Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kosmonaut
    Grinder
    • Feb 2010
    • 584

    #16
    Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

    Ja kas sa arvad, et oled võitnud lisa 2% rakebackiga rohkem kui ntx mina pokerstrategylt saadud koolituse + selle kaudu toimuvad freerollid, muud bonused, rakeraced ?
    Aga seda küll, kes viitsib mässata, saab ka kuni 90% rakebacki.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #17
      Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

      Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
      Ja kas sa arvad, et oled võitnud lisa 2% rakebackiga rohkem kui ntx mina pokerstrategylt saadud koolituse + selle kaudu toimuvad freerollid, muud bonused, rakeraced ?
      Aga seda küll, kes viitsib mässata, saab ka kuni 90% rakebacki.
      hmm.. koolitusi saab igaltpoolt mujaltki.. ja rakebacki pakkuja teeb ka freerolle ja bonuseid ja racesid ka.. see 2% on ikka mitmed keekid mulle kasu vast toonud

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #18
        Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

        Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
        Ja kas sa arvad, et oled võitnud lisa 2% rakebackiga rohkem kui ntx mina pokerstrategylt saadud koolituse + selle kaudu toimuvad freerollid, muud bonused, rakeraced ?
        Aga seda küll, kes viitsib mässata, saab ka kuni 90% rakebacki.

        Comment

        • albinar
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2010
          • 346

          #19
          Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

          Hetke seis siis selline ,et julgen juba kõva häälega välja öelda ,et alustan siiski Starsis. Kindlasti mängin kuni nl10-ni starsis , kuid pärast oleks soov edasi minna fulltilti. Starsis kasuks otsustasin sellepärast ,et tegelikult on siiski algul väga hea kui teenid boonus ja rakebacki ,ei paista suur summa , kui läbi arvutuste tuli ikkagi märkimisväärne summa.
          Millal alustan? Vasta hetkel ei oska , kuna ei tunne end hetkel nii kindlalt et võiks kohe minna rahalauda sulistama. Aga preaguseks olen juba päris hea alguse pokkerile teinud. Iga vaba hetke kulutan pokkeri õpimisele. Tõsi on see, et kui saaks ka seda kohe praktikas kasutada, et siis õpitud asjad kohe mängu tuua, oleks kindalsti parem. Paljud asjad jääksid ka nii paremini meelde. Nii pea kui tunnen end hästi , lähen rahalauda sulistama ka.
          Usun ,et kuulete minust veel õige pea

          Albinar

          Comment

          • EGERT
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1042

            #20
            Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

            mõista mõista, mis on parema pildi peal :)
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #21
              Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

              nii palju võiks ikka oidu peas olla, et 17-aastasele ei soovitataks kohti, kus ta mängida ei saa. või legaalselt ei saa ning paneb oma rahad ohtu, kui võltsima kukub.

              seega stars, trio ja oo unusta kohe ära.

              Comment

              • albinar
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2010
                • 346

                #22
                Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

                Nüüseks asi kindel. Paar hetke tagasi kandisn pokkerstarsi arvele raha. Enne mängima ei hakka , kui alles nädalavahetusel, kuna siis saab virukunn tulla mind õpetama

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #23
                  Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

                  Algselt postitas albinar Vaata postitust
                  Nüüseks asi kindel. Paar hetke tagasi kandisn pokkerstarsi arvele raha. Enne mängima ei hakka , kui alles nädalavahetusel, kuna siis saab virukunn tulla mind õpetama
                  Tuleks ema nime alt mängijale edu soovida?

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #24
                    Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

                    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                    Tuleks ema nime alt mängijale edu soovida?
                    Ilmselt, aga kas sul on mingi probleem nendega ?

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #25
                      Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Ilmselt, aga kas sul on mingi probleem nendega ?
                      emadega?

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #26
                        Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

                        Algselt postitas kuco Vaata postitust
                        emadega?
                        ema nime alt mängijaga, vaevalt sa sellest ise aru ei saanud.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #27
                          Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

                          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                          Ilmselt, aga kas sul on mingi probleem nendega ?
                          Jah, ma olen motheraccountbuster.

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #28
                            Re: Kus on hetkel parim koht alustamiseks?

                            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                            ema nime alt mängijaga, vaevalt sa sellest ise aru ei saanud.
                            obv, level :)

                            Comment

                            Working...