Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
tra ma olen idioot.. saan flopis 3bete või donkbete donkidelt kelle 3bet on 0-1.0 ja ei.. ma ikka callin või reraisen neid.. obv et lõpuks näidatakse mulle KK+ või seti
tra ma olen idioot.. saan flopis 3bete või donkbete donkidelt kelle 3bet on 0-1.0 ja ei.. ma ikka callin või reraisen neid.. obv et lõpuks näidatakse mulle KK+ või seti
asemel 2
siis oleks 99.8% - 0.2%
, A
, 5
A
($60.13, 2 players)
TC
Comment