Kõige fishisem tuba!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #1

    Kõige fishisem tuba!

    Koguaeg on räägitud, et Pacific pidi olema kõige fishisem tuba.
    Samuti on olnud jutte, et Tower on fishine tuba aga nüüd kuna meil seal palju eesti poisse koos ei tundu see enam üldse nii fishine.

    Igal pool käivad sahinad, et Trios on päris fishid vastased.
    Keegi on maininud, et RedKings on väga fishine tuba.

    Kus siis on need fishid.

    Small Stakes Only


    ARUTAGEM SEDA SIIN:


    Kirjandus:
    Fulfill Your Potential With 100's Of Quality Poker Strategy Articles Covering Poker Tournaments, Sit N Goes, Satellites And Much

    Fulfill Your Potential With 100's Of Quality Poker Strategy Articles Covering Poker Tournaments, Sit N Goes, Satellites And Much




  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #2
    Re: Kõige fishisem tuba!

    Swank poker? Sex, drugs & ROCK'N ROLL?

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: Kõige fishisem tuba!

      Ma arvan, et NL5, NL10 ja NL20 on igalpool ääretult fishine. Mõnes natuke vähem, mõnes rohkem. Võibolla NL50st või siis NL100st hakkab mingi väike erinevus sisse tekkima, et tõesti eelistatakse mõnda tuba teisele, sest fishide osakaal suurem ja saavutatakse tugevam winrate.

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #4
        Re: Kõige fishisem tuba!

        mängiks hea meelega pacificus aga KUNA nende soft lithsalt jookseb kokku ei ole see võimalik:/

        Comment

        • ment52
          Politseidokumendiga kusjuures!
          • Oct 2008
          • 1270

          #5
          Re: Kõige fishisem tuba!

          Redkings ja Tower jagavad mängijaid btw. Ongame tundus mulle üsna nitine tbh.

          Ladbrokes saab minu hääle.

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #6
            Re: Kõige fishisem tuba!

            Algselt postitas ment52
            Redkings ja Tower jagavad mängijaid btw. Ongame tundus mulle üsna nitine tbh.

            Ladbrokes saab minu hääle.
            ladbrokers :O miks nii?

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #7
              Re: Kõige fishisem tuba!

              Sest kuskil mujal ei ole mulle vastu sattunud lauda, kus kõigil mängijatel vpip 50+.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: Kõige fishisem tuba!

                Minu meelest päris loll teema, kui sa microt beatida ei suuda, ei ole asi vales toas. Jääge ühe toa juurde - miks mitte Stars, õppige, mõelge ja mängige. Ajapikku tuleb skill ka ja kui jõuate NL100-ni või suure volüümiga NL50 mängijaks, siis tasuks hakata alles mõtlema, kus on parimad tingimused. ja ma väga kahtlen et mingi 10 Eesti NL10-e mängijat teevad terve Ongame võrgu mingiks sharkidepesaks.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: Kõige fishisem tuba!

                  Algselt postitas lenC
                  Minu meelest päris loll teema, kui sa microt beatida ei suuda, ei ole asi vales toas. Jääge ühe toa juurde - miks mitte Stars, õppige, mõelge ja mängige. Ajapikku tuleb skill ka ja kui jõuate NL100-ni või suure volüümiga NL50 mängijaks, siis tasuks hakata alles mõtlema, kus on parimad tingimused. ja ma väga kahtlen et mingi 10 Eesti NL10-e mängijat teevad terve Ongame võrgu mingiks sharkidepesaks.
                  IRW @ sharkipesa :D

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #10
                    Re: Kõige fishisem tuba!

                    Algselt postitas ment52
                    Sest kuskil mujal ei ole mulle vastu sattunud lauda, kus kõigil mängijatel vpip 50+.

                    seal mängib muidu ju ülivähe inimesi palju ntx on NL20 laudu? NL50?NL10? ja kuidas rahade sisse-välja kandmisega on.. ma vaatasin, et neil 30% rakeback, kas peab mingi affiliate läbi liituma või saavad seda kõ´ik nagu trioski?

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #11
                      Re: Kõige fishisem tuba!

                      Algselt postitas antnx
                      Koguaeg on räägitud, et Pacific pidi olema kõige fishisem tuba.
                      Samuti on olnud jutte, et Tower on fishine tuba aga nüüd kuna meil seal palju eesti poisse koos ei tundu see enam üldse nii fishine.
                      Pacific ongi ma arvan üks kõige fishisemaid tubasid ja rigged ka, sest mina seal võita ei oska.... preflop callib sind mingi A7o kui sinul on AK ning maha tuleb A72 ning sellist jama juhtub 10x järjest.
                      Tower(ongame) on kindlasti ka üks väga fishi paik ja ma arvan, et Eesti fishid ei suuda seda küll vähem fishiseks teha.
                      Pokerstarsis on NL2, kuhu saab 5$-ga sisse osta, väga fishy koht! Aga juba NL5 alates on ta kindlasti vähem fishi kui ongame või pacific.

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #12
                        Re: Kõige fishisem tuba!

                        ongame nüüd ma mõistan

                        Comment

                        • virx747
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 751

                          #13
                          Re: Kõige fishisem tuba!

                          Oled postitanud selle prode rubriiki, ma arvan et meie prod ei oskagi sellele võibolla kõige pädevamalt vastata, kuna mikrolimiitides nad väga oma aega ei raiska ilmselt.

                          Ise olen viimaste kuude jooksul mänginud NL5 ja NL10 sellistes kohtades:

                          - Ladbrokes. Siiani kindlalt kõige kaootilisemad mängijad. Suht tavaline on, FR preflop 4-6 venda kõik callivad tõstet. Samuti pole kuskil mujal näinud, et nii tihti AI minnakse preflopis ja flopis. Mängivad põhiliselt inglased, kellele mingi 10 taala pole raha. Nad on ilmselt enamus vaadanud telekast Ladbrokeri turniiri, kus näidatakse neid käsi, kus prod AI lammutavad ja arvavad, et nii mängitaksegi pokkerit. Ise lõpetasin seal mängimise, kuna liiga tihti ühendus katkes ja laudu on sellistel limiitidel ikka liiga vähe. Mänguliselt ka ei arene sellise stiiliga.

                          - Full Tilt. Palju ameerika NITte. Fishid ilmuvad välja kuskil kesköö ja hommiku vahel. Üldiselt suht keeruline juhtum.

                          - PokerStars. Mängisin seal lahti ühe deposiit boonuse, umbes 10k kätt. Tase suhteliselt tugev, NL10 laudade VPIP tavaliselt alla 20. Lauas 1-2 fishi max. Kalad ujuvad välja 3-4 ajal öösel, aga ei viitsi sellisel kellaajal neid seal püüdmas käia. Kes soovib aga mänguliselt areneda, siis PokerStars on IMHO koht, kus saab super hea kooli.

                          - Towerisse asusin peale PokerStarsi ja seal omandatud kogemusega tundub esialgu (5k kätt mängitud) NL10 küll üsna lõbusa jalutuskäiguna. Vahel on mul agr faktor alla 0,5, kuna lihtsalt tuleb positsioonis usinasti call nuppu vajutada, et kõik see raha vastu võtta mis pakutakse. Eesti tublisid grindereid leiab küll 1-2 võibolla lauast, aga nendega on ju lihtne ,enamus mängib ju kindlate reeglite järgi.

                          IMO on NL10 koht, kus laduda endale lihtsalt käte arvuga nö põhi alla. Selleks, et edasi minna, tuleb lihtsalt meeletu käte arvuga läbi mängida erinevaid olukordi, et need kinnistuksid. Siis saab edaspidi improviseerima hakata.

                          Muidugi oleks positiivne, kui sellele põhja ladumisele ei peaks peale maksma. Edu!

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #14
                            Re: Kõige fishisem tuba!

                            Väga hea ja põhjalik post.

                            Teised võiks veel oma kogemusi jagada :)

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #15
                              Re: Kõige fishisem tuba!

                              Võrreldes Toweriga on Triobetis palju lõbusam.

                              Comment

                              Working...