AA...

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #31
    Re: AA...

    n1

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #32
      Re: AA...

      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
      n1
      +1

      Comment

      • lypsja
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 270

        #33
        Re: AA...

        Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
        Nu viimase paari kuu statistika on et selgelt flipid kus olen ees saan 70-85% suhkamisse
        4 rolli järjest kadunud selliste olukordade pärast. Tekkib vägisi tahtmine nahhui saata see poker.
        no kui 4 rolli järjest läinud vastu taevast peaks olema kaks varianti:
        a) sa pole jälginud absoluutselt BRM reegleid
        b) sul on kõvasti leake mujal kui kaotatud olukorrad ees olles

        pokeri idee ongi ju ees olles rahad sisse saada, ma ei saa aru millest nutt ja hala :)

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #34
          Re: AA...

          Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
          Nu viimase paari kuu statistika on et selgelt flipid kus olen ees saan 70-85% suhkamisse
          4 rolli järjest kadunud selliste olukordade pärast. Tekkib vägisi tahtmine nahhui saata see poker.
          Viska EV-ga graafik. Nende kahe joone vahe peaks olema sul siis 4 rolli raha.

          Comment

          • imthcplant
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #35
            Re: AA...

            Ei ole progresi ...

            Comment

            • imthcplant
              Grinder
              • Sep 2009
              • 737

              #36
              Re: AA...

              Algselt postitas lypsja Vaata postitust
              no kui 4 rolli järjest läinud vastu taevast peaks olema kaks varianti:
              a) sa pole jälginud absoluutselt BRM reegleid
              b) sul on kõvasti leake mujal kui kaotatud olukorrad ees olles

              pokeri idee ongi ju ees olles rahad sisse saada, ma ei saa aru millest nutt ja hala :)
              BRM ei jälgi tõesti väga...
              Plaan on mul nii et mingi väikse rolliga saada ülesse.See eeldab suuresti üle BRM-i mängimist.. Muidugi olen ka normaalse rolli kandnud sisse kuid siis tulebki mingi biit kerge tilt mõni hetk millega oluliselt ei kaota raha...(astun tavaliselt eemale pokerist) ja siis lauda tagasi kõik sujub ja tuleb taas kord biit... Üldiselt olen mindseti korda saand et kui ei tule riveriga mingi max 3 oudine biit siis ma ei lähe tilti... Tilti ajavadki rohkem 1,2 ja 3 oudised.


              E: Kindlasti on ka leake... aga las sõjavägi saab mööda siis Võtan coachi ja normaalse rolli ja alustan asja otsast peale...(Väes plaan lugeda ja harida ennast vabadel hetkedel pokeri valdkonnas)
              Väes viibin siis 12. okt 2010 alates 8 kuud.
              Last edited by imthcplant; 30.09.10, 01:39.

              Comment

              • lypsja
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 270

                #37
                Re: AA...

                no näed ise vastasid ilusti suuremale osale enda probleemidest...

                ja selgub et poker polegi rigged vaid valed võtted hoopis on põhjuseks :) igaljuhul anna teada kuidas pärast sõjaväge asi kulgeb :)))

                Comment

                • imthcplant
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #38
                  Re: AA...

                  Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                  no näed ise vastasid ilusti suuremale osale enda probleemidest...

                  ja selgub et poker polegi rigged vaid valed võtted hoopis on põhjuseks :) igaljuhul anna teada kuidas pärast sõjaväge asi kulgeb :)))
                  Võtsin vastu otsuse et lihtsalt ei lähe sõjaväkke... Uut kutset vastu ei võta ja näole ei anna :P

                  Comment

                  • lypsja
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 270

                    #39
                    Re: AA...

                    Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                    Võtsin vastu otsuse et lihtsalt ei lähe sõjaväkke... Uut kutset vastu ei võta ja näole ei anna :P
                    et hakkad hoopis elukutseliseks pokkeriproks? :)

                    Comment

                    • KeRRRt
                      Grinder
                      • May 2009
                      • 774

                      #40
                      Re: AA...

                      ma olen elusees ainult 1 korra pre foldind AA ja see oli satikas. sest mul oli avg stäkk ja 3 venda olid megashortid.
                      aga nii ei saa võita, kui sa foldid

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #41
                        Re: AA...

                        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                        ma olen elusees ainult 1 korra pre foldind AA ja see oli satikas. sest mul oli avg stäkk ja 3 venda olid megashortid.
                        aga nii ei saa võita, kui sa foldid
                        never Fold... olen ka üle saanud AA turnadel aga ikkagi ei foldi....

                        Ühes turnas oli 25 inimest alles ja 18 said rahadesse ja olin lauas stack liidri ja 2 stackiga omades ise 3 stacki ehk suht võrdsed stackid olid ning raisin AA pres UTG+1 , mille peale stack liider re raisis ja 2 stack allinn läks , obv call ja stack liider ka callis ning näitas AK ja teisel oli QQ ning minu AA pidas ilusti ning olingi ülivõimas stack liider kungi turna lõpuni välja ehk I koht tuli koju ära :P + 496 dollarit :P tegemist oli siis 180man rebuy turnaga, mille buyin oli 2.50

                        Comment

                        • imthcplant
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 737

                          #42
                          Re: AA...

                          Njaa teema püstitamise mõte oli selles et näha suurt arutelu ja vaidlusi ja siis las igaüks otsustab kas tasub vahel foldida AA voi ei taha.. (olgem nüüd ausad) Minu nägemist mööda on AA üks kehv käsi. Kui tihti olete valmis flopil minema AI top pairiga ??? Samasugune grapp on ka AA vahe aind selles et sellest suuremat paari ei saa kellegil olla... Üldiselt on vaja ikka Top 2 pairi vähemalt et tunda ennast kindlamana eeldusel et board on kuiv. kui board annab juba mitmeid drawe flopil siis tasub ka top 2 mängida ettevaatlikult.


                          Palju on inimesi kes on mõelnud seda asja nii et AA ei ole flopil enam nuts 98% kordadest ?? ainult juhul kui leiad flopist A jääb see nutsiks tingimusel et maas ei ole flushi/straighti.

                          Comment

                          • your_naked_mom
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 212

                            #43
                            Re: AA...

                            see thread on sama sitt kui eesti korvpalli tase

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #44
                              Re: AA...

                              Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                              Njaa teema püstitamise mõte oli selles et näha suurt arutelu ja vaidlusi ja siis las igaüks otsustab kas tasub vahel foldida AA voi ei taha.. (olgem nüüd ausad) Minu nägemist mööda on AA üks kehv käsi. Kui tihti olete valmis flopil minema AI top pairiga ??? Samasugune grapp on ka AA vahe aind selles et sellest suuremat paari ei saa kellegil olla... Üldiselt on vaja ikka Top 2 pairi vähemalt et tunda ennast kindlamana eeldusel et board on kuiv. kui board annab juba mitmeid drawe flopil siis tasub ka top 2 mängida ettevaatlikult.


                              Palju on inimesi kes on mõelnud seda asja nii et AA ei ole flopil enam nuts 98% kordadest ?? ainult juhul kui leiad flopist A jääb see nutsiks tingimusel et maas ei ole flushi/straighti.
                              Turnades saad pres ise sisse kütta kui võimaluse leiad.... mitte ei CALLI....

                              Flopis võid muidugi onni saada aga 2 vastase vastu mängiks ikka, ofkoors loeksid siin enne ka readid vastaste kohta jne

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #45
                                Re: AA...

                                Algselt postitas your_naked_mom Vaata postitust
                                see thread on sama sitt kui eesti korvpalli tase
                                Ha ha ha
                                tõsi ta on

                                Comment

                                Working...