Re: Kõige fishisem tuba!
Vot, neid ulme beate on trios olnud tajoob. Täna sain ka kõvasti biite. Hakkasin nii kinniselt mängima, kui sain. Suured poketid ja pildid. Ikka ma ei suutnud võita mitte midagi. Näites KK tuli mitu korda kätte, iga faking kord äss flopis. C-beti peale tehakse reraise. Ja peab foldima. Ning näiteks Ak-ga kah mitu korda. kõik limibivad. Tõmban korraliku raise preflopis otsa, mingi ajudiiler callib ära. Flopp mingisugune 3 6 9. C-beti peale minnake jälle all ini.
Päris pidevalt suudan trios ennast tühjaks mängida. Mõnikord tilti minnes, mõnikord täiesti õigesti mängides. Paratamatult jääb sellien tunne, et hullemat kohta pole kui trio. See vast hetkeviha. Aga tõesti vist aeg hakata mõnes muus toas aktiivselt mängima ning trio hüljata..
Algselt postitas ranka
Päris pidevalt suudan trios ennast tühjaks mängida. Mõnikord tilti minnes, mõnikord täiesti õigesti mängides. Paratamatult jääb sellien tunne, et hullemat kohta pole kui trio. See vast hetkeviha. Aga tõesti vist aeg hakata mõnes muus toas aktiivselt mängima ning trio hüljata..
A
3
2
Comment