Re: AA...
suht OT juba, aga laseme edasi:
sa ei mõista vist mind ka...ma pole mingi tehnikamiis, kes täpselt neid nüansse jagab ja teab aga minuteada on USA-s seadustega paika pandud aparaatide väljamakse % mis on 98 või 99 juures (vbl eksin) ja seda käivad spets ametimehed kontrollimas... nyyd minu maamehe loogika ytleb seda, et kui see % on väiksem (mis meil Eestis on väiksem - ei tea kas üldse seaduse poolt reguleeritudki), siis ka aparaat annab vähem raha tagasi sellest (näiteks 10 millist), mis sa talle sisse oled toppinud - seda ma pidasingi silmas progemiseks antud vestluses...
ja kõik see mida sa viimases postis kirjeldasid ei ole progetud... mis nipiga see aparaadile on selgeks tehtud... loetud talle suuliselt seadused ja ta kuulab sõna ? :)))
mulle ei jõua kohale mis sul sae käima tõmbas :)
suht OT juba, aga laseme edasi:
sa ei mõista vist mind ka...ma pole mingi tehnikamiis, kes täpselt neid nüansse jagab ja teab aga minuteada on USA-s seadustega paika pandud aparaatide väljamakse % mis on 98 või 99 juures (vbl eksin) ja seda käivad spets ametimehed kontrollimas... nyyd minu maamehe loogika ytleb seda, et kui see % on väiksem (mis meil Eestis on väiksem - ei tea kas üldse seaduse poolt reguleeritudki), siis ka aparaat annab vähem raha tagasi sellest (näiteks 10 millist), mis sa talle sisse oled toppinud - seda ma pidasingi silmas progemiseks antud vestluses...
ja kõik see mida sa viimases postis kirjeldasid ei ole progetud... mis nipiga see aparaadile on selgeks tehtud... loetud talle suuliselt seadused ja ta kuulab sõna ? :)))
mulle ei jõua kohale mis sul sae käima tõmbas :)
, A
Comment