Küssa kõikidele PRO-dele.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #61
    Re: Küssa kõikidele PRO-dele.

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga mida ma ise teen viimasel ajal. Mängin ainult ühte lauda. Kõige enne lasen PTR'ist kõik mängijad üle ja tähistan laua 100%-liselt. Siis ku käsil läbi võtan lahti HH ja vaatan selle äe veelkord läbi ning teen märkmeid.

    Mingil hetkel on mõnel mängijal päris räige "eepos" kirjas ja siis selle töötan uuesti üle, lühendan ja mõtlen kuidas abuseda. Mngin aeg on laua dünaamika olemas ja suhteliselt mõnus mängida.

    Plussiks on, et samal ajal võid isegi muuga tegeleda! :) Seda siis seepärast, et saad läbi vaadata eelnevaid käsi. PM nagu Live mäng aga Lives pead kogu aeg jälgima, sest instant hand history puudub.

    Long run effekti ei tea aga graafik on sujuvam ning tunnnen, et olen saanud palju paremaks.

    Suureks plussiks on, et nii mängides piisab tõenäoliselt 20BI reegel.
    .
    Ma olengi kogu aeg nii mänginud. Ainult, et ei pea ühega mängima, et HH-d kedrata ja note kirjutada.

    Comment

    Working...