Tere pokkeriprod foorum.
Olen just äsja saanud 17. ja plaan olnud juba pikkemat aega pokkerit mängima hakkata ,aga ei ole sellele piisavalt aega leidnud. Aga nüüd on loodetavasti see aeg käes. Kuna vanus ei võimalda pean preagu `isa` mängima panema
.
Nagu juba pealkiri ütleb on mul põhiprobleem ,ei tea kust alustada ja kust teenida suuri boonuseid?
Hetkel veel õpin väheke pokeriteooriat ,kuid soov siiski suht pea alustada juba. Plaan algul rolli vähesuse tõttu mängima hakkata 9maxi. Kuid kui kõik peaks minema plaani päraselt siis edasi minna HU peale. HU ja loodetavasti sinna ja jääda.
Nagu ütlesin siis alguses eesmärk 9maxi teenida HU alustamise roll. Ja HU juba teenida algul kyll väheke tasukuraha , aga kindlasti tahaks areneda ja hakkata suuremaid summasi teenima , kui ainult taskuraha.
Võimalused preagu küll kooli ja trenni kõrvalt suhteliselt minimaalsed , kui kindalasti mida aega edasi seda paremaks nad lähevad.
Et siis jään ootama vastuseid oma küsimustele ja kindlasti avaldake oma mõtteid ja soovitusi.
Albinar.
Olen just äsja saanud 17. ja plaan olnud juba pikkemat aega pokkerit mängima hakkata ,aga ei ole sellele piisavalt aega leidnud. Aga nüüd on loodetavasti see aeg käes. Kuna vanus ei võimalda pean preagu `isa` mängima panema
. Nagu juba pealkiri ütleb on mul põhiprobleem ,ei tea kust alustada ja kust teenida suuri boonuseid?
Hetkel veel õpin väheke pokeriteooriat ,kuid soov siiski suht pea alustada juba. Plaan algul rolli vähesuse tõttu mängima hakkata 9maxi. Kuid kui kõik peaks minema plaani päraselt siis edasi minna HU peale. HU ja loodetavasti sinna ja jääda.
Nagu ütlesin siis alguses eesmärk 9maxi teenida HU alustamise roll. Ja HU juba teenida algul kyll väheke tasukuraha , aga kindlasti tahaks areneda ja hakkata suuremaid summasi teenima , kui ainult taskuraha.
Võimalused preagu küll kooli ja trenni kõrvalt suhteliselt minimaalsed , kui kindalasti mida aega edasi seda paremaks nad lähevad.
Et siis jään ootama vastuseid oma küsimustele ja kindlasti avaldake oma mõtteid ja soovitusi.
Albinar.
TC
Comment