***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1651
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ma tildihoos ei arvestanud neid ässasid sisse :D, aga põhiline oli see, et tal see 7 ei tuleks, kuna ässad ei tule kunagi ;D

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1652
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      MINGE VITTU KURADI FAKING TYRA N2KANE STARS .. CASHAUT STARSIST .. 5X KK VS AA 2K KÄE JOOKSU .. TAVALINE STARS EKS
      4 TOP SETI ..- OBV KÕIK DRAWD RUIBERISSE KENASTI 2BI DONKAMISTELE .. NII TULEBKI 11BI ALLA EV 2K KÄEGA.. VÄGA RANDOMISELT TULEVAD NEED KAARDID KÜLL RIVEIRSSE 8ST 8 FLUSHI ON HITTIND RIVERISSE .. NOOJAH TÕMMAKE TULIU OTSA SELLELE URKALE

      Comment

      • mihke666
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 228

        #1653
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas leits
        MINGE ***** KURADI FAKING **** N2KANE STARS .. CASHAUT STARSIST .. 5X KK VS AA 2K KÄE JOOKSU .. TAVALINE STARS EKS
        4 TOP SETI ..- OBV KÕIK DRAWD RUIBERISSE KENASTI 2BI DONKAMISTELE .. NII TULEBKI 11BI ALLA EV 2K KÄEGA.. VÄGA RANDOMISELT TULEVAD NEED KAARDID KÜLL RIVEIRSSE 8ST 8 FLUSHI ON HITTIND RIVERISSE .. NOOJAH TÕMMAKE TULIU OTSA SELLELE URKALE
        ps- mihke666

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #1654
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          leits shipi 10$ mulle.
          saei tohtinud ju whine'da enam ;D

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #1655
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            krt kiiremad jõudsid ette juba :D

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1656
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              ja homme l2hme uue hiie j2rele ilmselt .. ei taha töötada nema . . "kukkus" vastu maad .. pean odavamaid hiiri ostma hakkama

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1657
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                ja JOPPAS AGAIN .. lendasin statti .. tahtsin 2 coolerit ... AGA NOO NEED VITUSED VÄRDJAD OLID OBV PLATIS JA MA LENDASIN ÜLE RISTI .. VISKAS KERGELT ROOSAKS VIST .. faking üks n2dal kui ma selle avensise k2kiga linna tulen ja insta trahvid kaelas .. tra selle avensise automaatkast on mingi klikiaegne nii faking uimane .. putsi see auto on trahvis syydi .. ah persse ... yleomme l2tti tsykli peale

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1658
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***




                  KAS SEE VEND ON M_____UNN WEE !!!!!!!!!! TÄIESTI HAIGE VÄRDJAS KUI VALESTI SAAB AKs SHORTINA MÄNGIDA DSIGFasjfgafgoäj ÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÕÖLÖÄÄÄÄÄÄÄÄÄHH

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1659
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas leits
                    ja homme l2hme uue hiie j2rele ilmselt .. ei taha töötada nema . . "kukkus" vastu maad .. pean odavamaid hiiri ostma hakkama

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1660
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      euseb1977 raises $2.25
                      hotcocaEST raises $5.50


                      lol mis 3betid ... 4.50 ei tahtnud panna .. wat ever mis juhtus ennem kuid minu puhul standard on siis 7.50 or 8

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #1661
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        see oli natukene vähe, plaan oli 7 kütta, aga mul oli msni conve pooleli ja 9 lauda :D

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #1662
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          njah, Interneti saime korda, tuli Elioni t88line, tegi meid 700 eeku vaesemaks, aga
                          v2hemalt digitv ja Internet funkavad ilusti nyyd.

                          aga asi l2ks paremaks. lapakas l2ks perse. iga 5-10 minuti tagant jooksis lihtsalt asi kinni
                          nii, et peale kursori mitte miski ei liikunud. hotdonk v2listas riistavaralised probleemid, seega
                          garantii mind ka ei aita ja nyyd siis istun siin v2rdjaliku lauarvuti taga, lapakale panin tehaseseisundisse
                          recovery k2ima. fuck yeah.

                          v2hemalt 30 tundi vaatamata Sopranosid, 10 tundi filme...
                          +
                          vaadatud, aga allesj2etud filmidest me ei r22gigi, muusika, hemi andmed jne.
                          tsautsau. k6ik tsaus.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1663
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            alati tee varukoopiaid
                            kuluta 800 eeku, ehk 1,5 BI välise kõvaketta jaoks ja läheb ;D

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #1664
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              asdgtrhymonkeytilt

                              Comment

                              • FreakyJason
                                Klubi Liige
                                • Jan 2009
                                • 1381

                                #1665
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Juua võiks 8)

                                Comment

                                Working...