Küssa kõikidele PRO-dele.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kolja
    Räme Fish
    • Aug 2010
    • 11

    #1

    Küssa kõikidele PRO-dele.

    Kas ilma igasuguste analüsaatorite ja lisavidinateta (pokerträkker,HEM) on netipokkeris võimalik midagi ära teha?

    Et kui teil nt. poleks neid jubinaid,kas siis oleksite ikka sama tegijad või kukuksite fishideks?

    Vastame siis ausalt,eks.
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: Küssa kõikidele PRO-dele.

    ikka on võimalik.

    aga lihtsalt palju kergem on abivahenditega.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #3
      Re: Küssa kõikidele PRO-dele.

      Pole kunagi kasutanud neid ja biidin ilusti.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Hullapple
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 364

        #4
        Re: Küssa kõikidele PRO-dele.

        Suudaksin kyll aga lihtsalt vähestel laudadel. Arvan et 2-3 lauaga saaksin hakkama. Abiprogrammid ongi ju nagu su "silmad" !

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #5
          Re: Küssa kõikidele PRO-dele.

          ei kasuta midagi ja saab hakkama küll.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: Küssa kõikidele PRO-dele.

            kindlasti saab hakkama, aga obv et hemi eelised:
            1.) multitablemine (3+ lauda)
            2.) graafikud
            3.) käed/hand history


            Patrick Antonius on öelnud, et tema pole kunagi lugenud pokkeri kohta abimaterjale (raamatud nt). Samuti ta ei kasuta HEMi vms.
            Last edited by hotcocacola; 19.09.10, 05:21.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Küssa kõikidele PRO-dele.

              Algselt postitas Kolja Vaata postitust
              Kas ilma igasuguste analüsaatorite ja lisavidinateta (pokerträkker,HEM) on netipokkeris võimalik midagi ära teha?

              Et kui teil nt. poleks neid jubinaid,kas siis oleksite ikka sama tegijad või kukuksite fishideks?

              Vastame siis ausalt,eks.
              Muidugi. Paar head mängijat, kes mängivad ilma lisavidinatega:
              Kelisitaan


              Justforfunds


              Leatherass9 (100% ei ole kindel aga videod kõik ilma)

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #8
                Re: Küssa kõikidele PRO-dele.

                Ega nad ometi ei masstable´i?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Küssa kõikidele PRO-dele.

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  Ega nad ometi ei masstable´i?
                  Kõik lasevad 24 lauda ja seda iseig 6maxi.

                  Comment

                  • ziimukaz
                    Grinder
                    • Jan 2010
                    • 741

                    #10
                    Re: Küssa kõikidele PRO-dele.

                    Justforfunds on öelnud, et ta pole väga stati inimene, aga need jooksevad tal siiski lauas ju grindi ajal.. Või siis ainult videodes?

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #11
                      Re: Küssa kõikidele PRO-dele.

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Kõik lasevad 24 lauda ja seda iseig 6maxi.
                      wtf??? kas neil on lihtsalt kõik regide statid mälus siis?

                      fucking inim-trackerid.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #12
                        Re: Küssa kõikidele PRO-dele.

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        wtf??? kas neil on lihtsalt kõik regide statid mälus siis?

                        fucking inim-trackerid.
                        Pigem on see, et nad on mänginud mid- ja alumisi highstake juba aastaid.

                        Comment

                        • EGERT
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1042

                          #13
                          Re: Küssa kõikidele PRO-dele.

                          Loe Ryan Feesi posti 2+2 beginnerite foorumis. Tüüp alustas NL25 ja 2 aasta pärast mängis high-stakese. Tema ütles, et kui ta poleks HEMi kasutanud ja kunagi üle 4 laua mänginud, oleks ta palju kiiremini ja paremini arenenud.

                          Põhjuseks on see, et enamuse arust volüüm > kvaliteet, mis ka toimib mingi tasemeni, kus fishe on piisavalt. Kahjuks kõrgemale enam sealt statside abil ei saa. Mitte et ma mingi kunn oleks, aga ma ise pooldan ka ilma HUDita mängimist (kasutan HEMi ainult träkkimiseks, aga põhimõtteliselt saaks ka ilma). Kui palju olete te kuulnud lauset "Üritan järgmine kuu normaalselt volüümi sisse saada"? Aga kui palju lauset "Üritan järgmine kuu mängida ainult 5k kätt A+ mängu, tehes vähemalt iga lauas istuva mängija kohta mõned noted"? Ok, NL10s autopiloot töötab, aga NL200?

                          Algajad ja keskmise tasemega mängijad kipuvad liialt toetuma statsidele. Mingi 200-300 käe peale ei saa veel pilti luua nüansidest, mida siis statsidest vaadata üritatakse. Minuarust peaks end just sundima HUD autopiloodi režiimil grindimise asemel mängima vähem laudu ja keskenduma reaalselt patternite otsimisele. Pealegi, kui ei suudeta esimese 20 käe jooksul ilma HUDita aru saada, kes on 21/19 ja kes 80/5, siis ilmselgelt mängitakse liiga palju laudu, et mängijana normaalselt areneda.

                          My 2 cents.

                          Cliffs: Leian, et ilma HUDita areneb mängijana rohkem

                          Comment

                          • JUNKER
                            Julm Donk
                            • Sep 2010
                            • 29

                            #14
                            Re: Küssa kõikidele PRO-dele.

                            Kuidas algaja kõige kiiremini areneks? Algajale vist kõige parem oleks täiega volüümi näidata, kuna "A" game või sellist asja vist eriti ei eksisteeri. On sitt mäng ja veel sitem mäng. Lugeda raamatuid? Millega alustada, kust alustada? Siiamaani olen läbi tõmmanud 3-4 nädalaga 3 raamatut. See eestlaste välja antud raamat, Easy Game vol1 ja Treat your poker like a business.

                            Comment

                            • soouni
                              Grinder
                              • Jul 2010
                              • 771

                              #15
                              Re: Küssa kõikidele PRO-dele.

                              books and videos are the best plus golden threards from PP and 2p2

                              Comment

                              Working...