Kõige fishisem tuba!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oitarvi
    Vana Tegija
    • Jan 2009
    • 1231

    #46
    Re: Kõige fishisem tuba!

    Algselt postitas ranka
    Mida sitem on tase, seda tihedamini saad ulme beate ja ulme beadid jäävad ka kõige paremini meelde. Näiteks, kui sul ässad, tõstad, vana callib. Flop on 449, sa bet, vana call. Turn 2, sa bet, vana shove, sa call, tal 2T ja river on 2. Seega tekibki tunne, et kogu pokkerituba on rigged ja kogu aeg juhtub. Kui aga vastane callib 2T-ga ja riverisse tuleb blank kaart, siis mõtled: "tüüiline donk ja liigud edasi".

    Tubades/limiitdes on tase kõrge, siis hakkad beatide asemel rohkem coolereid saama või cooler-beate - näiteks AA vs KK preflop all-in ja saab kunnile pihta. See ei tundu pooltki nii valus biit, kuna tead, et sa lähed ise samamoodi nii all-in.

    Aga pikemas perspektiivis esimeses "rigged" toas teenid sa rohkem, kui vähem "rigged" toas, sest vähem "rigged" toas mängitakse sinu vastu perfektsemalt.
    Vot, neid ulme beate on trios olnud tajoob. Täna sain ka kõvasti biite. Hakkasin nii kinniselt mängima, kui sain. Suured poketid ja pildid. Ikka ma ei suutnud võita mitte midagi. Näites KK tuli mitu korda kätte, iga faking kord äss flopis. C-beti peale tehakse reraise. Ja peab foldima. Ning näiteks Ak-ga kah mitu korda. kõik limibivad. Tõmban korraliku raise preflopis otsa, mingi ajudiiler callib ära. Flopp mingisugune 3 6 9. C-beti peale minnake jälle all ini.
    Päris pidevalt suudan trios ennast tühjaks mängida. Mõnikord tilti minnes, mõnikord täiesti õigesti mängides. Paratamatult jääb sellien tunne, et hullemat kohta pole kui trio. See vast hetkeviha. Aga tõesti vist aeg hakata mõnes muus toas aktiivselt mängima ning trio hüljata..

    Comment

    • UdusOlevSiil

      #47
      Re: Kõige fishisem tuba!

      Algselt postitas oitarvi
      Vot, neid ulme beate on trios olnud tajoob. Täna sain ka kõvasti biite. Hakkasin nii kinniselt mängima, kui sain. Suured poketid ja pildid. Ikka ma ei suutnud võita mitte midagi. Näites KK tuli mitu korda kätte, iga faking kord äss flopis. C-beti peale tehakse reraise. Ja peab foldima. Ning näiteks Ak-ga kah mitu korda. kõik limibivad. Tõmban korraliku raise preflopis otsa, mingi ajudiiler callib ära. Flopp mingisugune 3 6 9. C-beti peale minnake jälle all ini.
      Päris pidevalt suudan trios ennast tühjaks mängida. Mõnikord tilti minnes, mõnikord täiesti õigesti mängides. Paratamatult jääb sellien tunne, et hullemat kohta pole kui trio. See vast hetkeviha. Aga tõesti vist aeg hakata mõnes muus toas aktiivselt mängima ning trio hüljata..
      Mis limiiti mängid ja ehk tasub mõni käsi foorumisse panna. Kui midagi uut teada ei saaks, siis saaksid vähemalt kinnitust, et oled õigel teel oma mänguga.

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #48
        Re: Kõige fishisem tuba!

        Algselt postitas UdusOlevSiil
        Mis limiiti mängid ja ehk tasub mõni käsi foorumisse panna. Kui midagi uut teada ei saaks, siis saaksid vähemalt kinnitust, et oled õigel teel oma mänguga.
        NL10 ja NL20

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #49
          Re: Kõige fishisem tuba!

          Algselt postitas oitarvi
          Vot, neid ulme beate on trios olnud tajoob. Täna sain ka kõvasti biite. Hakkasin nii kinniselt mängima, kui sain. Suured poketid ja pildid. Ikka ma ei suutnud võita mitte midagi. Näites KK tuli mitu korda kätte, iga faking kord äss flopis. C-beti peale tehakse reraise. Ja peab foldima. Ning näiteks Ak-ga kah mitu korda. kõik limibivad. Tõmban korraliku raise preflopis otsa, mingi ajudiiler callib ära. Flopp mingisugune 3 6 9. C-beti peale minnake jälle all ini.
          Päris pidevalt suudan trios ennast tühjaks mängida. Mõnikord tilti minnes, mõnikord täiesti õigesti mängides. Paratamatult jääb sellien tunne, et hullemat kohta pole kui trio. See vast hetkeviha. Aga tõesti vist aeg hakata mõnes muus toas aktiivselt mängima ning trio hüljata..
          Mängin kah hetkel Prima võrgus ja saan aru mis tunne sul on. Viimased kaks päeva rassin üles ja alla. Aga see on ulme mis kaartidega mind biiditakse KK tõstan 6BB mingi vend callib 95 ära ja siis saab flopis rea tõmbe teeb beti ma all in ta call muidugi ta hitib ja selliseid asju on palju see oli viimane mis mul oli. Paistab et tänane sess lõppebgi -4BI

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #50
            Re: Kõige fishisem tuba!

            Algselt postitas rohelinekonn
            Mängin kah hetkel Prima võrgus ja saan aru mis tunne sul on. Viimased kaks päeva rassin üles ja alla. Aga see on ulme mis kaartidega mind biiditakse KK tõstan 6BB mingi vend callib 95 ära ja siis saab flopis rea tõmbe teeb beti ma all in ta call muidugi ta hitib ja selliseid asju on palju see oli viimane mis mul oli. Paistab et tänane sess lõppebgi -4BI

            kallis inimene rumal jutt suhu tagasi, mis sa arvad siis, et mujal võrgus pole selliseid beate? täiesti tavaline variatsioon, et tõstad AA mingi vend vallib 95ga jaa hitib 2 paari :P

            Comment

            • markosa
              Jube Noob
              • Feb 2009
              • 186

              #51
              Re: Kõige fishisem tuba!

              Njah. Eile kaotasin unibetis 45 min. jooksul 70-20 fishile 3BI. Ühe korra callis tüüp flopil pot-size bet-i gutshot straight drawiga ja hittis muidugi. Teisel korral läksin ta vastu flopil all in, ta callis oma open end straightig drawiga ning sai jälle käe kätte. 3-ndal korral mul QK, flop 24Q, tüüp pani mingi väikese donk-beti, lükkasin nupud sisse kuna tedasin, et tal jälle mingi nõrk asi käes, callis QT-ga ning turn muidugi T. Peale seda kätt läks vend muidugi lauast minema, ma jummalast tiltis, ning tegin arvutile shut-downi.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #52
                Re: Kõige fishisem tuba!

                Algselt postitas markosa
                ma jummalast tiltis, ning tegin arvutile shut-downi.
                insta? tra ma sain eile ka täpselt samamoodi. ainuke vahe, et meie flopp pli QQ4 ja mul KQ ning tal Q10. Turn obv.

                Comment

                • oitarvi
                  Vana Tegija
                  • Jan 2009
                  • 1231

                  #53
                  Re: Kõige fishisem tuba!

                  Kuskil öeldi, et 50% kaotab ässa poket tavalistele kaartidele. Minumeelest trios on see % palju kõrge. Mul oli HEM-is olemas ka ja vaatasin järgi. Väga tihti olen ässadega kotti saanud või teine võimalus ainult blinde saanud.
                  Viimane kõige haigem oli vist 3 4 käest sain suhherisse. Tegin suure reisi ennem floppi. Mingi euri peale. NL10-s. Üks callis. Flopis vist oli 3 ja mingi muu mäda. Flopis bettisin üle poole poti ja vend hittis turniga 4.
                  Teine haige juhus mis kohe meelde tuleb, oli üks turniir. Panin bb peal raiset. AA oli muidugi käes. Üks lontrus, kes terve turniir oli sitemate kätega teisi tühjaks teinud. Läks all ini. Mul kohene call. Tal j 3. Ja sai oma kaks paari kätte ka. Eesti vend veel oli.
                  Vahepeal tuleb endal juba siuke mõte pähe, et peaks ka pasaga mängima hakkama ja paugutama. Et heade kaartidega vist trios raha enam ei anta.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #54
                    Re: Kõige fishisem tuba!

                    equity win tie pots won pots tied
                    Hand 0: 85.204% 84.93% 00.27% 10689050508 34206936.00 { AA }
                    Hand 1: 14.796% 14.52% 00.27% 1827970020 34206936.00 { random }

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #55
                      Re: Kõige fishisem tuba!

                      Algselt postitas oitarvi
                      Kuskil öeldi, et 50% kaotab ässa poket tavalistele kaartidele. Minumeelest trios on see % palju kõrge. Mul oli HEM-is olemas ka ja vaatasin järgi. Väga tihti olen ässadega kotti saanud või teine võimalus ainult blinde saanud.
                      See blindide korjamine on küll paras müstika. :) Mul pole AA viimased 10 korda floppi näinud. :-\ Kõik muud käed callitakse ilusti preflop ära.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #56
                        Re: Kõige fishisem tuba!

                        ma täna trios.. alguses tegin ühe kena donkmängukäe, mille ka foorumisse postitasin.. ja siis oli ikka nii krdi surnud jooks.. kõik imeasjad vedasid alt.. ja NL4 laudades (näitasin sõbrale kuidas HEM töötab ja kuidas kasutada) sain veel 10 taala kaotust otsa..

                        enivei tulin koju istusin maha.. võtsin lauad lahti... ühes PL10 lauas.. no kõige haigem kaardijooks üldse.. kordagi midagi ei hittinud.. betima ka ei hakanud.. ja siis istusin ja ootasin... vpip oli pikalt 5% peal.... enivei.. ootasin ära 130's hand umbes.. sain KK ja flop oli madal ja lahmasin külma närviga igal tänaval potsize sisse ja JJ maksis kinni:-)

                        Comment

                        • bounce
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 865

                          #57
                          Re: Kõige fishisem tuba!

                          Algselt postitas marguzz22

                          kallis inimene rumal jutt suhu tagasi, mis sa arvad siis, et mujal võrgus pole selliseid beate? täiesti tavaline variatsioon, et tõstad AA mingi vend vallib 95ga jaa hitib 2 paari :P
                          $0.02/$0.04 No Limit Holdem
                          9 players
                          Converted at weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG DENtrobat ($4.79)
                          UTG+1 111steve111 ($2.29)
                          MP1 Hero ($3.74)
                          MP2 Bernie187 ($1.16)
                          MP3 tttegzzz ($4.66)
                          CO modul666 ($3.32)
                          BTN FrediLee1 ($0.52)
                          SB Abdel6767 ($7.03)
                          BB andronikus ($1.79)

                          Pre-flop: ($0.06, 9 players) Hero is MP1 A A
                          DENtrobat calls $0.04, 1 fold, Hero raises to $0.20, Bernie187 calls $0.20, 3 folds, Abdel6767 calls $0.18, andronikus calls $0.16, DENtrobat calls $0.16

                          Flop: 5 3 2 ($1, 5 players)
                          Abdel6767 checks, andronikus checks, DENtrobat checks, Hero bets $0.75, 1 fold, Abdel6767 calls $0.75, andronikus folds, DENtrobat folds

                          Turn: 9 ($2.50, 2 players)
                          Abdel6767 checks, Hero goes all-in $2.79, Abdel6767 calls $2.79

                          River: 3 ($8.08, 2 players)

                          Final Pot: $7.28
                          Hero shows: A A
                          Abdel6767 shows: 6 4
                          ´
                          illustreeriv näide. samas oma kogemuse põhjal tean öelda et pkri nl4 ja starsi nl5 erinevad üksteisest nagu öö ja päev

                          Comment

                          • oitarvi
                            Vana Tegija
                            • Jan 2009
                            • 1231

                            #58
                            Re: Kõige fishisem tuba!

                            Stiilinäide siis trio kohta.
                            Üks tuttav pelab ka trios. Tüüp on saanud kolme päevaga cashis 6000 krooni juba. Väga hea mängija ta just pole, aga lakib ilmselt palju. Küsisin siis kas positsioonidest, raise struktuurist või starting handidest tead midagi? Ütles, et ei tea, mängib lihtsalt. Ma lihtsalt suu lahti vaatasin ta mängu ja naersin omaette. Samas tema võitis aina eruosid ja eurosid juurde, kui mina starsis võitlen NL10 lauas ellujäämisega.
                            No mõned näited ka temalt, et näiteks 5 9-ga suckoutis kk ära. Aq-ga Ak-sid. Neli korda vist oli ässa pokile kotti teinud jne jne. Vist alustas ta 15 euroga, kui ma ei eksi. Nüüdseks 300 euri koos tal ühes lauas. Pole paha. Kas õnnel piire pole või ongi just trio kõige õigem koht niimoodi mängimiseks ja tasub ära kah?!..... :)
                            Kangitõmbajate paradiis minumeelest. Minul muud arvamust pole triost hetkeseisuga. :S:S

                            Comment

                            • UdusOlevSiil

                              #59
                              Re: Kõige fishisem tuba!

                              Kui ta samamoodi edasi laseb, eks ta varsti on nii rahast tühi ja siis kindlasti kirub ta Sulle oma halba õnne ja kaardijooksu.

                              Comment

                              • krayzie
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 706

                                #60
                                Re: Kõige fishisem tuba!

                                mängisin eile üht ca 900se fieldiga mikroturniiri trios, kokku vist panin nupud keskele 5-6 korda iga kord pikalt taga olles, aga river alati aitas. finaallauas kaotasin vist mingi AA vs 58o pfai (esimest korda sain nupud ees sisse). go figure....

                                Comment

                                Working...