***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1141
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas EGERT
    No kurjam. Mind päris huvitab nende inimeste mõttemaailm. Olen buttonil AT'ga, standard-raise. BB 3betib. callin maha. Flop A74. Tema betib poti. Ma shoven. Mõtleb tükk aega ja callib maha. Turn 6. River 6. Näitab mulle 53o.

    Kesse kurat callib allini auku ostuga, käsi püsti?
    Oleneb olukorrast, üldiselt siiski foldin, sest millegi pärast väga tihti ma aukuoste ei hiti :(

    Väga hull call ei olnud ju vastase poolt, sest rea hittimise puhul võis ta kindel olla, et saab Su raha kätte.

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #1142
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas Vapsik
      Oleneb olukorrast, üldiselt siiski foldin, sest millegi pärast väga tihti ma aukuoste ei hiti :(

      Väga hull call ei olnud ju vastase poolt, sest rea hittimise puhul võis ta kindel olla, et saab Su raha kätte.
      level/nali ?

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #1143
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas Tuul
        level/nali ?
        Nii ja naa, aukuostuga vahel arva callin küll AI, kui näiteks vastasel väga vähe nuppe järgi ja oddsid tudnuvad soodas olevat.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1144
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas Vapsik
          Oleneb olukorrast, üldiselt siiski foldin, sest millegi pärast väga tihti ma aukuoste ei hiti :(

          Väga hull call ei olnud ju vastase poolt, sest rea hittimise puhul võis ta kindel olla, et saab Su raha kätte.
          Millegipärast ei hiti lol.

          Ainult 4 outi on 47st kaardist, sellepärast ei hitigi!!

          Comment

          • CTXrix
            Grinder
            • Oct 2008
            • 689

            #1145
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas RudiTurbo
            Millegipärast ei hiti lol.

            Ainult 4 outi on 47st kaardist, sellepärast ei hitigi!!
            ;D sellepärast vast jah lol

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #1146
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas Vapsik
              Nii ja naa, aukuostuga vahel arva callin küll AI, kui näiteks vastasel väga vähe nuppe järgi ja oddsid tudnuvad soodas olevat.
              ma arvan et see on küll suht mõtetu tegevus.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #1147
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas EGERT
                No kurjam. Mind päris huvitab nende inimeste mõttemaailm. Olen buttonil AT'ga, standard-raise. BB 3betib. callin maha. Flop A74. Tema betib poti. Ma shoven. Mõtleb tükk aega ja callib maha. Turn 6. River 6. Näitab mulle 53o.

                Kesse kurat callib allini auku ostuga, käsi püsti?
                Korraks mõtlesin, et see olin mina aga siiski nats teine situatsioon oli eila trios. Ma bb 53, Flopil tuli kaheotsaga rea ost ning vastane tahtis oma ülepaariga slowtada. Turnis hittisin 2-le pihta ning siis oli paras aeg väike panus panna mille peale vastane automaatselt shoves. ja ma muidugi callisin. Tati pritsimine on ikka päris naljakas peale sellist situatsiooni. Vastane tiltas peale seda 10x järjest allinni. ning kui ta maha calliti oli tal käes KK ning sai sellega ka suhkamisse AJ-lt. Tüüp oli päris heas seisundis peale seda. 8)

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #1148
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas rohelinekonn
                  ma arvan et see on küll suht mõtetu tegevus.
                  pokkeri mõtte ongi ju endale soodsaid oddse otsida ja kui on auku ostuks soodsad oddsid siis tuleb sellega kh callida

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1149
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas kivisaba
                    pokkeri mõtte ongi ju endale soodsaid oddse otsida ja kui on auku ostuks soodsad oddsid siis tuleb sellega kh callida
                    Seda küll, aga selleks, et kunagi aukuostuks head oddsid saada, pead olema mingil põhjusel end räigelt ära committinud varasematel tänavatel. Näiteks AQ'ga oled väixe stacki vastu 3 bettind ja cbettinud, siis alles paned tähele, et tal mõni bb alles, siis obv pead callima.

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #1150
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      ei pruugi ntks kui vastane teeb min beti ja tead, et see tähendab setti ja pot on mingi 15bb siis võib ju täitsa edukalt callida

                      implied odddside korral ja deep olles tuleks kõnealla isegi suuremate bettide callimine

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #1151
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas kivisaba
                        ei pruugi ntks kui vastane teeb min beti ja tead, et see tähendab setti ja pot on mingi 15bb siis võib ju täitsa edukalt callida

                        implied odddside korral ja deep olles tuleks kõnealla isegi suuremate bettide callimine
                        minbettide puhul on selge pilt, et oddsid olemas :)

                        Aga jah, kui flopil natuke deepem olla ja callida väheke suurem bet ning hittida, siis keegi ei usu mitte kunagi, et callisid ja stack tuleb ka kohe. Mind ajavad eriti tilti, kui mingi donk vahest multiway potis mu setiga tehtud potbeti ära callib oma king high gutshotiga ja turnab broadway, siis ikka über tilt ka kohe peal.

                        Comment

                        • surka
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 336

                          #1152
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          naljakas on see, et aukuost hitis oma neljaaudise 2korda ;D

                          EDIT:A47 flopil annab 35o siiski doublebelly ostu

                          Comment

                          • EGERT
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1042

                            #1153
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Irv, jah. Igaksjuhuks teine veel.

                            Märkasin ise ka alles hiljem, et tal oli 8 outi, mitte 4.

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #1154
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              downswing



                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #1155
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas EGERT
                                No kurjam. Mind päris huvitab nende inimeste mõttemaailm. Olen buttonil AT'ga, standard-raise. BB 3betib. callin maha. Flop A74. Tema betib poti. Ma shoven. Mõtleb tükk aega ja callib maha. Turn 6. River 6. Näitab mulle 53o.

                                Kesse kurat callib allini auku ostuga, käsi püsti?
                                AT-ga 3beti callimine kah tark tegu ei ole ju. Tuleb T high flop, on raske käest loobuda, aga jääme alla ülepaaridele, tuleb A high flop, võivad vastas olla AK-AJ.

                                Comment

                                Working...