Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Oleneb olukorrast, üldiselt siiski foldin, sest millegi pärast väga tihti ma aukuoste ei hiti :(
Väga hull call ei olnud ju vastase poolt, sest rea hittimise puhul võis ta kindel olla, et saab Su raha kätte.
Algselt postitas EGERT
Väga hull call ei olnud ju vastase poolt, sest rea hittimise puhul võis ta kindel olla, et saab Su raha kätte.
Comment