Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Ingvar, naljatilk, sina? 
Aga vastuseks su küsimusele- olenevalt vastasest, siis ma foldin siis 95% ja 3bet shipin 5%(online mtt)
ta mõtleb seda semi-tõsiselt 
Kui see on sama tegelane, keda mõtlen. Mängime vahest mõned live mtt-d koos, kus ma võin kohati suht "närvihaige" olla.
Algselt postitas Ingvar78
Vaata postitust

Aga vastuseks su küsimusele- olenevalt vastasest, siis ma foldin siis 95% ja 3bet shipin 5%(online mtt)
Ma ei tea kui leveldaja vend oled, aga loodan et hetkel teed seda.

Kui see on sama tegelane, keda mõtlen. Mängime vahest mõned live mtt-d koos, kus ma võin kohati suht "närvihaige" olla.

9
Q
Q
K 
3
Comment