Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • albinar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2010
    • 346

    #1

    Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

    Tere pokkeriprod foorum.

    Olen just äsja saanud 17. ja plaan olnud juba pikkemat aega pokkerit mängima hakkata ,aga ei ole sellele piisavalt aega leidnud. Aga nüüd on loodetavasti see aeg käes. Kuna vanus ei võimalda pean preagu `isa` mängima panema .
    Nagu juba pealkiri ütleb on mul põhiprobleem ,ei tea kust alustada ja kust teenida suuri boonuseid?
    Hetkel veel õpin väheke pokeriteooriat ,kuid soov siiski suht pea alustada juba. Plaan algul rolli vähesuse tõttu mängima hakkata 9maxi. Kuid kui kõik peaks minema plaani päraselt siis edasi minna HU peale. HU ja loodetavasti sinna ja jääda.
    Nagu ütlesin siis alguses eesmärk 9maxi teenida HU alustamise roll. Ja HU juba teenida algul kyll väheke tasukuraha , aga kindlasti tahaks areneda ja hakkata suuremaid summasi teenima , kui ainult taskuraha.
    Võimalused preagu küll kooli ja trenni kõrvalt suhteliselt minimaalsed , kui kindalasti mida aega edasi seda paremaks nad lähevad.
    Et siis jään ootama vastuseid oma küsimustele ja kindlasti avaldake oma mõtteid ja soovitusi.

    Albinar.
    Last edited by albinar; 16.11.10, 13:40.
  • Carl
    FPP Pro
    • Jul 2010
    • 213

    #2
    Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

    Algselt postitas albinar Vaata postitust
    Tere pokkeriprod foorum.

    Olen just äsja saanud 17. ja plaan olnud juba pikkemat aega pokkerit mängima hakkata ,aga ei ole sellele piisavalt aega leidnud. Aga nüüd on loodetavasti see aeg käes. Kuna vanus ei võimalda pean preagu `isa` mängima panema .
    Nagu juba pealkiri ütleb on mul põhiprobleem ,ei tea kust alustada ja kust teenida suuri boonuseid?
    Hetkel veel õpin väheke pokeriteooriat ,kuid soov siiski suht pea alustada juba. Plaan algul rolli vähesuse tõttu mängima hakkata 9maxi. Kuid kui kõik peaks minema plaani päraselt siis edasi minna HU peale. HU ja loodetavasti sinna ja jääda.
    Nagu ütlesin siis alguses eesmärk 9maxi teenida HU alustamise roll. Ja HU juba teenida algul kyll väheke tasukuraha , aga kindlasti tahaks areneda ja hakkata suuremaid summasi teenima , kui ainult taskuraha.
    Võimalused preagu küll kooli ja trenni kõrvalt suhteliselt minimaalsed , kui kindalasti mida aega edasi seda paremaks nad lähevad.
    Et siis jään ootama vastuseid oma küsimustele ja kindlasti avaldake oma mõtteid ja soovitusi.

    Albinar.
    Ma pole hater, aga suure tõenäosusega pead sa enne "taskuraha teenimist" paar depot veel tegema. Standard.

    Isiklikult soovitas toa poolest Triobet'i. Vaatamata nende homole softile, kuid rakeback etc. möllude jaoks võta FullTilt ette kindlalt, bustosse lennates hea soe särab näkku - "FullTilt".

    Ja see pole veel kõik. Kõige parem on minna www.pokerstrategy.com ja sealt free bankroll nõuda, kui sa just seda ise juba ei plaaninud. Siis pole esimesest bustosse lennust väga kahju ka.

    Edu!

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

      Algselt postitas Carl Vaata postitust
      bustosse lennates hea soe särab näkku - "FullTilt".


      Edu!
      Ei saa aru?

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #4
        Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

        Algselt postitas Carl Vaata postitust
        Ja see pole veel kõik. Kõige parem on minna www.pokerstrategy.com ja sealt free bankroll nõuda, kui sa just seda ise juba ei plaaninud. Siis pole esimesest bustosse lennust väga kahju ka.

        Edu!
        ABSOLUUTSELT MITTE!

        mingi näkase $50 pärast (kui vähegi võitvaks mängijaks saad on see $50 kommiraha) kaotad sa pikas perspektiivis boonustelt ja rakebackilt ja kõigelt muult sadu korda rohkem kui see $50 väärt on..

        Comment

        • Kosmonaut
          Grinder
          • Feb 2010
          • 584

          #5
          Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

          Ma tahaks teada millistes tubades ja kui palju sa kaotad bonustelt ja rakebackilt kui PSiga liitud? (ok tean et 888s PS ei paku RB aga teisi küll ette ei tule hetkel).
          Enamused mängijad ei viitsi jamada ka ise affiliate olemisega , nii et minu arust võidad rohkem kui kaotad (mitte ainult see "närune" 50$, mis ei ole ka väike summa täielikule algajale) - väga hea õppekeskkend on siin märksõnaks.

          Nii et soovitaks ise ka PSiga alustada - tubadest väga vahet ei ole, laudu peaksid leidma igas toas piisavalt; fishe on ka madalal igal pool palju - kuni NL10 kindlasti). Softi vahe tuleb ainult - sellega soovitaks FTPd ntx.

          Comment

          • bJako
            Jube Noob
            • Dec 2009
            • 114

            #6
            Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

            Algselt postitas albinar Vaata postitust
            Tere pokkeriprod foorum.

            Nagu juba pealkiri ütleb on mul põhiprobleem ,ei tea kust alustada ja kust teenida suuri boonuseid?
            Hetkel veel õpin väheke pokeriteooriat ,kuid soov siiski suht pea alustada juba.
            Albinar.
            Päris alguses ei tasu boonuste jms peale loota. Kaotad kordi kiiremini kui mistahes boonus vabaneb jne.

            Aga samas ei tohi kindlasti rikkuda võimalust edaspidi rakeback'i saada, mis algajale (ja kaotajale) palju abiks ei ole, aga edaspidi väga vajalik on.

            Ka igasugu suured first deposit jms boonus on algajale peaaegu null väärtusega minuarust. Sest alustama peaks madalalt, NL2 tasemel ja seal jäädki mängima, et boonust veidigi lahti saada. Enne mängid oma 100 USD maha, kui 10 vabaks saad. Boonuse lahtimängimiseks on vaja olla võitev või nullis mängija ja seda soovitavalt NL25 tasemel.

            Minuarust. Ja oma kogemuse järgi.

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #7
              Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              ABSOLUUTSELT MITTE!

              mingi näkase $50 pärast (kui vähegi võitvaks mängijaks saad on see $50 kommiraha) kaotad sa pikas perspektiivis boonustelt ja rakebackilt ja kõigelt muult sadu korda rohkem kui see $50 väärt on..
              stratgy pakub 27% RB FullTilti + alates Gold Starist on seal väga hea õppekeskkond

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #8
                Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

                Kuna teemaalgataja mul irl tuttav, siis mina soovitasin talle starsi. Asi seaduslik, saab otse pangast first depo teha + mul oleks talle 100k käe jagu 2 kuud vanu nl2 statse ja notesi anda. Lugesin veel, et kuni NL10-ni on starsi kaudne RB parem FTP omast. Või arvab keegi, et mõni teine tuba oleks parem ?
                Ehk suudan nii palju ka aidata, et kohe bustorisse ei lenda :)

                Comment

                • Carl
                  FPP Pro
                  • Jul 2010
                  • 213

                  #9
                  Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

                  Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                  stratgy pakub 27% RB FullTilti + alates Gold Starist on seal väga hea õppekeskkond
                  Just see mul jäi mainimata. Ja Rage'le oleks vastuväiteks, et kaua ta ikka isa nimega mängib.. sesmõttes et netipokkeri avastamiseks kõige valutum viis, minu arust.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #10
                    Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

                    Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                    Lugesin veel, et kuni NL10-ni on starsi kaudne RB parem FTP omast.

                    imo oli nii, et Platinum/Supernovast alates oli Starsi kaudne rakeback alles Tildi otsesest parem. Ehk siis kui oled Bronze/Silver/Gold (vb isegi Platinum), siis teeniksid Tildi otsese rakebackiga rohkem.

                    Comment

                    • lennuk
                      FPP Pro
                      • Dec 2009
                      • 298

                      #11
                      Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

                      alustuseks on triobet väga hea (enda roll ja algus sealt pärinevadki)
                      suured toad jätaks kindlasti hilisemaks ,depo boonused ja muu sihuke on vajalik siis kui sa reaalselt suudad neid vabastada ehk siis oskad juba mingil tasemel mängida.

                      Comment

                      • eluvaatleja
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 135

                        #12
                        Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

                        kui kunagi FTP konto peaksid tegema, siis ära unusta mõne korraliku affiliate saidi läbi seda tegemast (et raket saada). mina tegin kunagi ammu FTP konto otse http://www.fulltiltpoker.com lehe kaudu ja nüüd nad irvitavad mulle näkku kui raket küsin. said mu "nõela" otsa ja nüüd rohkem neid microvend ei huvita. peldik suhtumine ftp poolt, loobusin nende saidil mängimast.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #13
                          Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          imo oli nii, et Platinum/Supernovast alates oli Starsi kaudne rakeback alles Tildi otsesest parem. Ehk siis kui oled Bronze/Silver/Gold (vb isegi Platinum), siis teeniksid Tildi otsese rakebackiga rohkem.
                          Find out at which online poker rooms you pay the least amount of rake as a micro stakes no limit player. Is rakeback really something you need to have?


                          FTP võtab nii palju reiki, et see 27% mis sealt tagasi saab ei kompenseeri seda kui vähe stars rake võtab. Kokkuvõttes mängivad 2-10NL mängijad starsis odavamalt.

                          Stars ei võta näiteks alla 1$ potist üldse reiki, aga FTP võtab
                          Last edited by virukunn; 16.11.10, 20:07.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

                            Alusta 888.comist või Bodogist. Need kõige fishisemad toad. Saad rolli kõige kergemini ja kiiremini ülesse ning peale seda vaatad juba edasi teisi tubasid: Triobet; Pokerstars, FullTilt vms

                            Kui otsustad seda teha, siis saada kindlasti mulle PM

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #15
                              Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

                              nohh maitea.. kuna ma viitsisin veidi uurida ja möllata ja tegin ilusti esimese depo jms.. saan ma FTPs 29% rakebacki ja kasutan raketherake.comi, vaevalt ma seda saaksin läbi pokerstrategy.. bodogisse tegin näiteks läbi HEMi litsentsi acci. perses.. ei mingit rakebacki ega tunrasid ega mingeid boonuseid..

                              FTPs iga kuu $35k freeroll + rakeraced jms... ja lisa 2% rakebacki

                              Comment

                              Working...