Re: Küssa kõikidele PRO-dele.
Kõik õige aga 200NL on ka tegelt titelimiit. Alates 1000NL pead tõsiselt oma ajusid kasutama hakkama või hävid suurelt. Kui table selectid võid multitableda kuni max limiitendi välja aga siis leiad vist päevas pooleks tunniks 1KNL laua ning $200/$400 limiiti saad mängida aastas korra või nii.
Su kommentaari juurde tagasi minnes - mega kõva point. Mul endal blogis OLI (tegelikult on) projekt, kus tahaks ilma HUD'ita mängida AGA kuna ma ei viitsi mass multitableda siis see projekt jääb poolikuks. Mass multitabledes ei ole aega HUD'i uurida.
Aga mida ma ise teen viimasel ajal. Mängin ainult ühte lauda. Kõige enne lasen PTR'ist kõik mängijad üle ja tähistan laua 100%-liselt. Siis ku käsil läbi võtan lahti HH ja vaatan selle äe veelkord läbi ning teen märkmeid.
Mingil hetkel on mõnel mängijal päris räige "eepos" kirjas ja siis selle töötan uuesti üle, lühendan ja mõtlen kuidas abuseda. Mngin aeg on laua dünaamika olemas ja suhteliselt mõnus mängida.
Plussiks on, et samal ajal võid isegi muuga tegeleda! :) Seda siis seepärast, et saad läbi vaadata eelnevaid käsi. PM nagu Live mäng aga Lives pead kogu aeg jälgima, sest instant hand history puudub.
Long run effekti ei tea aga graafik on sujuvam ning tunnnen, et olen saanud palju paremaks.
Suureks plussiks on, et nii mängides piisab tõenäoliselt 20BI reegel.
PS! HUDi hoian nii töös, kuna siis kätt mängides + notesid kasutades suudan infot põhjaliumalt kasutada.
Algselt postitas EGERT
Vaata postitust
Su kommentaari juurde tagasi minnes - mega kõva point. Mul endal blogis OLI (tegelikult on) projekt, kus tahaks ilma HUD'ita mängida AGA kuna ma ei viitsi mass multitableda siis see projekt jääb poolikuks. Mass multitabledes ei ole aega HUD'i uurida.
Aga mida ma ise teen viimasel ajal. Mängin ainult ühte lauda. Kõige enne lasen PTR'ist kõik mängijad üle ja tähistan laua 100%-liselt. Siis ku käsil läbi võtan lahti HH ja vaatan selle äe veelkord läbi ning teen märkmeid.
Mingil hetkel on mõnel mängijal päris räige "eepos" kirjas ja siis selle töötan uuesti üle, lühendan ja mõtlen kuidas abuseda. Mngin aeg on laua dünaamika olemas ja suhteliselt mõnus mängida.
Plussiks on, et samal ajal võid isegi muuga tegeleda! :) Seda siis seepärast, et saad läbi vaadata eelnevaid käsi. PM nagu Live mäng aga Lives pead kogu aeg jälgima, sest instant hand history puudub.
Long run effekti ei tea aga graafik on sujuvam ning tunnnen, et olen saanud palju paremaks.
Suureks plussiks on, et nii mängides piisab tõenäoliselt 20BI reegel.
PS! HUDi hoian nii töös, kuna siis kätt mängides + notesid kasutades suudan infot põhjaliumalt kasutada.
) aga HEM olemas ja jälgin sealt oma mängu natuke. Leake on muidugi kuhjaga, aga ei oma kogemust ja ei tea kuidas nendega töötada :(
Comment