***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #1231
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas vennike
    mine urruauku, kuradi rott... mismõttes ? oi bljaa.. 53/2 vend.

    valus laks aga seda juhtub palju nii minuga kui ka teistega.
    ma kah sinu lauas :)
    palju punkte puudu on? ma pean nüüd paar päeva kõvasti lammutama tahaks laupäeva hommikuks viimased 1,2k punne ära teha

    Comment

    • leho57
      Grinder
      • Nov 2008
      • 664

      #1232
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      müstika kuidas donkid ikka ära callivad ja siis riveril hitivad. mismõttes nagu. vaadates ülalolevaid käsi tekib tõesti mõte, et kas nad vihkavad raha või?

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #1233
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas rohelinekonn
        valus laks aga seda juhtub palju nii minuga kui ka teistega.
        ma kah sinu lauas :)
        palju punkte puudu on? ma pean nüüd paar päeva kõvasti lammutama tahaks laupäeva hommikuks viimased 1,2k punne ära teha
        1,1k kopikatega on minna. Nädalavahetusega loodan ära teha.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1234
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          31 kmh üle .. ytlesin et ma vanee üliõpilane ... 2400 eeki j2lle --- riigi aktsiaid ikka on saadud see aasta

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #1235
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Minge putsi värdjanäod! Kes veel AQ os ära callib preflop saab hüppelt pöördega kannaga näkku. EI ole olemas nahui ! UNREAL

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #1236
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas Svenza
              Minge ***** värdjanäod! Kes veel AQ os ära callib preflop saab hüppelt pöördega kannaga näkku. EI ole olemas nahui ! UNREAL
              ilus 4-betsize

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1237
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                TÜRASEEVENDAJABMINDFCKINGLEILI #¤"%#¤&

                krdi türaauk 550 handi sample.. mees 39/12/1.0 3bet on 6.2 ja ta kuradi **** on kasumis: $180 59BB/100

                ma peale seda kätt küsisin kas ta krdi donk üldse teab mis flushi oddsid on flopis.. mees arvas et 50/50 vitupea on täna mulle kolm korda flushi ära tõmmanud..

                Party Poker $25.00 No Limit Hold'em - 8 players
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                mjf87 (CO): $28.35
                Archway655 (BTN): $27.55
                kboneil (SB): $12.60
                lastaaja (BB): $25.10
                IlinoysJunior (UTG): $4.55
                NDZ11 (UTG+1): $25.10
                Alton919 (MP1): $29.12
                Hero (MP2): $31.40

                Pre Flop: ($0.35) Hero is MP2 with K A
                1 fold, NDZ11 raises to $0.60, 1 fold, Hero raises to $2, 2 folds, kboneil calls $1.90, lastaaja calls $1.75, NDZ11 calls $1.40

                Flop: ($8.00) A 2 K (4 players)
                kboneil checks, lastaaja checks, NDZ11 checks, Hero bets $5.00, kboneil raises to $10.60, lastaaja folds, NDZ11 folds, Hero calls $5.60

                Turn: ($29.20) J (2 players)

                River: ($29.20) 2 (2 players)

                Final Pot: $29.20
                kboneil shows 4 7
                Hero shows K A
                kboneil wins $27.75
                (Rake: $1.45)

                Comment

                • Matzet
                  Julm Donk
                  • Oct 2008
                  • 74

                  #1238
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  asasdfaskfdasdhkf
                  mul 88 ,flop 8 K J..flopil nuppe ..obv vastas JJ
                  AK ..flop 9 A K ,samuti flopil nuppe ..vastas jällegi set ..99
                  siis veel KK vs 53,see oli tegelt halvasti mängitud..sellepärast ei tilta
                  türrrr.ilus päev läks nulli nüüd :/

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #1239
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    normull mul KK flop T23 betin teine vend mõtleb lükkab nupud sisse ma insta call donkile mõtlen veel et tuleb ilus sessi lõpp. turn 8 river 9 tüüp avab JQ mul okei siis... mis ma oskan ikka öelda. väsimus suur ei jõua rohkem enam teha. Homme veel pikk päev siis saab puhata.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1240
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Oh, mul oli täna tilt, no selline tilt, et tahaks kõik kogu rahad maha mängida või midagi puruks peksta, et hakkad vaikselt üle kere värisema ning kui keegi msn midagi ütleb, siis munni saata. Aga selle peale ütlesin endale: "ole tight" ja võtsin maha auto-post bldindid, ootasin käed lõpuni ja tulin arvuti tagant ära.

                      Nii imelik, kui see ka ei ole, peale püstitõusmist tundsin enda üle RÄMEDALT SUURT uhkust!

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #1241
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas Matzet
                        asasdfaskfdasdhkf
                        mul 88 ,flop 8 K J..flopil nuppe ..obv vastas JJ
                        AK ..flop 9 A K ,samuti flopil nuppe ..vastas jällegi set ..99
                        siis veel KK vs 53,see oli tegelt halvasti mängitud..sellepärast ei tilta
                        türrrr.ilus päev läks nulli nüüd :/
                        mul oli täna täpselt sama käsi koos hunniku muude coolerite ja muu säärasega FML

                        Comment

                        • CTXrix
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 689

                          #1242
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          kes konverteerimata lugeda ei viitsi, ärge lugege.
                          viimased kolm päeva on järjest suuuure neegritüraga peeruvahele saadud. cashout ja kõik. käigu putsi see pokker.

                          Everleaf Gaming Game #84426017
                          ***** Hand history for game #84426017 *****
                          Blinds $2/$4 NL Hold'em - 2009/04/24 - 09:55:16
                          Table Sudbury
                          Seat 5 is the button
                          Total number of players: 4
                          Seat 2: 2cb ( $ 737 USD )
                          Seat 4: pepsiplunge ( $ 792.78 USD )
                          Seat 5: fioluna ( $ 993.74 USD )
                          Seat 6: HERO ( $ 554.30 USD )
                          HERO: posts small blind [$ 2 USD]
                          2cb: posts big blind [$ 4 USD]
                          ** Dealing down cards **
                          Dealt to HERO [ As, Ah ]
                          pepsiplunge folds
                          fioluna folds
                          HERO calls [$ 2 USD]
                          2cb raises [$ 8 USD]
                          HERO raises [$ 32 USD]
                          2cb calls [$ 24 USD]
                          ** Dealing Flop ** [ 5h, Ts, 2d ]
                          HERO: bets [$ 72 USD]
                          2cb calls [$ 72 USD]
                          ** Dealing Turn ** [ Th ]
                          HERO: bets [$ 216 USD]
                          2cb raises [$ 629 USD]
                          HERO calls [$ 230.30 USD]
                          ** Dealing River ** [ 6d ]
                          2cb wins $ 1106.60 USD from main pot with three of a kind, tens [ Td, Ts, Th, 8s, 6d ]

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #1243
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas ranka
                            Oh, mul oli täna tilt, no selline tilt, et tahaks kõik kogu rahad maha mängida või midagi puruks peksta, et hakkad vaikselt üle kere värisema ning kui keegi msn midagi ütleb, siis munni saata. Aga selle peale ütlesin endale: "ole tight" ja võtsin maha auto-post bldindid, ootasin käed lõpuni ja tulin arvuti tagant ära.

                            Nii imelik, kui see ka ei ole, peale püstitõusmist tundsin enda üle RÄMEDALT SUURT uhkust!
                            Tulebki uhkust tunda kui niimoodi suudad teha, endalgi mõned sellised momendid olnud. Mäletan, et kunagi lugesin su vanast blogist puhta kulla alt ühte postitust ja siis imestasin, et kui tõsiselt saab pokkerisse ikkagi suhtuda, aga samas kõik on täiesti õige, sest iga veaga kaotame raha ja iga õige otsusega säästame või võidame, olgu selleks siis kasvõi nt tildis peaga lauast lahkumine.

                            Artikkel ise siin http://forumserver.twoplustwo.com/39...s-long-207993/

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1244
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              $0.5/$1 No Limit Holdem
                              9 players
                              Converted at weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG bigfish91 ($21.00)
                              UTG+1 deuce36 ($104.96)
                              MP1 timoluca ($100.00)
                              MP2 Slash2006 ($104.62)
                              MP3 nomad777 ($20.00)
                              CO Hero ($131.37)
                              BTN Chaosborn ($116.67)
                              SB Celtibero ($17.50)
                              BB Mike8 ($182.36)

                              Pre-flop: ($1.50, 9 players) Hero is CO A Q
                              5 folds, Hero raises to $3, Chaosborn raises to $5, 2 folds, Hero calls $2

                              Flop: Q Q 7 ($11.50, 2 players)
                              Hero checks, Chaosborn bets $11, Hero calls $11

                              Turn: 5 ($33.50, 2 players)
                              Hero checks, Chaosborn checks

                              River: Q ($33.50, 2 players)
                              Hero checks, Chaosborn checks

                              Final Pot: $33.50
                              Hero shows: A Q
                              Chaosborn shows: K K

                              Hero wins $31.33 ( won +$15.33 )
                              Chaosborn lost -$16

                              MIDA VITTU, MA LOOTSIN, ET SEE AHV BETIB RIVERI IGA PAARIGA JA KUI SHOVEN SIIS NEVER EI FOLDI. AK VASTU KAOTAN VALUET AGA ARVASIN, ET PAARIDEGA VÕIB TA CALLIDA RAISE ASEMEL. TUNDUB, ET JÄLLE EKSISIN.


                              Comment

                              • virx747
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 751

                                #1245
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas ranka
                                MIDA *****, MA LOOTSIN, ET SEE AHV BETIB RIVERI IGA PAARIGA JA KUI SHOVEN SIIS NEVER EI FOLDI. AK VASTU KAOTAN VALUET AGA ARVASIN, ET PAARIDEGA VÕIB TA CALLIDA RAISE ASEMEL. TUNDUB, ET JÄLLE EKSISIN.
                                Tõesti väga veider! Oli mingi fish siis? Preflopi tõste on ka selline imelik.

                                Edit
                                Ei märganudki et õiges topikus olen.
                                Täna siis 3X set vs kõrgem set full stack.
                                Üks kord KK vastu AA full stack.
                                Ja KK vastu oli vist 2-3 korda set.

                                Sellele vaatamata kerges plussis, tilti pole :)

                                Comment

                                Working...