Kas oleks mõistlik turniiril foldida AA pre flop kui palju mängijaid on juba lükanud nuppud sisse ja ei ole veel rahadesse jõudnud..
AA...
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
Re: AA...
kui seis on selline et mingi 4 vana enne sind lajatavad sul AA ja mingi 10 inimest jäänud rahadeni ning rahadesse jõudmine aitab su rolli tublisti ( satikalt saadud pilet vms )
Comment
-
Re: AA...
esimene koht aitaks rolli veel paremini.Algselt postitas imthcplant Vaata postitustkui seis on selline et mingi 4 vana enne sind lajatavad sul AA ja mingi 10 inimest jäänud rahadeni ning rahadesse jõudmine aitab su rolli tublisti ( satikalt saadud pilet vms )
AI!
Comment
-
Re: AA...
njaa seda kindlasti... Aga AA-saab tihti crackitud ja kui veel 4 venda ees AI siis suht suur tõenäosus ju saada beat voi eksin ?Algselt postitas variatsioon Vaata postitustesimene koht aitaks rolli veel paremini.
AI!
Comment
-
Re: AA...
kordan satikaga saadud suurele turniirile ehk siis oletame et BR on NL2 oma ja turna sitem cash koht aitaks rolli NL5 vms...Algselt postitas mikk2468 Vaata postitustkui järgid BRM siis ei teki sellist dilemmat
Comment
-
Comment
-
Re: AA...
eksidAlgselt postitas imthcplant Vaata postitustnjaa seda kindlasti... Aga AA-saab tihti crackitud ja kui veel 4 venda ees AI siis suht suur tõenäosus ju saada beat voi eksin ?
ntks kui 3 venna range on JJ+ siis herol 55% 4xupida.
arvestades basic turna stuffi juurde (stackid eri suurustega, steal AI A2o, mängitakse võidu peale) siis see on nii obv AI igas jumala situatsioonis.Last edited by variatsioon; 22.09.10, 00:42.
Comment
-
Re: AA...
imo mida suuremal turnal seda enam peaksid AI minema..Algselt postitas imthcplant Vaata postitustVõi siis FPP-dega saadud pilet kuskile WCOOP suurele turnale mingi ala 1000+50$
vastased on paremad st hero ROI on negatiivne st mida rohkem flipad seda parem
Comment
-
Re: AA...
satikate jaoks on ka bankrolli vaja ja ka BRM.Algselt postitas imthcplant Vaata postitustkordan satikaga saadud suurele turniirile ehk siis oletame et BR on NL2 oma ja turna sitem cash koht aitaks rolli NL5 vms...
ja kui nii halva tasemega turna siis võib KK ka AI shipida.
Comment
-
Re: AA...
NJaa selge... kuigi sellises olukorras mul lihtsam visata minema need...
ükski coiner ei taha ära tulla viimase paari kuu jooksul :S ja pocket vs pocket saadakse set mu tugevama pocketi vastu vms :S muidugi tuleb vahel ka ära aga enamus kordades saan vasta pükse... mitmeid kordi juba mõelnud pokerist loobumisele...
Comment
Comment