Re: "Yes" thread
Vastu hommikut pigistas veel 3BI välja.. Rekordpäev pmst. Saab hea tujuga tööle minna (magamine on nõrkadele :P)
Vastu hommikut pigistas veel 3BI välja.. Rekordpäev pmst. Saab hea tujuga tööle minna (magamine on nõrkadele :P)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

TC
, K
, A
, 6
, J
Comment