2x6 - 2x rohkem kaarte, 6x rohkem võimalusi

                              HU pottides on AAKKds

                              Multiway aga AAJTds

                              +1

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #2460
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas pastilaa
                                Ise ka alles eriti roheline selles vallas - mind nimelt huvitab olukord, mille korra võitsin PF AI. Ei mäleta täpset kätt, aga asi lõppes sellega, et mina olin BB ja eespool oli mitu tõstet ja kaks suhteliselt tighti venda AI. Mul 4s5s6c7c. Callisin ära ja sumistasingi ässade ja kunnide vastu lambirea. Kas selliste tihgt vendade range arvestades oli +EV otsus?
                                3way potis 4567ds, natukene +ev peaks olema veidi kõrgemaid kaarte tahaks ise 6789ds juba on kindel minek
                                alati ei peagi rida saama ... 2 paari on parem kui ässad :P

                                Edit: ma ei pea ennast mitte mingil juhul omaha spetsialistiks

                                Comment

                                Working...