Kõige fishisem tuba!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: Kõige fishisem tuba!

    Tegelt seda võrdlust võiks teha põhjalikumalt - näiteks üldine võrdlus, samuti ajaliselt, et iga poole aasta tagant, et kuidas mängud muutuvad jne.

    Kogu värgi jaoks saaks panna scripti peale jooksma aga selle jaoks oleks vaja natuke rohkem oskajamat meest ning head postgresql toega serverit ning suurt andmebaasi populaarsemate pokkeritubade kohta (Prima, Ongame, Stars, FTP). Kaks esimest oleksid olemas aga kolmandast jääb puudu.

    Comment

    • sada
      Julm Donk
      • Nov 2008
      • 52

      #32
      Re: Kõige fishisem tuba!


      Paneks siia Full Tilti võrdluse ka
      Full Ring (7-10 mängijat lauas, 100 kätt minimaalselt)
      25NL-VPIP:17,7 PFR:7.3 PFA:2,2 3BET:2,5 681k kätt/1878 mängijat
      50NL-VPIP:18,8 PFR:7,7 PFA:2,2 3BET:2,6 736k kätt/2067 mängijat
      PFA= Post Flop Agg ,ei leidnud seal Holdemis lihtsalt seda Agg ja mainin igaksjuhuks ära, sest pole 100% kindel kas tegemist sama asjaga :P Ma ei tea kas see midagi muudab, aga andmed on väga lühikese aja jooksul kogutud ca.10 päeva
      Oleks he meelega Pacificu andmed ka pannud, aga need läksid seoses katkise HDDga kaduma :'(
      Paistab et mängiad sõltuvad rohkem pokkeritoast kui limiidist :P

      Comment

      • runnar
        Grinder
        • Oct 2008
        • 740

        #33
        Re: Kõige fishisem tuba!

        Full Tildi PL50 - vpip: 24,7, pfr: 6,6, agg: 1,78 (full ring, 7-9 mängijat, 271k kätt, 706 vähemalt 100 kätt mänginut)

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #34
          Re: Kõige fishisem tuba!

          Algselt postitas ranka
          Tegelt seda võrdlust võiks teha põhjalikumalt - näiteks üldine võrdlus, samuti ajaliselt, et iga poole aasta tagant, et kuidas mängud muutuvad jne.

          Kogu värgi jaoks saaks panna scripti peale jooksma aga selle jaoks oleks vaja natuke rohkem oskajamat meest ning head postgresql toega serverit ning suurt andmebaasi populaarsemate pokkeritubade kohta (Prima, Ongame, Stars, FTP). Kaks esimest oleksid olemas aga kolmandast jääb puudu.
          No kui süsteem paika panna, siis andmebaas järjest täieneks ja täieneks, koheselt ei saa midagi.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #35
            Re: Kõige fishisem tuba!

            ma pean panema nii fishise käe siia ;D ;D ;D ;D


            Microgaming, $0.10/0.20 Hold'em Cash Games, 6 Players
            Hand Converter by Pokerhand.org

            Board:
            bambizas (UTG): $18.70
            Bazarama (UTG+1): $26.59
            zatarra007 (CO): $23.53
            nippehn (Button): $15.38
            hotcocacola (SB): $17.82
            an_passan (BB): $14.99

            Dealt to hotcocacola A 3

            Pre-flop:
            (2 folds), zatarra007 calls $.20, nippehn calls $.20, hotcocacola calls $.20, an_passan checks

            Flop: ($.90) 3 Q A (4 Players)
            hotcocacola checks, an_passan checks, zatarra007 bets $.80, nippehn calls $.80, hotcocacola raises to $3, (1 folds), zatarra007 calls $3, (1 folds)

            Turn: ($7.70) K (2 Players)
            hotcocacola bets $4, zatarra007 calls $4

            River: ($15.70) 9 (2 Players)
            hotcocacola all-in $10.62, (1 folds)

            Results:
            zatarra007 Showed 7 A

            hotcocacola Showed A 3
            hotcocacola wins $25.44



            Comment

            • virx747
              Grinder
              • Nov 2008
              • 751

              #36
              Re: Kõige fishisem tuba!

              Pole kuulnud, et keegi oleks siin Toweri NL20-st üle sõitnud lõdvalt. Toweri NL20 laudade valikust: keskpäeval on võimalik saada max 6-8 täislauda lahti ja nende flopi vaatamise % jääb 17 ja 25 vahele. Õhtul on laudu rohkem 10-15 ja üle 30% flopi vaatamist on 2-3 laual. Tean enamus mängijaid juba nimepidi ja statid ka peas.

              Vaatasin praegu huvi pärast Pokerstari NL20-NL25 olukorda. Kell on 17.30 ja saadaval on 160 lauda, neist 30-40% flopi vaatamist 23 laual ja 40-55%! flopi vaatamist 15! laual. Ma pole selliseid prontsente MITTE KUNAGI Toweris näinud.

              Millest me räägime?

              Jutt siis täis laudadest ja FR.

              Edit
              Sorry, veidi pakkusin vist üle, seal hulgas ka PT lauad umbes pooled tundub, aga ikkagi...

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #37
                Re: Kõige fishisem tuba!

                Ise mängisin Toweris NL20t 23k kätt ja winrate oli 9.31 bb/100. Peale seda läksin nl30 ja pole tagasi vaadanud :). Seega jagub ikka Toweris ka neid fishe mõnusalt :P.

                Comment

                • tonis
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 334

                  #38
                  Re: Kõige fishisem tuba!

                  Algselt postitas virx747
                  Pole kuulnud, et keegi oleks siin Toweri NL20-st üle sõitnud lõdvalt. Toweri NL20 laudade valikust: keskpäeval on võimalik saada max 6-8 täislauda lahti ja nende flopi vaatamise % jääb 17 ja 25 vahele. Õhtul on laudu rohkem 10-15 ja üle 30% flopi vaatamist on 2-3 laual. Tean enamus mängijaid juba nimepidi ja statid ka peas.

                  Vaatasin praegu huvi pärast Pokerstari NL20-NL25 olukorda. Kell on 17.30 ja saadaval on 160 lauda, neist 30-40% flopi vaatamist 23 laual ja 40-55%! flopi vaatamist 15! laual. Ma pole selliseid prontsente MITTE KUNAGI Toweris näinud.

                  Millest me räägime?

                  Jutt siis täis laudadest ja FR.

                  Edit
                  Sorry, veidi pakkusin vist üle, seal hulgas ka PT lauad umbes pooled tundub, aga ikkagi...
                  Aga kas pokerstars ja tower erinevate asjade järgi neid % ei arvuta? Kuskil oli kirjas, et erinevad toad arvutavad erinevate asjade järgi neid %?

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #39
                    Re: Kõige fishisem tuba!

                    Algselt postitas virx747
                    Pole kuulnud, et keegi oleks siin Toweri NL20-st üle sõitnud lõdvalt. Toweri NL20 laudade valikust: keskpäeval on võimalik saada max 6-8 täislauda lahti ja nende flopi vaatamise % jääb 17 ja 25 vahele. Õhtul on laudu rohkem 10-15 ja üle 30% flopi vaatamist on 2-3 laual. Tean enamus mängijaid juba nimepidi ja statid ka peas.

                    Vaatasin praegu huvi pärast Pokerstari NL20-NL25 olukorda. Kell on 17.30 ja saadaval on 160 lauda, neist 30-40% flopi vaatamist 23 laual ja 40-55%! flopi vaatamist 15! laual. Ma pole selliseid prontsente MITTE KUNAGI Toweris näinud.

                    Millest me räägime?

                    Jutt siis täis laudadest ja FR.

                    Edit
                    Sorry, veidi pakkusin vist üle, seal hulgas ka PT lauad umbes pooled tundub, aga ikkagi...
                    Nl20 laudu on tõesti vähem, sest enamus juba läheved kohe nl30 mängima.

                    Edit. Need protsendid ei pea tihti paika, seda olen ka ise aru saanud, tihti valin juba laudu märgistatud fishide arvelt.

                    Comment

                    • oitarvi
                      Vana Tegija
                      • Jan 2009
                      • 1231

                      #40
                      Re: Kõige fishisem tuba!

                      Minu hääl läheb kindlalt triobetile. Nii haiget rigged tuba ma pole veel näinud.
                      Kui õnne on siis tuleb, kui õnne ei ole siis kõik kaob. Ja noobid kobistavad koguaeg ülekaartide ning ülepaaride vastu ära; algul mõtlesin, et see on lihtsalt halb sesion ja jooks. Kuid seda juhtub pidevalt.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: Kõige fishisem tuba!

                        Mida sitem on tase, seda tihedamini saad ulme beate ja ulme beadid jäävad ka kõige paremini meelde. Näiteks, kui sul ässad, tõstad, vana callib. Flop on 449, sa bet, vana call. Turn 2, sa bet, vana shove, sa call, tal 2T ja river on 2. Seega tekibki tunne, et kogu pokkerituba on rigged ja kogu aeg juhtub. Kui aga vastane callib 2T-ga ja riverisse tuleb blank kaart, siis mõtled: "tüüiline donk ja liigud edasi".

                        Tubades/limiitdes on tase kõrge, siis hakkad beatide asemel rohkem coolereid saama või cooler-beate - näiteks AA vs KK preflop all-in ja saab kunnile pihta. See ei tundu pooltki nii valus biit, kuna tead, et sa lähed ise samamoodi nii all-in.

                        Aga pikemas perspektiivis esimeses "rigged" toas teenid sa rohkem, kui vähem "rigged" toas, sest vähem "rigged" toas mängitakse sinu vastu perfektsemalt.

                        Comment

                        • farik666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 834

                          #42
                          Re: Kõige fishisem tuba!

                          @virx ei tasu niiväga uskuda seda et seal starsis see % nii suur on... seal tekivad päris kiiresti uued lauad ja sellepärast on alguses see % ka suurem... nt. istud lauda, mis 37%, siis paarikümne käe pärast võib see olla 16%

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #43
                            Re: Kõige fishisem tuba!

                            Algselt postitas ranka
                            Aga pikemas perspektiivis esimeses "rigged" toas teenid sa rohkem, kui vähem "rigged" toas, sest vähem "rigged" toas mängitakse sinu vastu perfektsemalt.
                            Jep, see, et halvad mängijad paar hullu suckouti sessi jooksul teevad ei tähenda suurt midagi, kui sama või järgmise sessi jooksul 10 sama hullu calli teevad ja hävivad, millega jääd kokkuvõttes korralikult plussi. Long runnis võib vahe tulla väga suur, kus tasemevahe märgatav silmaga.

                            Comment

                            • virx747
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 751

                              #44
                              Re: Kõige fishisem tuba!

                              Algselt postitas farik666
                              @virx ei tasu niiväga uskuda seda et seal starsis see % nii suur on... seal tekivad päris kiiresti uued lauad ja sellepärast on alguses see % ka suurem... nt. istud lauda, mis 37%, siis paarikümne käe pärast võib see olla 16%
                              Nii ta kipub olema jah, pealegi kui paar lauas olevat fishi välja kukuvad, siis langeb kohe % päris kiiresti. Mul on saanud harjumuseks, et kui HUD näitab laua keskmist VPIP-d 15-17%, siis juba vaatan, kas üldse mõnda loosimat mängijat on jäänud ja kui see näitaja on 13-14%, siis on kindel "leave". Proovin hoida kõik lauad lahti keskmise VPIP-ga 18+%, üle 20 on kõige parem. Kuidas teistel?

                              Comment

                              • Purz
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2008
                                • 328

                                #45
                                Re: Kõige fishisem tuba!

                                Ma pakun täiesti huupi, et eks teistel ole samamoodi. Kes VPIP järgi laudu valib, see valib ikka kõrgema VPIPga laua.

                                Ise mängin NL10 ja täiesti suva mis VPIP laud on. Põhimõtteliselt, kui NL10t ilma table selectionita ei biidi siis kõrgemale pole mõtet ronida.

                                Just a thought!

                                Comment

                                Working...