***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #16
    Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

    Nime oled sa endale õige valinud, Ajuvaba.

    well done!

    Comment

    • raaids
      Grinder
      • Mar 2009
      • 606

      #17
      Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

      palju rakeback oli siis nendel limiitidel siukese kätearvuga

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #18
        Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

        Võimsad graafikud, selliseid iludusi pole veel siin varem olnud :)

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #19
          Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

          FYP




          ajuvaba & ment...gg

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #20
            Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

            Tee ajuvaba well.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #21
              Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Tee ajuvaba well.
              +1. Hoiaks wellid balansis Atsetooni welli püstitamise järel. No offence, Atsetoon .

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #22
                Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                Mina olen kah oktoobriga igati rahul. Esimene kuu NLis. Suurem osa kuust mängisin ühe lauaga. Alates FT Take 2 promost kahel laual.



                Novembrikuu eesmärgid: NL5 siit ma tulen!

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #23
                  Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                  bankroll olemas nl5 jaoks ikka?

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #24
                    Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                    Jap. 113 daala. Võib shoti võtta. Kui 100le kukun, kobin NL2te tagasi.

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #25
                      Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                      Wow, ma ei usu oma silmi,millal durrrr ette võetakse?:D Nice ment ja ajuvaba!

                      Comment

                      • Tarq666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 814

                        #26
                        Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                        Jep, mendi ja ajuvaba graafikut panevad imestama.

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #27
                          Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                          Aga novembri eesmärgid?

                          Comment

                          • Andr3s
                            Julm Donk
                            • Nov 2008
                            • 65

                            #28
                            Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                            Niisiis, mu esimene pool kuud pärast 2-aastast pausi. Uuesti tuli õppida väga palju, esimese 4k käe juures tuli ette nii tilti, "sweet" muuvide tegemist, julgesti üle limiidi mängimist kui ka Rushi pokeri avastamist.
                            Seal läks ka suur-suur osa raha esialgu kaduma, kuid viimase nädalaga (viimased 8k kätt) suutsin Rushiga kohaneda ning pidevalt võitma hakata.

                            Limiidid NL2-10 ning Rush NL5-10(tuulutasin ka kiiresti tildiga R NL25), kõik full ring.
                            Lisaks +10$ boonust, 16$ rakebacki ning 22$ turnadest.
                            Kokkuvõtteks siis -$25.

                            Nov. eesmärgid: 50k kätt, korralik br management ning kindlasti eelmise kuu tasaarveldamine.

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #29
                              Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                              Mina olen kah oktoobriga igati rahul. Esimene kuu NLis. Suurem osa kuust mängisin ühe lauaga. Alates FT Take 2 promost kahel laual.



                              Novembrikuu eesmärgid: NL5 siit ma tulen!
                              solid, suht väike volüüm sul vms.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #30
                                Re: ***Oktoobri Graafikud/Novembri Eesmärgid***

                                Tänan.
                                Volüüm väike jah. Katsun muidu iga päev teha 100 - 150 kätt laua kohta (ca 1,5 tundi mängu). Ja noh 1-2 laualt ei pigista eriti rohkem välja. Kuna plaan järgmist limiiti proovida, siis ei taha praegu üle kahe laua ette võtta kah.

                                Comment

                                Working...